English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

srna, žirafa, hrozen, dítě

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

srna, žirafa, hrozen, dítě

Alap
12.06.17
10:09
Nereg.

IP: 94.113.188.*
Dnes se mi zdál sen, na který musím od rána myslet. Mohu poprosit o pomoc s jeho významem?

Odklízela jsem pár větví z chodníku na trávu, když tu jsem si všimla, že u jednoho z keřů je srnka, která jí hroznové víno (z toho keře)  Když jsem trochu popošla, ze srnky byla žirafa (čupěla, byla skrčená, takže byla stejně vysoká jako ta srna předtím). Žirafa pak šla s tím hroznem ke mně (stále měla skrčené nohy), za krk se ji drželo dítě – tak 3 měsíční miminko. Dítě jsem vzala do náruče a bylo snědší, napadlo mě, že se ztratilo nějaké uprchlické rodině a tak jsem s ním zašla na nedalekou policii, aby jeho rodiče našli.. (to se mi asi do snu promítl rozhovor s panem Šibíkem, na který jsem se večer dívala, ale ve snu nic není náhoda). Na polici mě nejdřív posílali od jednoho k druhému, už jsem i uvažovala, že bych se o to dítě postarala, ale nakonec se dítěte ujala jedna paní policistka…

Předem děkuji za případnou pomoc
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...
Lunární den
Připravte se na svůj osud díky energii lunárního dne.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)