English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Guitry

Láska je slepá, proto miluje tmu.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Vzpomínka nebo znamení?

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Vzpomínka nebo znamení?

veru1718
05.02.15
20:46
Reg. před 2016

Dobrý den, už třikrát za sebou se mi zdálo o jednom klukovi, do kterého jsem byla kdysi zamilovaná, měli jsme krátký vztah, byla to spíše moje první láska, už ho ale nevídám, maximálně tak jednou dvakrát za rok, posledně se na mne hodně naštval. Přesto že jsem na něj už nemyslela, tak teď se mi o něm zničehonic po krátké době opakovaně zdálo. Co by to mohlo znamenat?
 
halil
06.02.15
15:35
Nereg.

IP: 217.75.83.*
hehe ... .. tak toto je aké zlaté ... ale tak, mno ...
co se vám to vlastne zdálo? ... :-)))

bolo by dobre kebyže opíšete troška ten sen, nie fakt, že ste zmätená že sa vám s ním snívalo. Ja by som až taká zmätená nebola, tiež sa mi svojho času pripomínala moja lááááska ked som bola napr. precitlivelá, alebo ma nejaká situácia vrátila do minulosti, alebo som mala chuť v sebaľútosti ( viete tak troška sa pováľať v bahne ako hroch a ani za ten svet z toho výjsť von :-) )

chápeme sa? na výklade snov, je naozaj dosť dôležité napísať sen, .. a čo možno najpodrobnejšie ...
a prečo on? je to váš citový animus :-)
 
Anonymka nika
06.02.15
17:03
Nereg.

IP: 85.71.129.*
Dobrý den už asi týden se mi zdá jeden a ten samí sen o mém bývalým příteli byli jsme spolu tři měsíce a každý den se vídáme ve škole ale nebavíme se spolu tak moc spíše se pozdravíme a jdeme dál tak nevím co si mám myslet děkuji za odpověD'
 
veru1718
06.02.15
19:27
Reg. před 2016

Tak to se omlouvám, jo je to pravda, jakákoliv vzpomínka na něj mě znervózňuje, protože jsem jak v začarovaném kruhu a snažím se z toho dostat:) No každý sen byl jiný, jednou mě jakoby pronásledoval, chodil za mnou, ve druhém mi psal a v tom třetím jsme byli v nějaké místnosti, smáli se a líbali..
 
halil
06.02.15
20:04
Nereg.

IP: 217.75.83.*
:-) to je v poriadku, nič sa nedeje. Páči sa mi aká energia z vás ide, keď píšete tieto písmenká, ste máličko znepokojená, pretože si neželáte, aby sa Vám práve on sníval, považujete to za vyriešenú vec, i keď je pre vás stále krásnou spomienkou a vždy bude, kedže ako píšete je to prvá lásočka. :-) a tie bohužiaľ, nie, skôr chvalabohu nestarnú ... :-)

tak, ako som povedala, je to váš citový animus, kedže sa jedna o priateľa, bývalého priateľa ...

aby som vám vysvetlila a troška vás upokojila, čokoľvek sa sníva vám, sníva sa to práve vám a tak osoby a obsadenia, sú iba zástupcami podvedomia používaný ako symbol pre nás, aby sme pochopili, lepšie čo nám chcú povedať ...
citový animus ste teda vy, mala ste ho rada, a tak je podvedomím použitý aby ste pochopila, čo máte vo svojom vedomom stave spracovať ...

takže to že sa vám sníva nemá nič spoločné ( môže, ale skôr nemá ) s ním, je to odkaz len a len pre vás.

citový animus, je teda druhá polovica vás samotnej, tá mužská stránka, teda tá aktívna stránka. ( mužský princíp je aktivita, žensky prijímajúci, to jemnejšie atd )
ak je vám ukazovaný on, máte sa vo vedomom stave začať správať viac dravejšie ... ste pravdepodobne veľmi jemná a citlivá žena, s prevažujúcou stránkou ženskou a preto asi občas i troška trpíte. ( ste prosto emotívnejšia, emocionálnejšia ... )

prenasledovanie v snoch je taký zvláštny symbol, ten je veľmi často používaný na začiatku cesty sebapoznania :-) ( to sú tie sny, ked utekáme v sne, niečo nás naháňa zvieratá to sú pudy, ) vo vašom prípade je to však len o tom, že sa vo vedomom stave nechávate uniesť citmi, ktoré je treba vedieť opúšťať, ( vášeň, sexualita,)

písal vám? asi list, však? - je to správa z citovej roviny a je možné ich dostávať len vtedy, ak neprežívate krízu ( takže v období kde sa vám to snívalo ste bola prosto v pohode, a podvedomie vám týmto dáva správu posielanú citovým animusom je však lepšie ak dopisy v sne čítame, a ešte lepšie ak píšeme )

a tretí smiať sa a bozkávať ... dá sa povedať, že v bdelom stave ste niečo zvládla a tento chalanisko vás iba prišiel pochváliť, že ste si viedla správne ... :-) ( čo to bolo, musíte si spomenúť kedy sa to snívalo a čo ste den či dva pred tým zvládla s bravúrou )

tak? prajem príjemný a pokojom naplnený zvyšok večera :-) vám a nielen Vám, všetkým :-)
 
Dracizena
07.02.15
13:41
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Veru1718 a jiní...
Já vysvětlím zase po svém...
Máme uši a na těle smyslová centra, skrze která do těla přijímáme energie jiných lidí... sluchem, doteky, pohledem, líbáním, milováním...
Každý máme svou energii, ale průběžně vstřebáváme energie jiných lidí a tvé tělo těmto energiím dovolí tělem protéci a zase je vytlačuje ven.
Ale cesta ven bývá i trnitá a proto si nás TĚLO dá do stavu uplakaného a nebo bolestivého a tímto stavem si tělo vytlačuje navsouvané lidské energie, které se stávají hostujícími energiemi ve tvém tělíčku...

Ale běda, která cizí energie se ve tvém těle zaháčkuje a přežívá tam!!
A které lidské energie to jsou?
Stav zamilovaný, umožňuje tvému tělu a zvlášť ženskému, aby mužská energie, toho milovníka se v tobě zasekla. Proto muži umí oblbovat ženy tak, že se žena/dívka/ energeticky uvolní a jeho falešná energie lásky vjede nádherně do srdíčka a nevového centra, tam se ukotví a při rozchodu pak ženu bolí srdíčko a je zničená, pláče, je v depresích... ale to jen se tělo zbavuje té kotvy zaseknuté, která musí třeba i vyhnít. A to je ta bolest z rozchodu... ano, tělo se čistí hlavně bolestí... proto mu pomáháme modlitbou, vizuálními terapiemi atd.

A proč sny ti vrací vzpomínky na bývalou lásku? Protože ve tvém těle ještě putují jeho zbloudilé neviditelné vlásečnicové energie, v podobě zbytků, které by ve stáří oslabovaly tvé tělo...
A proto sen ti zalarmuje mysl, ty na bývalého začneš myslit a mysl otevře, jakési tunýlky a šup, tvůj tělesný, řekněme Anděl/energie/, vytlačuje ty zbytky ven z těla... a o tom to je...

Tělo se takto umí samoléčit a když svému tělo pomůžeš a stačí i myšlenkou a vizuálně, pak to nemá chybu a zkrátí se čas toho trápení po bývalém a nebo sny ti ho už nebudou servírovat a budou ti podstrojovat zase to, co v těle bloudí a mohou to být lidské energie od těch, s kým ses třeba hádala a nenáviděla atd...
Takto i jinak se tělo čistí...
Ono je mnohem chytřejší jak rozum. Vždyť tělo je boží...
Dejme si tento cyklus do myšlení a tím pomáháme svému tělu vytlačovat stagnace, které by mohly zapříčinit vysoký tlak, bolení hlavy,kloubů, kříže, i krční páteře, ale i pády a jiné otřesy...
A podotýkám... vezmi si každý z mého výkladu, co Ti chutná... a o tom to je...

Děkuji Kata-rín a zdravím...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)