English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Osobní roční vibrace
Zjistěte, jaký jedinečný účinek na vás má vaše aktuální osobní roční vibrace.
více...
Čtení z ruky
Kompletní popis a metody čtení z ruky.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

svatba

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

svatba

cizinka-lucie
24.11.16
20:46
Nereg.

IP: 77.48.21.*
zdál se mi sen, který mne znepokojil. měla jsem se vdávat. znovu. vdaná už jsem. Měla jsem se vdávat ve stejný den jako moje švagrová. Ona byla hlavní hvězda, já jsem tu svatbu měla jako druhou šanci. měla jsem krásné šaty, ale děsný makeup. moje vlasy byly taky děsné. neměla jsem domluvenou žádnou kadeřnici a myslela jsem si, že to zvládnu svépomoci. Nepovedlo se. Nicméně jedna z pozvaných dam mne česala, vlasy mi sepnula pomocí vlásenek, které ovšem vypadávaly a nedržely, takže jsem vypadala,jakobych proletěla roštím.

Pak jsem odchytla kadeřníka té mojí švagrové, kterému jsem víceméně poručila, aby mne učesal, ale moc se mu do toho nechtělo. Něco vymyslel a udělal, ale taky to nebylo ono. Tak jsem šla do sálu, kde už byli svatební hosté a hledala jsem švagrovou, ale nikdo si mě nevšímal. Měla jsem mizernou náladu. když jsem ji našla, tak se na mě kriticky dívala a pak mi s těma vlasama pomohla.

Pak jsem šla na záchod a když jsem vycházela ven, tak jsem spatřila ženu v bílém. Vím, že byla mrtvá. Zakřičela jsem. Křičela jsem pořád, až jsem se probudila.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)