English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

M. Cervantes

Čestní muži se žení rychle, moudří nikdy.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Viděla jsem ve snu vlastní křest + opět pták!

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Viděla jsem ve snu vlastní křest + opět pták!

indyka
29.11.14
12:04
Reg. před 2016

Dobrý den, před pár dny jsem tu psala o svém snu o ptácích, dostalo se mi velmi milé odpovědi. Nevíte, proč se mi opět mohlo zdát o ptákovi? Tentokrát to byl kos, černý s oranžovým zobákem, jen seděl v pokoji naproti mé posteli a nic nedělal. Ti ptáci mi nedají spát :)

Zároveň by mě zajímalo, co znamená, když člověk vidí ve snu vlastní křest v dospělosti. Jsem dospělá, křtená nejsem a ani to zatím neplánuji. Ten rituál byl poněkud zvláštní (např. nás křtili víc lidí zaráz, jednoho po druhém, a byť to bude znít zvláštně, křtili nás úderem velké koule do hlavy, ale nebolelo to). Jsem z toho zmatená. Děkuji moc za odpověd.
 
Dracizena
29.11.14
13:18
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Indika, no ano, ti ptáci Ti nedají POKOJE, dokud si toho svého ptačího Anděl nepozveš do svého POKOJE... V předešlém snu jsem Ti napsala, že
to bude mít pokračování... Proč to vím, protože komunikuji s Tvým ptačím Andělem...
Je třeba si uvědomit, že vše, co zde běhá po zemi, žije v jiné formě na nebi, v dimenzích lidstvem neviditelných. Ať jsou to broučci, ptáci, ryby a lidi... A jaká forma vede shůry člověka?
Vždyť to ale všichni víme, je to odrůda mimozemšťanů... to jsou lidští správci.A kdo je UFO? Jsou to roboti těchto inteligentních bytostí, kterým se říká Bytosti Světla, ale robot dělá chyby a proto lidem i ubližují, protože lidé zdravě nesvítí slunečním světlem.
Kdo svítí,nebo bude svítit, tam UFO neškodí...
A ptactvo zde na Zemi, má tam nahoře správce tvaru bytostního, s křídly, kterým říkáme okřídlení andílci...
Mnozí pobožní se obrací jen na okřídlené anděly a to je málo.
Člověk se musí obracet, i na bytosti mimozemské, které se kreslí v té skutečné podobě.
Indyka, Tebe vede snový Anděl k okřídleným bytostem a zde na Zemi k Tobě ta bytost přistupuje v podobě kosa.
Jdi do vize a vezmi toho kosa do dlaní a dýchej na něj s přáním, že pozdravuješ jeho bytostní svět tam, na nebi...
Udělej to a potečou Ti slzy, protože Tě pohladí Anděl s křídly a povede Tě do jasnozřivosti... pomalu, ale jistě...
Říkáš si, že je to POHÁDKA? No ano, Ty máš už HÁDEK dost a ustupuješ od nich... Kdo cítí mimosmyslově a vnímá jiné rozměry, nemá chuť se hádat. Je vyčištěn ze své zloby a pak už jen vnímá duchovní svět,
který je tou POHÁDKOU, tím Rájem. Ale já mluvím o tom skutečném duchovním světě, který nás vede tak, že vždy stojíš ve správný čas a na správném místě a proto se ti nic nestane...
Ano, vejdi Indyka mezi lidi, kteří jsou v zóně světelné, jsou pokřtěni Andělem hvězdným a pak, když by Tě mělo něco zasáhnout, uhne to a nebo včas do Tebe strčí Tvůj Anděl hvězdný a úder bude jen jako... A proto Ti sen ukazuje, že negativnímu osudu, kterému se říká karma, můžeme každý uhnout... a nebude to bolet, tak jak sen Ti naznačil tou koulí...

Indika... Anděl Tě vede k barvám a v tomto snu k oranžové a černé.
Vyčesávej pomyslně oranžové vlasy z černých... je to pro Tebe důležitá terapie... Buď šamanem sama sobě... .
Ale tyto terapie, o kterých i zde píši, jsou životně důležité pro každého...
Víme, že oranžová vládne v oblasti pánve, i pohlavím. A když je jiná aurická barva vrostlá do oranžové, tak bolí kyčle, kříž, močové záněty a jiné... ale pak musíme hledat oblast v těle té aurické barvy, která např. do oranžové vrostla, zadredovala se tam..
A kdo se modlí do hvězd, tak andělé mu ukáží směr, které barvy má od sebe odpojit...
Barevné aurické toky jsou jako vlasy a zacuchané, a proto je musíme rozčesávat a vizuálně... to stačí, protože to ostatní za nás udělají bytosti všeho tvorstva, kterým říkáme andílci...
 
Barboramalak
12.07.15
10:31
Nereg.

IP: 213.192.58.*
Dobry den měla jsem sen o černo bílém ptáku převážně byl ale hodne bili.prilitali dva,přistáli sedli si pak jsem s nejakym panem před nimi začala utíkat a ten jeden se mi zamotal pod nohy,myslím ze byl agresivní a šel po me.
 
Dracizena
13.07.15
13:55
Nereg.

IP: 213.151.77.*
BARBORA,nejspíš si na ty ptáčky musíš dát pozor... jsou lidské... Může se Ti nějaký přimotat pod nohy, i když bude vypadat čistě bílý, ale uvnitř může mít skrytou brutalitu, agresi...
 
Barboramalak
14.07.15
09:36
Nereg.

IP: 213.192.58.*
Dekuji dracizeno,a beru na vědomi
 
Dracizena
14.07.15
11:39
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Baru a přesně o to jde... výklad snový brát na vědomí...
Vždy, když se bude kolem Tebe nějaký namlouvák motat, vzpomeň si na svůj sen, ten sen Ti otevře Vyšší Smysl a Ty si dokážeš určit, co je to za člověka... Ale co je důležité, když si na svůj sen vzpomeneš, stačí, když si jen 3x vyslovíš slovo, ámen+ámen+ámen... Tato trojice je kouzelným a andělským tokem a Tvůj Anděl tímto slovním tokem vypuštěný do prostoru, tak jím přijde svým paprskem do Tvého myšlení a tam Ti odevzdá svou odpověď... Já to mám takto postavené a proto umím odpovídat, na co se mi lidé ptají... a až si jednou vyámenuješ svůj prostor, budeš toho schopna, jako já... měj se dobře...
 
Barboramalak
17.07.15
07:03
Nereg.

IP: 213.192.58.*
Ste moc hodna dekuji za radu hodi se to zkusím to někdy vyzkoušet toto :))
 
Barbormalak
17.07.15
07:09
Nereg.

IP: 213.192.58.*
Dnes se mi zdálo ze se mi narodilo miminko jen nevim co to bylo,nějaká paní mi přišla oznámit ze si pro něho muzu prijit.mam takový dojem. Nemáte na to odpověď prosim? Co si o tom myslíte dekuju moc
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)