English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Stránky

Připomínky
Na tomto místě očekáváme seriózní připomínky, týkající se serveru. Na rozumné dotazy se pokusíme rozumně odpovědět.

« zpět \ Přidat komentář

Stránky

andré
19.03.11
17:08
Reg. před 2016

Moc chválím nový vzhled.. člověk se tu hned cítí líp
 
meel
22.03.11
11:06
Reg. před 2016

když už jsou tu grafické změny.. chybí mi tu jedna fajn funkce..

když otevřu fórum tak vidím tučně každý datum, který je mladší jak dva dny.

proč to neudělat tak že uvidím tučně každý datum, který je mladší než datum při posledním přihlášení? popř. nějaký editovatelný datum s defaultním nastavením posledního přihlášení.

jen typ.. s pozdravem meel
 
red
22.03.11
14:32
Nereg.

IP: .*
meel: zkusim zapracovat, to mozna neni spatnej napad ...
 
Mirkaaa
18.04.11
23:38
Reg. před 2016

Mě se tedy nové stránky moc nelíbí :/ je tu mnohem víc reklam, všude samé odkazy na facebook a vůbec... kam zmizela ta slečna, která vždycky byla na úvodní stránce ? :) Věřím, že to zabralo spoustu práce a hlavně času, ale více se mi to líbilo dříve, jak to bylo, nepřišlo mi to tak komerční... nevím, nevím REDE :-
 
Red
19.04.11
12:57
Reg. před 2016

mirkaaa: bohuzel, ackoli pro navstevniky je vse zdarma, ja to tahnu ze svyho, proto ty bannery :) Aspon ale maji vyhrazene misto, takze by nemely az tak moc prekazet.

Co se facebooku tyce, je to dnes bohuzel nutnost.

no a co se obecne stareho designu tyce, dyt to uz dnes byla opravdu hruza :) lehce se o tom mluvi, kdyz to nemas pred ocima, ale za takovou vec uz se clovek i stydel :)
 
Weiterinka1
19.04.11
22:48
Nereg.

IP: .*
Rede, za staré i za nové stránky Věštírny Ti moc děkuji. Rozhodně se nemáš za co stydět. Slečna se mi ve starých stránkách líbila také,ale je to tak, jak to je a já jsem moc ráda, že jsem díky Tobě mohla tady najít spousta toho, co mě těšilo a těší. Přeji Ti hodně úspěchů v osobním a pracovním životě, radosti i spokojenosti! Jo a hodně lásky takýýý!
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Baculka
Moudra i prázdné fráze pro všechny, kteří se ptají.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)