English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Vymazal

Kdyby měly rady větší cenu, lidé by jimi skrblili.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

špatně zamilovaná

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

špatně zamilovaná

Flíček
14.06.10
11:48
Nereg.

IP: .*
Proč musím milovat člověka, který se mnou je pouze proto, abych nebyla sama? Proč je schopný si mě nastěhovat do bytu a já pak zjistím, že je se mnou pouze ze soucitu? Proč????
 
Merit
14.06.10
12:43
Reg. před 2016

ahoj :-)
na to, co jsi tu napsala.. se jen tak reagovat neda.. je napsano strasne malo..odpovedi by mohly byt sahodlouhy.. nevim kolik ti je let.. jak jste spolu dlouho.. jak spolu nazivate atp.. je mozny, ze jsme se my dve uz tu potkaly.. ale to clovek casem vypousti.. pokud chces poradit primo "na miru".. melo by byt uvedeno vicero faktu.. tu spis citim pocity litosti.. sebelitosti.. takze se pribliz.. preju ti peknej den :-)
 
ayka
14.06.10
21:01
Nereg.

IP: .*
Ahoj Flicku:

momentalne ctu jednu moc zajimavou knizku... napisu Ti jeden uryvek z ni... .
Rodinne trauma se dedi , aniz bychom si uvedomovali odkud prichazi... Kdo z nasich predku trpel a koho je jiste trapeni...
Deti tech , kteri zazili traumatisacni situace trpi jeste vice,nebot uz nic z toho nevedi ,co se kdy , kde a komu stalo z jejich predku..
Nesou sebou v jejich podvedomi vzpominky ,jakoby stopy , ktere jsou tim vic houzevnate a nakazlive cim mene vedi potomci o zivotech jejich predku.
Prozivaji stejne situace , doufajic, ze se timto osvobodi od bolesti , ktera v nich je,ze budou rehabilitovat cast trapeni , ktere neni jejich,ale ktere nosi v sobe z odpovednosti " z neviditelne loajality"

Take proto" hledame" vzdy partnera,ktery v nas probudi strach a
zamezi v urcite forme nase predstavy a prani... jen my sami , tvorime z partnera to co je!
Akceptovanim nasi zodpovednosti ve vyvoji relace a souziti , pomuze v budoucnosti, stejne jako porozumet ,ktera je nase ucast v scenarium , odehravajici se pred nasima ocima.

Jak pise Merit, je to tezke Ti odpovedet , kdyz nevime kolik Ti vlastne je a jak moc se zajimas o duchovni cestu... .
Z Tveho psani mi spis prijde , ze Tvuj pritel (jestli opravdu zije s tebou ze soucitu, mozna si to jen namlouvas) jako by prave timto chtel odcinit nejakou chybu jeho predku... .

A proc by s Tebou zil ze soucitu?... ..to mi pripada divny... .mas zdravotni problemy, ze nemuzes zit sama? Ma to cenu zit s nekym takovym?
No na kazdy pad Ti preji , aby se tva situace vyresila , tak ,aby prinesla vsem uspokojeni , mir a klid na dusi
 
Flíček
15.06.10
09:41
Nereg.

IP: .*
Ahoj, už jsem tu jednou psala příspěvěk, protože jsem zjistila, že si přítel stále aktivně hledá "tu pravou" a minulý týden jsem se dozvěděla, že nechce, abych se trápila, abych byla sama, proto se mnou pořád je, i když to není "ono" náš vztah.

Mě je 28, jemu 33. Mám ho strašně moc ráda, jsme spolu 3 roky, jednou nahoře, jednou dole... takový normální vztah. Chci s ním rodinu, ale on děti nechce... On neumí moc dávat city najevo, vždy jsem to dávala za vinu tomu, že to v dětství neviděl u rodičů, proto to neumí vyjadřovat ani své partnerce, ale postupem času mi došlo, že to nebude situací v rodině, ale tím, že prostě nejsem "ta pravá". Nevím jak to vyjádřit, je to hrozně složité. Sama tomu nerozumím... .jednou řekne, že už si byl tolikrát jistý, že se mnou chce být napořád, pak se mu to prý zlomí a jistý si tím není, pak se to zase obrátí... ... už vážně nevím, jak na to. Je to člověk, který chce mít v životě klid, bez hádek, bez řešení jakýchkoliv problémů (u nich v rodině nikdo nic neřeší..řeší se, až když dojde k danému problému). Kdo by tohle nechtěl, ale v současné době to zkrátka bez občasného přemýšlení nad věcmi nejde...

Nejlepší bude se odstěhovat, ale nemám dostatek silné vůle a odejít :-( Zvlášť když mi říká, že mám zůstat... přijde mi, že on sám se v tom dost plácá, že sám neví, co chce. A pak přijde holka s hezkýma kukadlama a on se neudrží a jde do ní :-(

Bojím se strašně moc samoty, že nikdy nebudu mít rodinu. Mám dost velké problémy se seznamováním, v hospodách pořádného chlapa nenajdete, na ulici mě jen tak někdo neosloví... pokud mě druhé pohlaví nepozná osobně, tak o mě nezakopne ani noha... Sice si pořád říkám, že lidé zažili mnohem víc trápení než já, proč tak pořád blbnu. Všechno moc prožívám, řeším asi spíš moc dětinsky... .Nevím...
 
kelišová
15.06.10
11:58
Nereg.

IP: .*
Flíček : Moje známá by Ti řekla - a ten by jel !!!!
říkám to i já , tak on Tě má jen jako mezistupeň , aby pak mohl potkat tu pravou a Ty mu jistě vaříš , pereš , uklízíš , prostě komfort , taky jseš jeho milenka a ještě se trápíš !!
Jestli zůstaneš na místě , tak by Ti mohl ujet vlak - tedy když chceš rodinu - máš plno času teď si najít jinýho , třebas i na inzerát - když to nevyjde - aspoň se pobavíš -
Možná bych s ním ještě jednou promluvila - na rovinu - jemu je už dost let na to , aby věděl , co chce .Kdyby byl o pár let mladší - no tak dobrý ... ... ... ... ... .
Moje známá a podotýkám , že jí bylo padesát , ale vyhlíží o deset let míň , je v tomto směru nekompromisní - na inzeráty se seznamovala běžně , občas se seznámila jen tak v autobuse , v restauraci , v práci - prostě to nechala plavat a chlapi se hrnuli.
Ale když potkala někoho s kým jí to nešlo , tak si řekla - mám já to zapotřebí ??A jel , jak říká ona ... ..pro jedno kvítí slunce nesvítí.
Uvědom si , zda-li chceš být na nějakém třetím , čtvrtém místě pro tohoto muže , jestli chceš být bez dětí ( nic proti , když se pro ten styl života rozhodnou oba partneři) , jestli se chceš neustále podřizovat jeho stylu , nevědět , kde je , zda nebalí nějakou jinou , trápit se a on bude vysmátý - on Tě na to upozorňoval .
Taky jsem byla jednou ve stejné situaci , měla jsem do vztahu dát vše , ale bylo mi řečeno , že on čeká na dámu a já jsem jen obyčejná holka , že mne nemůže milovat , ale že s ním můžu být do doby , kdy si tu dámu najde .Bolelo to a hodně , ale nakonec jsem se od něj odpoutala , myslela jsem na něj dlouho i jsem srovnávala jiný s ním , pak po roce jsem začla žít normálně a po svém .Víš , každýho chlapa je někdo dost , ale co je moc , to je moc .Měj se ráda a chtrěj pro sebe jen to nejlepší, tj lásku a rodinu .
 
Merit
15.06.10
13:33
Reg. před 2016

jééééé :-)))))))) kelisova :-D to jsem se zasmala.. "ten by jel" :-)

jinak ahoj devcatka :-) ..tak si k vam pustim nightwish :-) a zakourim si s vami :-) .. dymka miru :-)

flickova.. jestlize zena chce dite, deti a chlap rika NE.. je to preci rozpor.. jestli ho ukecas.. muze se stat, ze na to zustanes sama.. to se muze stat i v pripade, ze by to prte chtel..nic neni jisty..
dulezita je domluva.. mluvit o tom jak se citis ty, jak se citi on..jakmile spolu ti dva nemluvi..muzes se jenom domnivat.. model rodiny tam proste znas.. never moc tomu, ze to bude jiny..to hlavni v nas proste zustava.. zmenit muzes urcite sebe.. jeho?.. je tezky na nekoho porad tlacit a chtit to svoje, aby vztah fungoval..
jsi zalozena na sex?..mas ho rada?.. jestli se ti ho nebude dostavat aspon obcasne v te mire jak potrebujes (to nejnutnejsi), privodis si problemy.. bude volat tvoje duse, po neznostech.. to nemusi jit ani o klasickej sex, neznosti, projevy.. a zalozis si na problem.. ja o tom neco holka moje zlata vim a to na nej zalozena ani nak extra nejsem.. proste je to dulezity.. stejne jako se najist.. napit vody.. lidi o tom neradi mluvej... stydej se za to.. to jsou predsudky..nekdo to resi zase az moc.. videla jsem kdysi porad, kdy zeny probiraly vyvrcholeni a tak tim zily, ja jsem se u te tv smala :-).. pac mi to k smichu prislo.. cely dny musely tohle resit...
pro nekoho je malo 1x v tydnu, pro nekoho je malo 3x za den.. mam znamou a ta to potrebovala 8x denne :-)).. no byla asi nak o neco mladsi nez jsi tedka ty :-).. kdyz mi to vypravela, spadla mi celist :-).. jeji muz uz byl jako troska.. vyskakanej chocholous.. a tak to hledala jinde.. milenec byl nadsenej.. ale doma.. by ji nechtel.. to se vecne stihat neda :-).. to jde chvilku.. ale roky? :-)).. tak to proste jeji muz vyresil a mozna jsem to tu uz nekde psala.. prodal auto.. nakoupil cely rodine kola.. a tak, kdyz chtela do okresniho mesta.. musela ujet i velky prevyseni a tech km tam i zpet bylo nak okolo 40ti? :-))) .. prijela domu, padla a byl klid :-D..
i o tom s nim musis mluvit.. co mas rada.. jak si to predstavujes.. a pokud ti to nemuze dat, tu frekvenci takovou nepotrebuje.. asi se uz nedockas v tomhle smeru zlepseni.. vystaci ti treba to obcasny a to ostatni napeti vypotis jinak :-).. treba na kole.. nebo na aerobiku :-) a nebudes jedina na svete, takovych zen je .. to myslim zcela vazne..

biologicky hodiny ti tikaji.. jestli si nekoho najdes jinyho.. musis si ho k sobe ty osobne pustit sama.. vis.. nekdy okolo nas brousej lovci, ale vidis/vidime to?.. kolikrat jsem treba v kartach jasne videla.. naposledy u jedne stejne stare pani.. ze v jeji blizkosti je nekdo, kdo by ji snesl modre z nebe.. vykladala jsem ji ty karty pres synka.. volal ji to a ona rika..ze se pletu.. ze to neni pravda.. kurnasmarja.. ja ho tam i citim rikam.. je tam.. ale maminka HO nevidi.. ubehlo par tydnu? mozna dva mesice?.. oznamil mi.. ze maminka uz vi kdo to je :-).. kurna ja mam radost potom.. pac ona ho videt uz chtela.. ona pozorovala potom uz jasny signaly.. :-)

nez bejt s nekym za kazdou cenu, ja osobne bych si treba radeji dala samotu.. na cas..najit sama sebe.. vizualizovat si toho, koho chci, at ma to co potrebuje, at se s nim da zit.. a nikdo z nas nema vsechno.. to si pamatuj.. zadnej vztah neni dokonalej.. vzdy budeme neco resit.. dokonalost neexistuje.. dokonaly je jenom to, ze prijmeme toho partnera jakej je.. a jako mlady zene ti kladu na srdce.. jestli chces deti.. at mas oporu..at si uzijes pak v klidu materskou atp.. at jsi ty oporou i jemu..jestlize ti pak chlap umozni zazit par krasnejch let s detma doma.. zaslouzi si tvoji peci taky.. starost.. at je mu potom doma dobre..at se na sebe tesite kazdej den, az dorazi z prace.. nemusite mit vsechno.. ale to zakladni.. obycejnej normalni zivot v lasce.. a zdravi.. :-)
chlap by mel teda pracovat.. mit v sobe zakodovano.. ze se ma postarat.. jeden dneska neutahne provoz cely domacnosti.. a cim vic budes delat ty za nej.. ci on za tebe.. je dulezity deleni...
bacha na zavislosti.. na drogy..chlast.. automaty.. karty?.. je toho tedka mezi lidma azaz..
vsak si dopln sama.. co ocekavas.. a dobre vnimej i sebe.. co nabidnes ty.. nemame prej od druhejch nic ocekavat.. ja sama tu zpetnou vazbu potrebuju..jinak za par let odpadnes jako vyzdimanej hadr..
moje kamoska si poridila malou asi ve 34letech? tyjo, nevim to bych kecala.. je s ni sama.. brala to jak to je.. otce nezmeni.. rodina ji neprijala.. muslimove.. co naplat, ze je eroticky zalozenej..ze je to nadhernej chlap.. toto v sobe nema.. a taky.. nechtela bejt sama.. ale vedela, tusila, ze to tak dopadne.. ma kliku.. vsechno financne zvlada sama.. ma hodnou mamku, obcas u ni prebyva, kdyz dojede do cech.. ale mala ji vyplnuje tu samotu... to je divoska :-).. ale tahle moje kamoska vzdycky umi vydelat penize.. chodi uklizet po rodinach.. umi se postavit za bar.. umi delat v kantyne.. proste se neda a to dite fakt moc chtela.. a ji uz teda ty hodiny tikaly :-) ..porod mela docela tezkej a byla na nej taky sama.. "tata v rici". :-)
dobre si vsechno zvaz.. nejde ti preci poradit co dal.. ty si vyber..mas svobodnou volbu.. jsi jedinecna bytost.. nelituj se..nebud nastvana na nej..to nema ani cenu.. on proste jinej nebude.. on te urcite miluje svym zpusobem a jinak to neumi.. mozna se od sebe na cas vzdalit neco vysvetli.. a mozna vam to zapali obema.. jestli teda JO a nebo teda ne :-) ..

chlapu je po svete spousta.. tech gaucaku a nemakacenku velka spousta :-) a jestli si treba myslis, ze ted ti bejva fakt tezko a ze to treba nemuze bejt snad ani horsi.. muze.. taky jsem k tomu dosla.. nekdo ti bude vykladat, jak moc te miluje, ale chovat se bude jinak.. nakonec muzes takovyho milacka zivit, satit.. bude s tebou v pelisku cely dny.. zaberes vyplatu a pojede se utracet, ale jeho penezenka to nikdy nebude.. ;-) .. rozlisuj to co ti nekdo rika a jak se chova.. :-)
muzes udelat kopanec.. kdo z nas ho neudelal..tak se proste poucis.. dulezity je to flickova "prezit".. pos*** se muzeme vzdycky.. a pomocit strachy :-) .. ja taky resim.. nejsem mudrc.. jenom proste vim, ze mam jizvy.. ze mi obcas vyleze na povrch nakej vred.. a mame kliku holka..co? vlitneme sem.. ci pomailujeme... a nejsme na to sami.. "nikdy nejsi / nejsme sami".. drzim palce..
pa :-***)
 
Flíček
16.06.10
08:15
Nereg.

IP: .*
Děkuji Vám oběma... snad to brzy vyřešíme společně. Už z toho mám špatný sny a věčný výčitky... Krásný den.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)