English: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je neděle, 27.10.2024
Svátek slaví Šarlota a Zoe, zítra Šarlota a Zoe.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je neděle, 27.10.2024
Svátek slaví Šarlota a Zoe, zítra Šarlota a Zoe.
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Čím déle musíš na něco čekat, tím více si budeš vážit chvíle, kdy to přijde.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Budu spát zdravým spánkem a ráno se budu cítit svěží. ”


Myšlenky moudrých

Shaw

Ženatý muž smí prováděti, co mu libo, jestliže jeho choť nic proti tomu nenamítá. Naproti tomu, vdovec nemůže být nikdy dosti opatrným.
Další myšlenky

Yes or No Tarot Free Reading:
Yes or No Tarot

MeineMagie.de auf Deutsch:
Tarot und Horoskope

W języku polskim na:
Mojeczary.pl


zpět

Upír

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Upír

Corpse
19.03.22
23:43
Nereg.

IP: 90.179.11.*
Dobrý den, potřebuji pomoc, prosím jen chci upozornit že to myslím s cela vážně a myslím si že zbytečné nadávání a urážky nejsou třeba. Takže chci se na něco zeptat. Takže vždycky jsem se chtěl stát upírem, No a já mám takový problém že bych potřeboval od někoho aby mě upírem udělal/a no ale spíše bych to potřeboval za pomocí černé magie. Bral bych i kousnutí ale spíše od člověka kterému věřím ale takový ho člověka žádného neznám. A teď další věc, kdysi jsem dělal takový rituál, že jsem si vzal v noci svíčku a sklenici z vodou a do ní jsem dal trochu své vlastní krve a odřekl jsem nějaké magické řeči, no a poté jsem se začal budit v noci a nesnáším světlo mám rád noc a chození temným lesem, a ano mám rád lidskou krev, chutná my, nemám kde krev sehnat takže my spíše dala ochutnat moje kamarádka. Byla to lahůdka. A no po pravdě se cítím jako upír mám docela i ostré špičáky ale ne zas tak viditelné. Nosím i černé hadry a poměrně dlouho asi už od devíti let, nyní je mi 21 let a ano to je ta otázka, zda jsem už upír anebo se se jim mám stát? Jsem i strašně bledý a já si myslím že nějaké náznaky mám, protože jsem se i narodil v noci. Takže pokud upír nejsem tak bych potřeboval najít někoho kdo by mě za pomocí černé magie proměnil/a. Jo a prosím já to opravdu beru vážně takže, děkuji za odpověď a když tak mi jsem hoďte nějakou stránku.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...
Kostky
Okamžik náhody rozhoduje o naší budoucnosti. Co vám napoví hozené kostky. Nová verze!
více...

Yes or No Tarot Free Reading:
Yes or No Tarot

MeineMagie.de auf Deutsch:
Tarot und Horoskope

W języku polskim na:
Mojeczary.pl
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)