Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací
Dnes je neděle, 19.11.2017
Svátek slaví Alžběta, zítra Nikola.Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu


zpět

svatba

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

svatba

cizinka-lucie
(24.11.16 / 20:46)
IP: 77.48.21.*
zdál se mi sen, který mne znepokojil. měla jsem se vdávat. znovu. vdaná už jsem. Měla jsem se vdávat ve stejný den jako moje švagrová. Ona byla hlavní hvězda, já jsem tu svatbu měla jako druhou šanci. měla jsem krásné šaty, ale děsný makeup. moje vlasy byly taky děsné. neměla jsem domluvenou žádnou kadeřnici a myslela jsem si, že to zvládnu svépomoci. Nepovedlo se. Nicméně jedna z pozvaných dam mne česala, vlasy mi sepnula pomocí vlásenek, které ovšem vypadávaly a nedržely, takže jsem vypadala,jakobych proletěla roštím.

Pak jsem odchytla kadeřníka té mojí švagrové, kterému jsem víceméně poručila, aby mne učesal, ale moc se mu do toho nechtělo. Něco vymyslel a udělal, ale taky to nebylo ono. Tak jsem šla do sálu, kde už byli svatební hosté a hledala jsem švagrovou, ale nikdo si mě nevšímal. Měla jsem mizernou náladu. když jsem ji našla, tak se na mě kriticky dívala a pak mi s těma vlasama pomohla.

Pak jsem šla na záchod a když jsem vycházela ven, tak jsem spatřila ženu v bílém. Vím, že byla mrtvá. Zakřičela jsem. Křičela jsem pořád, až jsem se probudila.
 
« zpět \ Přidat komentář


Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
TOPlist
 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)