English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Když se jedny dveře zavřou, jiné se otevřou.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Všechny mé chyby se mi podaří napravit. ”


Myšlenky moudrých

Maugham

Žena krásná a věrná je tak ojedinělá jako dokonalý překlad poesie. Překlad obyčejně není hezký, když je věrný, a není věrný, když je hezký.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Už opravdu nevím, 11 Let sen se stejnou oso...

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Už opravdu nevím, 11 Let sen se stejnou osobou

Nevím
19.10.20
11:37
Nereg.

IP: 90.198.62.*
Dobrý den, dámy možná i páni

Jak bych začala, no mé sny jsou stále divoké a strašlivé, co sen to horor.
Jednou se mi zdá o smrti rodičů po té zase že se probíham márnicí, že plavu v řece v noci, pak třeba že cítím nějaké zlo ve snu a já třeba utíkám dnes třeba že jsem měla nést rakev atd. Zlé sny mám opravdu každý den a už toho mám dost, Moc mě to trápí. No ale také je tu něco hezkého už přes 11 let se mi zdají sny s jednou osobou byl to můj bývalý spolužák, žádná láska jen jsme si opravdu rozuměli jako kamarádi a většinou jsme si jen dělali srandu a vyprávěli vtipy. Po tom co jsme ukončily poslední ročník na základce jsme se už neviděli jelikož jsem odcestovala do zahraničí a od té doby jsem ho už neviděla. Ve snu ho vidím už 11 Let zdá se mi o něm každý měsíc někdy i týden. Sny sním jsou krásné, bere mě po městě a vypravíme si a já se mu tajně chci líbit, v každém snů ho chci je to něco jako má tajná láska ale ve skutečnosti to tak nikdy nebylo . Každý sen je krásný jsme na jiných místech a cítím se překrásně,jenže v tom snu se objeví někdy naše společná kamarádka a chce ho zas ona a já jí tedy nechám ale mám pocit smutku ve snu. Nakonec mě doprovodí třeba domů protože opravdu jsme měli stejnou cestu, tam se na mě krásně podívá a políbí mě je vám to tak krásný pocit že jsem ho snad nikdy v životě neměla a to už jsem vdaná ... Na toho kamaráda opravdu nemyslím jen když se mi zdá ten sen sním,nijak ho nevyhledávám a do života nepotřebuji ale sny mi dělá krásné. Nevíte někdo co by to mohlo znamenat, jde opravdu o dlouhodobou záležitost a já už nevím jak dál, říkám si že to něco musí znamenat. Děkuji
 
Ján
21.10.20
00:18
Nereg.

IP: 84.245.120.*
A to ako vážne alebo je to nejaký vtip????
 
Ján
21.10.20
00:20
Nereg.

IP: 84.245.120.*
Netreba pred spaním jesť aspoň 3 hodiny, nebude sa vám potom snívať nič... .
 
Nevím
21.10.20
07:58
Nereg.

IP: 90.198.62.*
Děkuji za komentáře. Ano něco na tom strachu bude.

Jinak co se týče jídla na noc tak nejím, chodím spát hrozně pozdě někdy kolem druhé ráno.

Děkuji vám
 
PersonalMichaela
23.10.20
09:31
Nereg.

IP: 89.102.212.*
Kdybych ja mela popsat svy sny, pak z toho tocej slusny scifarny.

Jednak me v ramci hadek a msty mezi sebou obrali v zivote dva mi nejblizsi lide po rozvode - matka a otec a stahli na dno, takze sny o nich atd jsou byly slusne horory, druhak mi to dlouhodobe pohrbivalo vztah.

Jedine, co mi pomohlo nejlepe bylo lucidni sneni. Vlastne si naordinujete sen a umite s nim pracovat. Ja do toho sla v dobe, kdy jsem byla fakt na dne. Kdyz dodrzite pravidla, stanou se sny vasimi nejlepsimi kamarady.

Druha vec, kdyz uz tedy padnu a zatoula se mi do mozku jiny sen, ze sahnu po snari z provaz.cz. Historii vam nebudu rikat. Vetsina sedi a ono to co umi sny prozradit pro vasi ochranu je kolikrat neuveritelne. Sice se u snu zapotite, ale kolikrat zjistite, jak moc byl prinosny
 
Nevím
23.10.20
21:33
Nereg.

IP: 90.198.62.*
Wow opravdu? Tak to máme až na pár detailů přesné, tet se cítím líp když vím že v tom nejsem sama. Je to divné že? Mít takový sny ❤️.
 
hns
25.10.20
21:50
Nereg.

IP: 37.48.61.*
Podle Vedanta sutry existuji ruzne druhy snu. Ty desive jsou bud formou nepatrne karmy (mensi nez by mohla projevit na fyzicke urovni) nebo je zpusobuji duchove ci jine tamasicke entity (mozna navaznost na cernou magii).
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Magická osmisměrka
Rychlá věštba s postřehem.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)