English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska
Sny22.02.24 / Renesmee-Jacob v Láska



Přátelství je jako zlatá niť, která když se přetrhne, jde sice ještě spojit, ale uzel už navždy zůstane
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Neznámý autor

Velcí zloději často trestají menší.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

udrzanie lasky

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

udrzanie lasky

myska-ryska
03.04.10
08:56
Nereg.

IP: .*
Caute.
Poradi mi niekto,ako to mam spravit,aby moj priatel,nemyslel na ine zeny?Proste,ze by ma lubil bezvyhradne,aby bol moja spriaznena dusa,lebo ja ho tak lubim.
 
kelišová
03.04.10
11:44
Nereg.

IP: .*
Jó , holka , je to s těma chlapama kříž , oni se vždycky budou dívat i po jiných ženách ,i když Tě budou milovat .To musíš tak brát , jsou to holt samečci ... .
Ty se nikdy nepodíváš na pěkného muže ??? Ajajaj , asi podíváš , že ??!!!Pokud jde jen o podívání , co na tom ?
Bezvýhradně někoho milovat ? To mluvíš o zamilovanosti , období , jež trvá asi tak dva roky a pak ... pak se buď ze zamilovanosti stane láska , nebo jdete každý svou cestou .Láska není připoutanost , je to i přátelství - trpělivost - odpouštění ( někdy je to těžké ) , to je o té zpřízněné duši .Že spolu jdete životem a můžete se spolu bavit , smát , plakat a držet se za ruce ... ..
Buď šťastná , miluj a nech se milovat ! AŤ se Ti daří !
 
Theodor
03.04.10
14:56
Reg. před 2016

To nelze. Přimět muže nemyslet na jiné ženy je zbavení ho jeho přirozenosti. Každý zdravý muž si představuje, jaké by to bylo s jinou ženou. To ale neznamená, že by nebyl věrný.

Jinak pozor na udušení láskou, málokterý chlap to toleruje... Musí mít dost svobody, jinak hnízdo opustí.
 
Merit
03.04.10
15:25
Reg. před 2016

Theo to jsi krasne napsal :-))

 
liduna1
03.04.10
22:15
Nereg.

IP: .*
Muzi a jejich mysleni, muzi a jejich svobodymyslnost, jejich Ego...
Pred lety jsem mela kolegyni stara pani v duchodu, kdyz prisla rec na manzelstvi a aby to fungovalo... Zeny by se mely ucit,mela by byt na to skola, aby muz udelal presne co chce zena a pritom mel pocit, ze je to jeho napad, to je umeni zenske diplomacie... To byl jeji nazor... Myslim si , ze mela pravdu.. Muzi jsou jini, jinak mysli, jinak resi problematicke situace ale v zadnem pripade se nesmi citi ovladani a to je to umeni... Jsem vdana 34 let, muze se stat vselico ale reknu vam, nekdy je to veeelmi narocne.. Aaaale krasne.. A aby muz nemyslel na jine zeny, mysko rysko Ty se prece take rada podivas na pekneho muze, tak mu to neber a ber to s humorem.. Stalo se mi, jeli jsme autem s neteri, jejim manzelem a mou polovickou, manzel netere soferoval, po chodniku sly dve koceny, nas sofer zastavil a pravil baby vystoupit, bereme stoparky.. Jak myslis, ze to dopadlo? Koceny stopovaly dal a my se vezly... Nech mu svobodu ale podle Tvych pravidel a bude to fajn.. Papa
 
myska-ryska
05.04.10
07:42
Nereg.

IP: .*
Ahojte,ide o to,ze som zistila,ze zalubene maily,pisal nielen mne,ale aj inej zene.Chcel,aby som vybavila pracu pri mne,pracujem v zahranici,co sa mi aj podarilo,lenze vrta mi chrobak v hlave,ze co ked je so mnou a dalej pise aj inej zalubene maily.
Niekedy si pripadam az paranoidna,s tou mojou nedoverou,predtym som taka nebola,ale po zivotnych situaciach,je to so mnou,coraz horsie.
Ja som to myslela skor tak,ze by mu bolo so mnou tak dobre,ze by ho netahalo pisat s inymi zenami.On o tom vobec nevie,ze viem,ze pisal aj inej zene zalubene maily.Viem,ze sa s nou nestretava,llebo je so mnou v zahranici,ale aj tak ma to boli.Prosim poradte mi
 
kelišová
05.04.10
09:05
Nereg.

IP: .*
Hm, myska-ryska , a jak jsi mu na ty maily přišla ?Náhoda a nebo Jsi chtěla mít jistotu a tak jsi si hrála na detektiva ?
Z jeho strany může jít o hru , každý si někdy rád pohraje... .
Neříkám , že mě taky někdy nenapadlo se manželovi podívat do mobilu , ale jak se to říká , co oči nevidí - to srdce nebolí .
Tohle asi neřeš , ono se to nějak vyvrbí , musíš tomu dát čas a taky se uvolnit , ony slova , co napsal Theodor jsou pravdivá ... .
 
Maty
05.04.10
09:59
Nereg.

IP: .*
Ahoj mysko, můj partner si posílal s jednou ženou lechtivé obrázky a texty. Vlezla jsem mu tam nechťa a aniž bych se mu o tom zmiňovala, sám se mi po čase svěřil. Každý máme svou 13. komnatu a jak říká keli, nemá cenu pátrat. Spíše si všímej nejintimnějších chvilek, které spolu prožíváte. Co cítíš? Žena vždy pozná, jestli jde jen o "fyzickou" potřebu sexu nebo je tam ono souznění, které člověka prošpikovává na více úrovních. Nejsi Ty náhodou štírka?
 
myska-ryska
05.04.10
11:12
Nereg.

IP: .*
Vosla som mu do tych mailov schvalne,nikdy som to predtym nerobila,ale po urcitych sklamaniach,neviem verit na sto percent.On o tom nevie,ze som ich citala,snazim sa spravat,ako predtym,alebo este lepsie,ja by som mu chcela spravit taku rodinnu atmosferu,ze by ho to netahalo pisat s inymi zenami,teraz nemyslim,ze by nemal pisat s kamaratkami,ale pisat,len tak o zivote a zalubene maily,to su dva rozlicne veci.Nas vztah je este mlady,pozname sa pol roka,tu v zahranici sme 2mesiace,citim,ze je mu so mnou dobre,to sa neda hrat,prakticky na facebooku,je teraz ovela menej,ako sa ked sa ku mne nastahoval,tak z prace,hned isiel pozerat postu.
Ja som raz len tak mimochodom povedala,ze by som sa o chlapa nedokazala delit,ani byt cislo2
 
elenka
05.04.10
11:39
Nereg.

IP: .*
a hojky su pekna pro pacu
 
Maty
05.04.10
12:59
Nereg.

IP: .*
Mysko, najdi si stránky, které se zabývají technikou Hó oponopono, možná Tě to bude k něčemu inspirovat, měj se hezky.
 
myska-ryska
07.04.10
16:38
Nereg.

IP: .*
Maty dakujem Ti,uz som si ich nasla,budem sa tomu venovat,uvedomujem si,ze robim chyby,ale neviem proti tomu bojovat.
 
Salamandra66
13.04.10
21:19
Nereg.

IP: .*
Nečetla jsem jiné příspěvky, tak mě omluvte, jestli se opakuji:-)))

Muži koukají po jiných ženách, stejně jako my se rádi podíváme na jiného chlapa. No a? Já to beru, svému protějšku to toleruju. A co na tom? Vím, že miluje mě. Na tu, co viděl dneska na ulici, už nemusí v životě narazit. Do zítra na ní zapomene, protože pak uvidí zase jinou, a tak dále a tak dále:-))
Netrap se něčím co nezměníš, všichni jsme jen lidé a zajímáme se o opačné pohlaví... většinou:-)
Muže si neudržíš tim, že budeš dávat najevo zoufalou snahu si ho udržet. Udržíš si ho tehdy, když i on bude chtít s tebou být. Kdyby chtěl jinou, už za ní šel. Na ně se dívá a tebe miluje a s tebou je
 

myska-ryska
14.04.10
21:27
Nereg.

IP: .*
Salamandra66 dakujem ti za povzbudive slova,vies ja citim,ze ma lubi,ale zaroven mam aj taky pocit,ze ho este tiahne k byvalej,neviem ,myslim si,ze je s nou v kontakte.
 
Salamandra66
15.04.10
15:20
Nereg.

IP: .*
myska-ryska: To, že je v kontaktu s jinými, jakožto kamarádkami, zcela určitě ještě nic neznamená. Vím, že tě na tom znepokojuje to, že zrovna tahle je jeho bývalá, ale rozpadlé lásky nemusí končit tím, že se ty dva nenávidí, může to přejít v přátelství a to je jen dobře:-)
Nemůžu samozřejmě vědět, jak on to má se svou bývalou, ale bylo by lepší si s ním o tom v klidu nejdříve promluvit. Nedělat scény, zkrátka se normálně zeptat, a být v klidu, aby věděl, že ti může cokoliv říct a ty měla tak jistotu, že ti nelže:-) Vím, že je to těžké, ale snaž se nezabývat se tím, co nezměníš. Pokud spolu máte být, budete spolu. Pokud tě miluje a chce být s tebou, bude s tebou Užívej si těhlech časů, věř sama sobě a tomu, že tě žádná nepřekoná, však ty to zvládneš:-))
 
Soňa Kartářka
11.04.19
15:51
Nereg.

IP: 89.102.40.*
Chápu vás, milujete ho, chcete ho jen pro sebe. Ale tak to nefunguje. Musíte se naučit žárlivost potlačit. To by časem mohlo váš vztah ohrozit. Naopak, ať i on se bojí o vás, ať trošičku žárlí.
 
Tajra
09.07.19
10:58
Nereg.

IP: 89.102.40.*
Dostala jste zde hodně rad. Na případné další otázky a více prostoru na mém mailu, nabízím i já. Zkuste mi napsat a rozebereme to v klidu po mailu na mé stránce.
 
DARINA
09.01.22
23:01
Nereg.

IP: 84.245.121.*
Nechcem aby moj milovani mislel na ine zeny chcem aby somu bola hlave aj srci iba ja dakujem🙏& amp;amp;#128591;& #128591;
 
DARINA
11.01.22
07:43
Nereg.

IP: 84.245.121.*
Prosim nech moj milovany misli iba namna ako ja naneho nechcem ho stratit moc ho lubim chcem aby somnou bol z mislenkami aj dusou nechcem aby mal moj milovany ine priatelki prosim moc 🙏& ;#128591;🙏 ;🙏
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Baculka
Moudra i prázdné fráze pro všechny, kteří se ptají.
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)