English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Seneca

Pomoz tomu, kdo nese břemeno, ale rozhodně ne tomu, kdo je položí vedle.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Už nemůžu být šťastná..

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Už nemůžu být šťastná..

Daja228
08.07.10
17:38
Reg. před 2016

Ahoj.. Nevím jak začít. Stalo se to přibližně před rokem a půl. Stalo se to na Štědrý večer a se mnou to jde všechno od té doby z kopce. Navenek působím asi vyrovnaně, nikdo na mě nic nepozná, pokud neví, ale uvnitř mě je obrovská bolest, smutek a pocit bezmoci. Nechci záměrně psát, co se stalo. Zajímalo by mě, jestli to dokáže někdo zjistit jen podle datumu narození, nebo nějakého napojení.
Možná je to hloupost, nevím.. Ale mě připadá, že jenom tak mi může někdo opravdu pomoci, kdo opravdu ví, zná. dokáže se napojit. Znám člověka, který to dokáže, ale je pro mě nedostupný, daleko a stále na cestách..
Prosím, pomozte mi někdo..
 
Theodor
09.07.10
21:12
Reg. před 2016

Anděl Smrti?
 
Daja228
10.07.10
01:52
Reg. před 2016

Ano..
 
Theodor
11.07.10
10:21
Reg. před 2016

Jen teď nevím, jestli rodič, přítel, nebo dítě... přítel?
 
Daja228
11.07.10
11:00
Reg. před 2016

Dítě..
 
Theodor.
13.07.10
17:51
Nereg.

IP: .*
Těžká situace... ale myslím, že pokud si sama určíš, že už nemůžeš být šťastná, těžko to prolomíš... řád přírody je nelítostný. Nevím, jestli je dobré zafixovat se na minulost...

Můžeš být šťastná... neznamená do pošpinění památky, tragicky zahynulého syna... Naopak... představ si, že jsi zemřela a odešla na druhý břeh... je ti už dobře, nic tě netrápí... kromě jediné věci. Tvoji blízcí tě už nemohou vidět a kvůli tobě cití bolest... Co bys jim řekla, kdybys mohla na moment protrhnout závoj? Možná by ti pomohlo, kdyby sis představila, že jsi namísto dítěte zemřela ty a vidíš svojí maminku, jak je smutná... co bys jí řekla, kdybys mohla?
 
Daja228
13.07.10
18:01
Reg. před 2016

Ano, je to složitější.. Ten název vlastně neměl znamenat tvrzení, spíš otázku.. Ale je přirozené, když matka příjde o dítě, že už nedokáže být šťastná, nic není jako dřív. Já mám pocit, jako by s ní odešlo i hodně ze mě. Vím, že by si přála, abychom nebyli smutní (byla děvče, ne syn, bylo jí 16) ale chtěla bych navázat kontakt, zeptat se jí, jestli se mi její dušička nechce vrátit v novém miminku.. Ona už ví všechno, proč se to stalo, proč jsem si tím musela projít, já nevím nic a chci vědět víc.. Tuto ztrátu si umí představit jen ten, kdo sám ztratil dítě.. My jsme s dcerou byly jako kamarádky, pořád cítím to pouto. Vím že by tu také chtěla být se mnou. Nechtěla umřít. Byla to chyba lékařů..
 
Theo.
13.07.10
19:06
Nereg.

IP: .*
Těžko říct, jak to je... těžko aplikovat filozofii duše v tuto chvíli... Pokud věříš, že duše se dokáže rozhodnout, kam se chce narodit, tak zkus chvíli přijmout představu, že existuje li osud, pak jí bylo dáno jen těch 16 let... čí to byla chyba, těžkou soudit, neznám konkrétní podrobnosti... pocity, které z toho mám jsou neostré... z toho co jsi napsala jsem vycítil jen smrt, už ne konkrétní podobu... dávat komukoliv vinu (sobě, lékařům) je jen cesta k nesmíření se, protože není v lidské moci život vrátit.
 
Daja228
13.07.10
21:24
Reg. před 2016

já to vím jistě, že to zavinili.. při operaci slepáku se dneska neumírá.. Není to v tom, že bych nedokázala odpouštět.
 

Theo.
13.07.10
23:53
Nereg.

IP: .*
Každá operace v celkové anestezii je vždy spojena s rizikem vážných komplikací, včetně té největší a to je smrt. U zdravých lidí se pohybuje kolem 0,4% v případě, že jde o plánovaný výkon, což akutní operace pro zánět červovitého výběžku není. Tam je riziko několikanásobně vyšší. Znovu říkám, konkrétní detaily neznám, nechci se přít.

A znovu podtrhuji, že vrátit se to nedá... bohužel...
... myslím, že asi nejsem ten, který by ti tedy mohl v tuto chvíli pomoci.
 
Merit
14.07.10
17:30
Reg. před 2016

zkus se Dajo podivat na toto...

filmy.kinotip.cz/je-t o-i-muj-zivot-2009/

jak moc jsi dulezita i pro ty ostatni okolo sebe..
muzu te tudy max tak pohladit.. poslat ti lasku a pomodlit se za tebe.. za vas.. to nejdulezitejsi je na tobe..
pa
 
Daja228
14.07.10
18:59
Reg. před 2016

Právě že to nebrali ani jako akutní. Byla tam i přes noc, na pozorování. Nevěděli nic. Měli na všechno dostatek času. Ale to nemá smysl rozebírat.
 
Daja228
14.07.10
19:01
Reg. před 2016

Merit: díky, vím, žiju pro svého syna, který je smyslem mého života.. Ale nic mi nenahradí mojí holčičku, kterou jsem ztratila ze dne na den a tak moc mi chybí..
 
Katarína
14.07.10
21:41
Reg. před 2016

Dajo, dovol přidat názor, jak se mi to jeví podle toho, co tady čtu. Bylo by to asi na delší povídání, snažím se stručně. Proto možná budu znít stroze = zdání. Jsou věci, se kterými při vydání určitého úsilí hneš a s jinými ne - definitíva = nutné přijmout a jít dál - ať bys dělala cokoliv, nevrátíš zpět, však to víš. Otázky - naco? Jakákoliv odpověď nepřinese návrat. Změnila se Ti situace, život, hledej a nacházej, rozlušti poselství toho, co se Ti stalo - kam Tě to nasměřovalo, co se má dál stát, jaký smysl to dává - neboť vše má rub i líc. Smysl některých událostí v životě se někdy odtajní po letech, ukáže se i možný přínos /jakkoli to zní "divně"/. Píšeš: žiju pro svého syna. Lze pochopit, lze varovat - žít pro někoho znamená též omezovat někoho, dusit. Domnívám se, že se musíme učit a naučit i žít v určité míře a v určitém období svého života i pro sebe. Vím, co píšu. Vím též, že nic není lehké, cesta je často dlouhá, než se nám podaří někam dorazit, zdárně dokončit nějakou etapu, než se pustíme znova dál. To, co si dovolíš, uskutečníš. Pokud si dovolíš být šťastná, budeš. Pokud si zvolíš trvalý smutek, stane se Tvůj život smutným do konce, možná se Ti bude muset přizpůsobit i zbytek rodiny - Tvému smutku, trápení, naučíš je chodit kolem Tebe po špičkách, ctít Tvůj věčný smutek, budou se třeba cítit provinile, pokud budou šťastní - mohou se pak třeba ptát, zda na to mají právo, když Ty jsi tak smutná a nešťastná. Domnívám se, že Ty máš též právo být šťastná navzdory tomu, co se stalo.
Nerozepisuji víc, dalo by se dlouho. Doporučuji Ti ještě rodinné konstelace - lze obsadit do sestavy kohokoliv z rodiny, živé i mrtvé, několik generací dozadu, lze se dopátrat odpovědi na otázky, které máš. Drž se a zkus mít nadhled, odstup. Kdo ve vodě neplave, utopí se, takže plav děvče, rozvrhni síly a najdi dobrý směr.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...
Geomantie
Význam budoucnosti z hozených kamenů. Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)