English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Som baba a milujem učiteľku

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

Som baba a milujem učiteľku

katka123
27.09.17
22:32
Nereg.

IP: 178.143.176.*
Ahojte všetci. Potrebujem vedieť načom som. Proste som sa zamilovala do mojej tr. Učitelky a neviem čo mám robiť. :( Mam taky pocit ze aj ona ku mne nieco citi lebo si ma dost vsima je ku mne milá pozoruje ma pri hodinách vždy keď sa stretneme sa na mňa usmeje. Veľmi pekne ma volá raz keď sme sa stretli povedala že jeej aké štastie myslím si že ide aj ona po mne velmi si rozumieme dokonca si aj piseme na fb... Vzdy ked ju vidim robi to nieco so mnou rozbusi sa mi srdce oci mi ziaria stastim... Velmi sa mi paci. Lesba niesom lebo ma pritahuju aj chlapci. Mám takú potrebu byť s ňou veľmi mi na nej zálezí sniva sa mi o nej... Najradcej by som jej to hned zajtra povedala ale nemozem... Alebo? Ja neviem som z toho dost na prasky? Som chora mala by som niekoho vyhladat? ☹
 
Bss26
11.11.18
21:35
Nereg.

IP: 78.98.151.*
Ja mám podobný “problém”... Myslela som si, že som jediná, ale našťastie vidím, že nie...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Strom života
Dny šťastné i smolné - vygenerujte si svou tapetu na počítač. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)