English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

uz si nevim rady

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

uz si nevim rady

KateKaroli
15.04.16
03:41
Reg.15.4.16

Dobry den,chtela jsem se zeptat mam pritele mame spolu malou dcerku ale bohuzel mam pocit ze ho to ani nezajima.Strasne rad se bavi,taha se me penize,pije atd nevim zda to ma jeste smysl porad re hadame a ja uz nemuzu najdu si nekoho jineho nebo co bude dal dekuji nashledanou pritel 4.1.1982 a ja 10.5.1994
 
Ivett19
15.04.16
15:16
Reg.15.4.16

Dobrý den KateKaroli,
nechci být přehnaně upřímná ale pokud je to tak jak píšete, a vy cítíte že ho to nezajímá tak budete mít nejspíš správný pocit. Nemusíte si hledat hned někoho jiného, většinou když to přijde tak to přijde stejně to neovlivníte. Ale já být Vámi začnu znova a začnu u sebe. Zamyslete se, co je nejlepší pro Vás a Vaši dcerku? Váš přítel si zvykl, že mu dáváte peníze, na vše mu kývnete a vše mu prominete. Ale to není to co Vás dělá šťastnou, právě naopak, vysává Vás to a ničí. A tak by vztah neměl vypadat, to radši buďte s holčičkou sama než být s někým jako je on. Umím věštit pouze osobně, ale toto Vám radím z osobní zkušenosti a zdravého rozumu. Seberte všechnu odvahu a bojujte za svůj i dcery život. Zasloužíte si být šťastné, v pohodě a klidu bez stresu. Sama jsem byla 6let ve vztahu, který poslední 3 roky připomínal zlý sen. Odešla jsem, bylo to těžké rozhodnutí a trvalo mi dlouho než jsem se k němu dokopala, ale nemohla jsem pro sebe udělat nic lepšího. Jsem volná, nikdo mě nediriguje, nestresuje a neponižuje. Držím Vám i dceři palce, ať je Vám lépe a najdete tu správnou cestu .
 
KateKaroli
15.04.16
21:43
Reg.15.4.16

Dobry vecer,ano mate pravdu je to o nicem opravdu me to vysava,vzdycky jsem si myslela ze uz nemuze byt nic horsiho a nadavala na zeny .kteri takto zili a neodesly a tedkom me to potkalo ja se spise bojim ze uz nemam silu na nic diky nashledanou
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...
Vrba přání
Vyřčené přání je napůl uskutečněné přání... Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)