English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska
Sny22.02.24 / Renesmee-Jacob v Láska



Přátelství je jako zlatá niť, která když se přetrhne, jde sice ještě spojit, ale uzel už navždy zůstane
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Diderot

Prvním krokem k filosofii jsou pochyby.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

symbolika ptáka jako posla..odkud?

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

symbolika ptáka jako posla..odkud?

janinka
06.06.18
16:30
Nereg.

IP: 188.175.35.*
Dobrý den, mohl by mi prosím někdo objasnit jakou symboliku nebo význam má pták kavka?..A to konkrétně nalétavající několikrát blízko až skoro do okna a pak..sedící vedle a křičící přímo na mě... děkuji
 
Gama
13.06.18
16:02
Reg.4.1.18

Zdravím Janinko,symbolika ptáka Kavky je pro každé náboženství jiné.V křesťanství je to pták symbolizující temnotu, indiáni věří v kladnou moc tohoto ptáka a třeba Egypt tam je to posel od bohů.Pokud jde o sny a chování Kavky
jedná se o nepříjemné setkání se zlodějem který tě bude chtít o něco připravit.
Jak píšeš týkalo se to tebe.Je to všeobecné protože neuvádíš kde a jak jsi se s Kavkou setkala.Hezký den.
 
janinka
13.06.18
16:17
Nereg.

IP: 188.175.35.*
Děkuji..stalo se to u mě doma..a neco podobného mám i v kartách..že se blíží člověk který mi chce škodit nebo něco takového
 
janinka
14.06.18
15:04
Nereg.

IP: 188.175.35.*
Dobrý den opět..tak nevím, jestli to má souvislost,ale včera se stalo, že u nás tedy přímo ve vchodu kde bydlím skočila žena z 5 patra a já si vzpomněla, že v sobotu jsem viděla hasičské auto a v tu chvíli jsme věděla, že to něco znamená ale nevěděla co... .a včera u domu jak jsem přicházela tam stálo... ..prý se neví, jestli přežije... brrr až mě zamrazilo z toho
 
Gama
15.06.18
16:29
Reg.4.1.18

Milá Janinko,položím vám jednu otázku,neměla jste v rodině nějakého předka který viděl co se stane než se to stalo.Jste pravděpodobně schopná přijímat
poselství na základě symbolik.Měla by jste navštívik kurz vykládání snů a plně se tomu věnovat.Schopnosti ve vás jsou.Tak žádné lenošení a šup studovat miláčku.Věřte že hned budete klidnější a víte proč, protože budete vědět!
Šup,šup milé dítě.Hodně štěstí a radosti broučku.
 
janinka
15.06.18
17:02
Nereg.

IP: 188.175.35.*
Milá Gamo,nevím, nikoho už nemám... .ale setkala jsem se s osobou... kdy už dnes vím, že jsem se s ní měla setkat. a i díky ní jsem byla poprvé u kartářky.ona je napojená na vesmír a už jsme napojeny i vzájemně na sebe..a začínají se dít věci kolem mě..vnímám znamení... jsem asi na začátku nějaké cesty... životní změny
 
janinka
15.06.18
17:05
Nereg.

IP: 188.175.35.*
jinak jsem panna narozená 14.9.1967.
 

Gama
18.06.18
11:53
Reg.4.1.18

Ano ,ano janinko,proto se vydejte na cestu symbolik a jiných nauk s tímto spojené.Máte ten nejvhodnější čas váš ascendent v raku je studiu těchto nauk velmi nakloněn.Tak ho nepromeškejte.Hvězdy vám přejí.
 
janinka
20.06.18
18:15
Nereg.

IP: 188.175.35.*
milá Gamo..ráda bych... jen zatím nevím jak a kde..poprosila jsem at mi ti správní lidé vstupují do cesty životem
 
Gama
30.06.18
00:50
Reg.4.1.18

Ono záleží zlato, kde žijete.
 
janinka
30.06.18
06:52
Nereg.

IP: 188.175.35.*
Frýdek-Místek
 
janinka
30.06.18
14:14
Nereg.

IP: 188.175.35.*
A poslední dobou se kolem mě vyskytujou mravenci... a taky mám takový pocit jako by po mě něco lezlo... nějaký hmyz nebo co... něco to znamená asi..jen nevím co
 
janinka
30.06.18
15:33
Nereg.

IP: 188.175.35.*
A taky až příliš často vídávám hasičské auto
 
janinka
02.07.18
14:58
Nereg.

IP: 188.175.35.*
Něco se děje... v sobotu i dnes jsem viděla zase hasičské auto a rozhodně to něco znamená
 
janinka
04.07.18
19:27
Nereg.

IP: 188.175.35.*
asi už vím... a opět hrozná událost se stala, až me z toho mrazí
 
Vladimír
07.07.18
11:08
Nereg.

IP: 109.81.213.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
janinka
11.07.18
15:15
Nereg.

IP: 188.175.35.*
Nechápu ten poslední příspěvek teda
 
Dracizena
11.07.18
17:06
Nereg.

IP: 185.131.62.*
janinko zdravím... opravdu nic studovat nemusíš, protože vše potřebné Ti v mysli vyzraje... jako když se jablíčko na stromě začervená a to je to duchovní zrání... Ano, sleduješ znamení, ale jednou budeš i slyšet vnitřním slyšením a tuto zimu budeš na sněhu vidět, i svou auru... nádherné barvičky... Tvé narození 14.9.1967 =37=10... Tvé životní číslo 10 Tě dnes bude směrovat k velkým a to, k duchovním změnám a proto už změny cítíš... Vypisuj se, vykresluj se, vyzpovídávej se do hvězd a čekej pohlazení od Tvého Anděla hvězdného... je to polaritní bytost... držím palce...
 
janinka
11.07.18
18:01
Nereg.

IP: 188.175.35.*
Moc děkuji... no emoce mnou docela zmítají a asi i nedokončený karmický vztah... čas ukáže
 
janinka
11.07.18
18:09
Nereg.

IP: 188.175.35.*
A zatím nevím jak komunikovat se svou duší... zkoušela jsem regresi, ale nešlo to,možná si musím najít svou cestu nebo mi to ještě není dovoleno... nevím
 
Gama
09.08.18
16:32
Reg.4.1.18

Milá Janinko,ke zdárné regresi je lepší mít protihráče ktrý povede záznam.Je to stav který je lépe koordinovat ve dvou,někteří si prožitky nedovedou vybavit, mají potom dojem že se nic nestalo.Používá se jak do budoucnosti tak minulosti,
i u bytostí o kterých chceš vědět kdo jsou a odkud přišli.Ty jsi dost silná a svou cestu najdeš,jen někdy potřebujeme více času.Nic není samosebou musíme usilovat o své vědění a tím prokážeme své hodnoty jako bytosti smrtelné.Každý použije něco jiného,někdo zrcadlo,jiní energetické místo nebo spánek.Ve spánku můžeš projít mnohé dveře své duše ale i dveře určené ke komunikaci s jinými bytostmi nesmrtelnými i smrtelnými.Chce to trénovat svou mysl a nevzdávat nezdary.Dej si vanu s bylinami které tě uvolňují a vůněmi které máš ráda.
Spi v místnosti kde je dostatek vzduchu,příjemná teplota a tmá nebo mírné světlo zase co ti dělá dobře.Až budeš připravená,klidná a uvolněná ke spánku,zamysli se nad otázkama na ktré chceš odpověď.Oslov pak vládce naší reality.Volám tě země,přijď ke mě,já jsem a ty jsi vemě,
volám tě vodo dcero země ,já jsem a ty jsi vemě,
volám tě ohni synu země,já jsem a ty jsi vemě,
volám tě vzduchu synu země,já jsem a ty jsi vemě.
Přeji si vstoupit mezi vás ať zastaví se čas a já se znovu zrodím k čistotě své i země.Je to mé právo,je to mé přání,staniž se.
Nebraň se pak spánku ,dej živlům čas prohlédnout si tebe a věř že se jednoho dne probudíš a budeš vědět odpovědi na své otazky. Možná že budeš i jinou bytostí mnohem moudřejší s věděním. Čekat že ti někdo dá něco bez tvého přičinění je naprostá hloupost a nenech si nic vložit do mysli co není tvé.
Držím ti palce a přeji ti procitnutí přítelkyně.

 
janinka
09.08.18
16:57
Nereg.

IP: 188.175.35.*
Milá Gamo... .já ji nezkoušela sama..to bych si netroufla, ale i tak to nešlo..no vše má svůj čas, nemám nic zadarmo prý bych to ani nechtěla
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Vrba přání
Vyřčené přání je napůl uskutečněné přání... Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)