English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Tetování a Saturn

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Tetování a Saturn

Mrtvafretka
03.02.11
21:35
Reg. před 2016

Ahojky, dneska se mi zdál zajímavý sen a nemůžu přijít na kloub tomu, co by mohl mít za význam. Tak se obracím s prosbou sem
Zdálo se mi, že jsem šla do tetovacího studia, s tim, že chci nějaké to tetování. Uvítal mě tam docela milý chlapík. Sice teda taková vyžle, ale potetovanej docela dost. Šli jsme někam dozadu, že si mam vybrat co vlastně chci vytetovat. Chvíli jsem tam na to koukala a pak mi dal papír a tužku, že když se mi nic líbit nebude, můžu si něco vymyslet sama. Po tom, co jsem tam čmárala 15 minut nějaký obrazce mi došlo, že vlastně nemam na to peníze. Teď mi začal šrotovat mozek, jak bych mu to vysvětlila. Že bych ty peníze určitě přinesla atd..
Najednou jsem měla jasno - chci vytetovat Saturn. Nevím proč, prostě mě to v tu chvíli napadlo. Ale on, že zrovna Saturn neumí. Přitom to je jen koulička s kroužkem okolo. No nakonec jsme to nechali na další den a já jela busem domů..

Byl by někdo ochotný a pokusil se vysvětlit nějak tento zajímavý sen?? Předem děkuji..
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)