English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Hugo

Znát sám sebe ve štěstí, to není snadné.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Šok a co dál...

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

Šok a co dál...

JirkaK
21.03.17
01:46
Nereg.

IP: 109.80.124.*
Před 4 týd. jsem díky kamarádce poznal milou, hodnou a pěknou slečnu Moniku. Bylo to ale teprve 10dní po té co se rozešla. Bavili jsme se spolu smáli byl a snažil jsem se aby na toho sprominutím blbce zapoměla. Už po jednom týdnu jsem sní prorožil tolik že jsem se do ní úplně zamiloval jenom když jsem jí to řekl tak odpověď byla jasná byla sním rok tak potřebuje trochu času.

Dnes jsem se dozvěděl novou zprávu večer zjistila že je těhotná. Však né se mnou ale s bejvalim. No že dítě není mé vím 100% je mě 27let a jsem panic. Naposledy kdy jsem cítil něco takového jako k této slečně mě bylo 16let bohužel vztah netrval dlouho... od té doby jsem s jinou nebyl. :( když to zjistila tak mě to napsala a řekla rovnou že a "chápe že pro mě to je asi taky šok ale bude ráda když zůstaneme kamarádi"

Sice sní ještě ani nechodím, ale asi ji miluju.

Moje odpověď...

Víš Moničko chápu že teď to máš ještě o dost těžší se s tím vyrovnat než jen s rozchodem. Prober si to v klidu doma a s ním. Uvidíš jak se k tomu postaví. ( Jednoduše udělej co je potřeba ) ... Jenom nevím proč a jak je to možné ale z toho co k tobě cítím já se nic nemění ... mě zteklo pár kapek po tváří když si mě napsala že zůstaneme jen kamarádi 😞 Pokud je to myšleno jako definitivní ne pochopím to ( ale budu se s tím trochu déle vyrovnávat ) 😞 protože pořád toužím tě lépe poznat a srdce mě zatím říká že s tebou chci být...

Jednoduše to že čeká dítě mě nevadí ale trápí mě to že by jsem sní nemohl být když jsem s ní tak jsem šťastný a když se musím vrátit domů a políbímese přeju si aby ta chvíle nikdy neskončila.

Jedno vím jistě. Sním nemá šanci.
1. Nechce ho ani vidět ... vrátil se k bejvalý a navíc jí lhal že mu je 36 ale zjistila že mu je 44.
2. S bejvalou má už 3děti
3. a žije z invalidního důchodu má roztroušenou sklerózu.

Já bohužel nevím co mám teď dělat. :( co pro ní udělat aby pochopila že tu chci být pro ní, pomocí a být oporou.

Prosím co mám dělat, co by jste udělali vy? I za radu z období kdy vaše partnerka byla těhotná budu rád.

Omlouvám se když tak za chyby jsem Dyslektik dysgrafik atd. A prosím o pochopení.
 
Tilly
23.03.17
11:44
Reg. před 2016

Dobrý den, vaše situace je opravdu komplikovaná. Dle mého názoru moc dělat nemůžete, vše je teď na Monice. Své city jste ji sdělil, ale lásce člověk neporučí, pokud o Vás nestojí jako o partnera, nic s tím neuděláte.
Jestliže jste rozhodnut, že ji chtete oparvu získat (dle toho co píšete bych řekla, že ano),snažte se tu pro ni být, být jejím přítelem a třeba se do Vás zamiluje. Díky těhotenství má teď jistě jiné myšlenky než na hledání partnera. Netlačte na pilu a dejte ji prostor.
Já osobně bych ji dala měsíc, ať si vše promyslí, a když se nic nezmění, tak škrtla sirkou a spálila ten most. Milovat někoho, kdo Vás ne je příliš bolestivé.
To je můj názor, přeji hodně štěstí.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)