English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Snář
Klasický Nostradamův snář - co se vám pokoušejí prozradit vaše sny?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Strach // agorafobie a další

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Strach // agorafobie a další

Dragon
28.06.15
18:31
Reg. před 2016

Ahoj,

já mám dotaz ohledně strachu. Mám některé strachy opodstatněné a jiné úplně iracionální (strach z usínání, vzít si tabletu proti úzkosti - paradoxně, že jsem uvařil špatně jídlo a otrávím tím lidi, co ho sní atd). Už jsem s tím dříve bojoval a podařilo se mi to úspěšně potlačit, ale od brezna, kdy jsem dostal první panickou ataku je to vše venku a hraje si to se mnou jako kočka s myší. Je nějaká možnost, technika, jak se těch strachů zbavit? Hrozně mě omezují v životě. Teď momentálně mám agorafobii. Jet do města je problém, sejít se s někým je problém, mít sex je problém (strach z nemocí). Léky co beru moc nepomáhají a terapie vystavováním obávaným situacím je dost zdlouhavá. Terapeut řekl něco ve smyslu, že mám "psychické bloky". Tj. že omezuju sám sebe. Jinak, že je vše ok. Tedy až na vztahy v rodině. Vztahy s okolím jsou problematické. Kamarádi jsou ze mě unavení. Nebaví je mě neustále uklidňovat a mě samotnému to není příjemné.

Díky za pomoc a radu
 
Dragon
28.08.15
11:41
Reg. před 2016

Asi nikdo nic což?
 
Lumpino
28.08.15
16:22
Reg. před 2016

Co tak meditace. Třeba obrazná představa situací ze kterých máš hrůzu.
Nejlépe večer před usnutím aby se to přeneslo do snu.
Představuj si že jdeš po městě do kterého se jít normálně bojíš a podobně. To by mělo pomoct.
 
petr54
31.08.15
11:03
Reg. před 2016

Dobrý den.
Jakákoliv terapie bude neúčinná pokud se neodstraní příčina. Proto se sažte pochopit, že vše, tedy i svůj osud máte zcela ve svých rukách.
Pokud máte zájem začít na sobě pracovat pošlete mi na tento e-mail:
pet.54@email.cz, svoje datum pokud víte místo a čas nrození.
Zdravím: Petr.
 
chytrevedmy
14.11.15
14:48
Reg. před 2016

Z Agorafobie se nedostanete sám, pouze se budete trápit. Na ní jedině antidepresiva a být trpělivý na dobu 3. - 5. let. Tak se jí zbavíte.
 
chytrevedmy
14.11.15
14:48
Reg. před 2016

Z Agorafobie se nedostanete sám, pouze se budete trápit. Na ní jedině antidepresiva a být trpělivý na dobu 3. - 5. let. Tak se jí zbavíte.
 
kartarkasylva
26.03.16
00:12
Reg. před 2016

Přesně tak, napište mi na kartarkasylva@seznam.cz
 
janicka zlin
05.05.16
14:19
Nereg.

IP: 85.203.16.*
Moje kamarádka měla velké problémy a byla pár let na antidepresivech, obrovsky přibrala, pak nastala apatie atd. Bylo to smutne vidět jak se horší, antidepresiva jí dostaly do stavu apatie,ale to je asi vše. Pak ale byla u nějakého Petra K z Brna, ne osobně, myslím, že to řešili na dálku a velmi jí pomohl. Nevím, co jí poradil, ale postupně přestávala brát antidepresiva a během pár měsíců kamarádka měla mnohem více energie a chuti do žiota. Zkuste se obrátit na Petra K, ten sice už léčitelství prý nedělá,ale je top prý moudrý pán a má obrovské množství informací o výzkumech atd. Já k němu chodím spíše jako k numerologovi. Je ale docela dost drahý, vyjde vás to na pár tisíc, ale hodně moc lidí si ho chválí vsude na netu. Na youtube má někde video s ním z TV
 
vesteni.Vanda
14.05.16
22:27
Reg.27.4.16

Proberem to napište mi na vesteni.Vanda@seznam.cz Napište určitě!
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...
Kostky
Okamžik náhody rozhoduje o naší budoucnosti. Co vám napoví hozené kostky. Nová verze!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)