English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

umělé oplodnění

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

umělé oplodnění

Flíček
26.04.10
07:20
Nereg.

IP: .*
Ahoj, ze soboty na neděli jsem měla velice zvláštní sen. Byla jsem na umělém oplodnění, to se uskutečnilo, ale najednou jsem se ocitla uprostřed louky, ležela na operačním stole a nikde nikdo. Po nějaké době tam za mnou přijel přítel ve služebním autě, vysvobodil me z toho stolu, ale během přesunu k autu mě uštknul had, kterých bylo na louce větší množství. V ruce jsem navíc držela plechovku, ve které bylo uvězněné morče. Když jsme dojeli do místa mého bývalého bydliště, tak tam můj táta vysvobodil morče, to ale bylo strašně rychlé a spadlo nám z balkonu. Mezi lidmi byla i moje mamča a řada dalších lidí, nevím ale, kdo to byl. Pro to morče jsem seběhla dolů pod ten balkon, bylo živé, tak jsem ho vzala. Pak jsem se ale už probudila. Když už si nějaký ten sen pamatuji, tak je vždycky propletený řadou věcí. Co všechno by toto mohlo znamenat? Děkuji.
 
Tilly
03.05.10
17:00
Reg. před 2016

Nejsem velký odborník, ale všechny sny si pamatuji. To oplodnění nejspíš znázorňuje to, že chceš dítě a ten přítel znamená, že potřebuješ někoho vedle sebe cítit.Ten had vypovídá o různých nástrahách v tvém životě( nejspíš tě nějaká čeká). S morčetem ti neporadím, zkus se nad tím snem zamyslet. Jak říkám, sny jsou tajemné některé jsou důležité a některé ne. Dej si pozor na toho hada možná je to tvůj skrytý nepřítel, ktereho mas za pritele.
 
Flíček
04.05.10
07:25
Nereg.

IP: .*
Děkuji, je pravda, že po dítěti toužím už delší dobu. Uštknutí hadem jsem si někde vyčetla, že to znamená nějaké vážnější onemocnění, tak snad to nebude ten správný výklad. Tenhle sen byl hodně živý, proto jsem ho sem napsala. Je to velice zajímavé se sny zabývat. Je nějaká literatura (kromě snářů) jak si ty sny vykládat? Přeji hezký den.
 
Merit
04.05.10
14:17
Reg. před 2016

ahoj flicku :-), flickova? ;-)
ja uz na ten tvuj sen cumim asi potreti?.. nevim..
nase babicka rikavala to, ze had..je symbolem nepritele.. nekdy je clovek nepritelem sam sobe.. to je taky pravda..
vim, ze plati urcita pravidla, podle babicky vykladu (vsech tech starych snaru).. zda-li se o nekom, kdo je uz mrtvy = bude prset.. vlak = dopis, zprava.. boty?= cesta..

sny by umel rozseknout psycholog.. pac te nak pozna.. co plati u jednoho, nemusi platit u druhyho..
co jsi delala najednou na louce?.. sla jsi na umely oplodneni a najednou jsi jinde?..
prijel pro tebe tvuj muz.. pritel.. ze si te odveze.. mas v ruce morce.. co by asi hadi chteli? chteli by ho snist? mas ho v plechovce tak, aby se k nemu nikdo nedostal.. i ty by jsi mela problem asi.. je "schovanej".. tak, aby se mu nic nestalo.. kdo ho z ty plechovky vynda? tatka.. :-) co se s nim stane? vypadne a mazes pro nej a je "zivy"...

ja se jenom zeptam... chces miminko, vedi to lide okolo?.. vedi lekari vse co potrebuji? aby se od neceho mohli odrazit? .. umele oplodneni,ty by jsi do toho sla?.. pracujete na miminku?..
pro me je v tuhle chvili dulezity co je to morce?.. a pac ja nejsem psycholog.. na to bych nikdy nemela toto studovat.. jsem jenom stara raketa.. proto se ptam.. co je to morce??.. dite?.. naky tajemstvi, ktery nikomu rict nemuzes.. protoze je to tvoje a je to neco, co je krehky?.. co si musis chranit?.. nestalo se ti nekdy neco .. o cem nemuzes mluvit?.. muzes lekarum rict vse?..

clovek by musel znat daleko vic.. a to asi nejde psat tu.. mej se krasne..
neboj se hlavne.. vis, ja jsem taky straspytel.. mam v sobe kus cerny kroniky.. v zivote se mi mnohe zadarilo.. "zhmotnit moje strachy".. vse co jsem nechtela.. ceho jsem se bala.. se mi stalo.. toto nejde asi vypisovat tu.. jenom te chci zklidnit... aby ti bylo dobre.. pa
 
Flíček
04.05.10
15:09
Nereg.

IP: .*
Ahoj Merit, děkuji za zprávu. Mívám tenhle "typ" snů celkem často, že někde se něco děje a zničeho nic jsem úplně jinde a dělám zas úplně něco jiného.

Je možné, že ty strachy se týkají právě mimča... mám kolem sebe hodně známých, co jim nejde otěhotnět a já sama o tom začínám čím dál tím víc přemýšlet. A zvlášť, když přítel mimčo nechce, tak si říkám, kdy já vlastně budu mamina (nějak mi začínají roky přibývat:-D ). A jestli já vůbec budu mít tu možnost mimčo mít...

Teď mi tak napadá, jestli ten "nepřítel v podobě hada" není právě přítel... .Ale proč by mě z toho stolu vysvobozoval, kdyby byl nepřítel... .Možná jsem nepřítelem i já sama sobě, když si to tak uvědomím, tak plno nepříjemných situací si zaviním sama... a že jich teď poslední dobou bylo :-)

Obdivuji, jak tu dokážete všechno tak krásně napsat a pojmenovat. Čtu si jednotlivé příspěvky v době volna :-)

Neumím se tak hezky rozepsat, ale děkuji ti za tvůj komentář, mám se nad čím zamýšlet ;-) Třeba mě to konečně někam zavede a uvědomím si... :-)

Krásný den přeji.
 
Merit
04.05.10
15:41
Reg. před 2016

:-), ahoj flickova :-)
ted me neco napadlo.. proc to tak asi musi bejt..
kdybych mela na tvari bradavici.. vim, ze ji tam mam.. nevim jak vypada (jakou ma asi barvu?).. jenom vim, ze tam je.. potom musi prijit nekdo.. kdo mi o ni povypravi, jak vypada atp... . a pak treba dojde nekdo, kdo mi poda zrcadlo :-).. a pak prijde treba Theodor, hodi po mne minci a rekne.. "tu mas naky drobny a nech si to vyriznout" :-D .. (ta bradavice je prirovnani)
jééé snad ho tim nenastvu.. ja mam nekdy obdobi, kdy musim zlobit.. nevim proc to tak je.. i kdyz jsem stara.. tak proste musim.. nakej cert ve mne! :-)

dneska jsem mela taky hustej sen.. konecne jsem pocitila to, jak to fachci.. jak fachci to JA JSEM :-).. Buh je.. az se z toho vzpamatuju, mozna ho sem dam..
 
Flíček
05.05.10
06:57
Nereg.

IP: .*
Ahoj Merit, napiš svůj sen, třeba tě pochopím ;-). Ono to sem asi nepatří, ale nějak mám dneska rozporuplné pocity. Včera jsme s přítelem blbli, lechtala jsem ho a on se za chvilku skoro naštval, že jsem ho polechtala asi víc než on sám unese... .tak se zvednul a pustil počítač. Co jsem měla dělat? Šla jsem si připravit věci na dnešní den - jdu s jedním známým na horolezeckou stěnu (viděla jsem ho asi 2x na plesech, jeden čas se o mě pokoušel přes icq... ). Ptala jsem se přítele... to ti nevadí, že jdu s jiným klukem na stěnu? Asi mu to po chuti nebylo, ale on sám nic nenavrhne, sedíme každý večer doma u počítačů... což mě opravdu nebaví :-( Už jsem mu to několikrát říkala, ať něco podniknem..všechno zavrhne. Tak jsem prostě šla v 9 hodin spát... Nechtělo se mi vůbec spát, navíc jsem se chtěla dívat na růžovku (je to hroznej seriál, ale odpočinu si u něj psychicky), on si to přepnul jinam a ani se nezeptal... .Divný den včera byl. A dnes ráno jsem málem nestihla autobus do práce. Uvidíme, co dnes tento den přinese...
 
Merit
05.05.10
13:14
Reg. před 2016

ahoj flickova :-)**
nebud smutna.. vis, v kazdym vztahu neco chybi.. nekdy je treba neceho az prilis moc.. je par dulezitejch veci, aby vztah mohl fungovat a ten pozemskej zivot se nak ustat musi.. ja nevim kolik vam je let.. jestli studujete, chodite uz do prace, nebo delate oboji?.. to nevim..
zkuste si cist :-) .. po nocich :-)

ten muj sen, to byla symbolika.. i s prikladama, ja jsem v podstate pako.. ja kdyz se na neco ptam, musim casto dostat odpoved primou.. abych to spravne pochopila.. a pak jsem si jeste v noci polozila karty a probrala jsem to v klidu s kamaradkou :-).. ty karty byl jeji napad.. nektery veci.. zalezitosti, spatne se na ne hleda i slovni vyjadreni.. proto treba i tu piseme skoro to samy, jenom to jinak podame.. :-)
bylo to o znaku na obloze.. labyrint.. v kruzich.. bylo mi nak sdeleno, ze nejsou uzavreny.. ze se na to "ceka".. ten znak byl z cervanku.. jako by psal Buh na oblohu cervankama.. a videla jsem pulkruh.. bylo mi receno.. "divas se spatne, poradne se podivej" a videla jsem kruh.. nemohla jsem to pochopit.. jak jsem to mohla videt spatne?.. opravdu tam byl kruh.. hledala jsem maminku.. (vidis? a prsi :-D) .. maminka sedela nekde jinde a vypadala jinak.. nekdo ji krmil po lzickach.. a povida.. "necekala bych, ze se budu muset doprosovat o soucit, o jidlo.. o to, aby se o me nekdo postaral.. ".. jak se chovame ke starym? prestarlym?.. co mladych dokaze mit nerado stare lidi, protoze berou duchody a oni je vidi jako zatez?.. co ti stari potrebuji?.. celej zivot pracovali.. je to tak tezky, aby dozili a meli co jist, pit, kde bejt?.. aby nechodili nazi?..
v tom snu jsem byla se sestry svagrovou, leta jsem ji nevidela.. vzdy to byla smrncovni zena.. krasna.. a byla nemocna.. bolelo ji bricho.. zeptala jsem se ji.. mam na tebe sahnout? ano.. rekla si o to.. sahala jsem ji na bricho.. snazila jsem se videt jak jsou ulozeny streva atd.. zaznelo "néééé".. pust z hlavy ten obraz.. roztlouklo se mi srdce.. a najednou jsem vedela, ze ji boli i rameno.. pravy rameno a rikam.. "Jani, tebe boli rameno, vid?".. a vplula jsem do ni.. ja jsem byla jak vedle ni,tak i v ni.. a tam uvnitr jsem posilala tu prosbu, at to prestane.. modlila jsem se u toho.. a ji se ulevilo.. pro tu chvilku jsem nemohla videt telo jako takovy.. ale doslova kazdou jeho malickatou castecku..
jely jsme vytahem.. podlaha desna.. z nakyho papundeklovyho matrose.. ja mela na sobe moje milovany teplaky :-D .. a nohavice se mi dostala do jedne z der.. a nesla vytahnout, zabrala jsem.. a vytvorila jsem dalsi diru.. vytah se klepal.. ale sjel s nami dolu.. cili.. nenasilne.. i to co je na srac**.. jenomm zlehka.. jinak pos*** vic nez je unosny.. ne silou.. jinak s sebou smetu i Janu? lidi?.. musim naslapovat.. musime naslapovat.. protoze patrime k sobe..
Boze, je nas tu na svete tolik?!.. jak se sem vsichni vejdeme?.. muze vas tu bejt daleko vic.. jak stavet?.. a videla jsem stavby.. byly to jako veze chramu svatyho vita?.. nevim k cemu to prirovnat.. bylo fuk, kde kdo je.. ale je to jenom o tom, at se sem vejdem.. ze kdyz se chce, tak to jde.. jenom at maji vsichni strechu nad hlavou?..
afrika a jiny zeme.. na co to myslis merit?.. jak smyslis?.. nesud to, ze jsou tam a je jim tezko.. projev/te soucit... ale i oni se musi postarat.. proc oni trpi??.. nesud.. ma to svuj duvod.. co jejich duse pachaly predtim?.. a vzpomnela jsem si na sebe.. jo.. to je fakt.. mlcim.. pac jsem toho taky napachala dost.. byla jsem jak zabita, zabila jsem.. dala svoleni.. a navic.. spousta lidem, muzum jsem vzala jejich duse.. oni ztratili sebeuctu.. vzala jsem jim sebe samotny.. cili mlcim.. nebudu se ptat.. asi karma naroda.. nevim.. v podstate.. jde jenom o to.. vyrovnat si dluhy.. moje, jejich.. nas vsech..
sla jsem cestou.. videla jsem rybnicek.. byla to naka vesnicka cesta.. znala jsem ji.. a opet byl na obloze ten labyrint a ja jsem slysela.. "JA JSEM".. Boze, vim, ze jsi.. a sla jsem v klidu dal.. nevis.. "JA JSEM".. co mi tim chces rict?.. a najednou vzduch zhoustnul jako voda.. nemohla jsem mluvit normalne, bylo to zpomaleny.. i kroky.. a povolilo to.. "ano.. ted uz to vim.. " rikala jsem mu .. "nééé" (muj pocit) a zopakovalo se to a do toho mi v usich znelo.. "JA JSEM".. a teprve ted jsem vedela.. jak on "JE".. to se totiz musi procitit a do mrte.. jinak to nedam.. nedame?.. on je vsude.. okolo, v nas.. ja jsem v kazdym z vas, vy ve mne.. az kdyz jsem podruhy ucitila tu hustotu.. tu vodu, kasi těl.. kaši těla te Janiny.. tak mi to secvaklo.. a pekne mi to zopakoval.. a beze zloby.. zadny vztek.. jeho neosalime.. muzu "kdakat" ja vim.. ja citim.. mozna v par procentech.. ja to citila.. plula jsem v tom pri chuzi.. kase? voda?.. kdyby mel ruce.. smete nas.. malickem? dechem?.. nevim jak tu silu popsat.. on se jednoduse neda videt.. nase oci by to nedaly.. nase telesna schranka.. ?..
nevim.. potom jsem slysela.. "ted to vis.. ted to mas".. videla jsem v tom snu jak mi do rukou neco vproudilo.. svitiva zelena barva.. a az pro predlokti.. byl to tlak.. i pod nehtama.. na pravy predlokti mi to napsalo tri cary.. jako casti kruhu, jako by nekdo trema prstama napsal kousek kruhu.. probudila jsem se.. muj pritel byl uz vzhuru a dival se na me jak spim.. jako kazdy rano me pozdravil krasne.. (ja nevim, on snad nemiva spatnou naladu skoro nikdy).. a chtel mi sahnout na ruce.. rekla jsem mu "pozor me to boli".. a tekly mi slzy.. ty ruce byly otekly.. rty jsem mela otekly.. nevim kde jsem byla.. bylo to divny?.. kamaradka mi rekla, ze to byla "skola".. proc mi to chodi ve snech?.. umim si predstavit to.. jak bych tu pri chuzi plula pokojem? nebo venku?.. odvezli by me do bohnic.. tak je ohleduplnej.. laskavej..
polozila jsem karty.. musim si urovnat vztahy.. milovat svy nepratele.. urovnat to co bylo jak v kartach, tak v tom snu.. protoze i ta moje nepritulkyne.. je moje.. jsem ja.. podala mi ruku po tolika letech a tezko jsem to dala.. to byla proverka jako "kraaava!!".. to zasrany ego je dozivotni boj.. jak si muze dovolit mi podat ruku jenom tak? tolika let si o me utirala nohy.. kopala do me.. a ted prijde.. a poda mi klidne ruku a ja ji prijmout musim, protoze se to ocekava.. zkouska :-).. dokud neprijmu v sebe i s tim, ze dokazu porad pekne vystartovat (i kdyz treba potichu).. a rvu potom cely dny doma :-D.. jak to tu ma vypadat?.. co by se stalo, kdyby mi podal ruku hitler?.. to si radeji ani nepredstavuju.. a taky to bylo o tom, ze to byla i velka proverka.. co dusi ho zboznovalo? posluhovalo mu?.. co lidi trpelo a umrelo?.. bylo muceno?.. to odpusteni, prijeti sebe, druhych, to je takova fuska.. a duverovat.. bez toho, abychom si na neco, na nekoho sahli.. je to narez..
rozmyslela jsem se, zda to sem mam vlozit, pritom v tom snu to bylo jasne receny.. to neni jenom o tobe.. je to o vas vsech... jak "to tu dat".. porad je cas.. a presto jsem ty karty polozila.. vidite to ego?.. jaka je to svina? :-)!!
neni to prosim vas o tom, ze bych byla naka svata.. jestli me budete brat za blba, beru to.. to mi problem nedela.. sama sebe za svatou nepovazuju.. hresim.. kourim, zeru, mam rada pivo a rada se pomiluju.. ale jsem proto spatna?.. je nekdo jinej tak spatnej?.. pobereme to vubec nekdy tak.. aby se lidem ulevilo?.. je to zase tak jednoduchy.. system nas vlaci.. vidime v tv, poslouchame v radiich to co chteji.. cteme to v novinach, na netu.. i dobra myslenka se da zneuzit.. (charita)..
mame to zkratka prijmout.. a je to tezky..v mym pripade jo.. cumela jsem opravdu co to podani ruky se mnou udelalo.. to zraneny kure uvnitr me.. :-).. jak pipalo.. jak by se tulilo.. a jak by skrabalo a trhalo zobackem vlasy :-)..



 
Flíček
06.05.10
07:05
Nereg.

IP: .*
Ahoj Merit, pane jo, to byl sen. Horší je, že tomu moc nerozumím :-( Třeba se časem zatáhnu ;-) Přeji krásný den, už se blíží víkend, tak se těším, až nebudu muset sedět v práci :-)
 
Merit
06.05.10
23:35
Reg. před 2016

ahoj flickova :-).. nemusime asi vsemu rozumet.. :-)
blizi se vikend, tak at ho mate peknej.. zkusili jste si vecer cist?..
ja u toho pokazdy usinam, ale je to krasny :-)..

 
Flíček
07.05.10
07:28
Nereg.

IP: .*
Ahoj Merit, my včera měli moc fajn večer..tedy hlavně já :-) Přítel posiloval u štípání dříví ;-) Mě se ozvala mamča a jely jsme za bráchou a jeho budoucí ženou na návštěvu. Mají už skoro dvouletého klučinu, tak jsme s nimi strávili moc fajn odpoledne. Večer jsem mamce ukázala část naší hotové přestavby bytu a pak jela domů. Večer jsme si nečetli, protože jsme se tak akorát vykoupali a okamžitě usnuli . Já si takhle večer čas od času knížku vezmu, ale jak píšeš, přečtu dvě stránky a spím u ní . Když mě pak knížka zaujme, tak jsem schopná u ní vydržet celý den a číst, dokud to jde :-) Nejvíc si je ale vychutnávám ve vlaku, když jedu na nějaké delší trasy:-).
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Keltský horoskop
Keltové připodobnili podstatou člověka k vlastnostem stromům.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)