Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je neděle, 19.5.2019
Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek.

Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Magický rituál na vrácení partnera19.05.19 / Laďka1234 v Kouzla a magie
Bolesti18.05.19 / petr54 v Starosti
Nejvhodnější čas pro rituál17.05.19 / yourheartwillburn v Kouzla a magie
Bolesti17.05.19 / pajko11 v Starosti

Život je krátký na to, být nešťastný. Usmívej se!
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”

Myšlenky moudrých

Wilde

Přátele si vybíráme pro jejich dobrý vzhled, pouhé známé pro jejich charakter a nepřátele pro jejich dobrý mozek.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!
zpět

Syn

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Syn

maruška
(03.04.19 / 09:28)
Trpím panickou poruchou- nevím jak dál snad mi pomůžete, protože nevím zda je můj manžel otec mého syna. Syn nar. 22.12.2002 manžel 4.1.1968,já 15.5.1971.
Děkuji

Koník
(03.04.19 / 10:28)
Dobrý den, zde je mezi vámi třemi velmi zajímavý vztah, jsou tam city, láska, vazba, emoce a mezi vámi a pánem zároveň nějaké tajemství, on se snaží před něčím utéct, vyhnout se a vy podezříváte, protože on představuje Neptun a vy Slunce, Neptun je vždy uhýbavý a nevyzpytatelný, takže něco nejasného tam bude, syn má s pánem velmi pěkné až rodinné aspekty, syn se ale snaží rebelovat, přesto tam cítí k sobě vazbu, je tam i Saturnská vazba, myslím že pokud neni větší důvod, neměla by jste to narušovat, známka podezření by mohlo být to že odmítá provést test apod.

Koník
(03.04.19 / 10:29)
Dobrý den, zde je mezi vámi třemi velmi zajímavý vztah, jsou tam city, láska, vazba, emoce a mezi vámi a pánem zároveň nějaké tajemství, on se snaží před něčím utéct, vyhnout se a vy podezříváte, protože on představuje Neptun a vy Slunce, Neptun je vždy uhýbavý a nevyzpytatelný, takže něco nejasného tam bude, syn má s pánem velmi pěkné až rodinné aspekty, syn se ale snaží rebelovat, přesto tam cítí k sobě vazbu, je tam i Saturnská vazba, myslím že pokud neni větší důvod, neměla by jste to narušovat, známka podezření by mohlo být to že odmítá provést test apod.

Soňa Kartářka
(11.04.19 / 15:18)
IP: 89.102.40.*
Otec je ten co se stará o děcko a nemusí jít zrovna o biologického otce. Své myšlenky raději zaplašte. Nechte to tak , jak to je.

« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)