English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Sny s duchy

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Sny s duchy

xAnnaxx
06.02.15
16:05
Nereg.

IP: 109.81.211.*
Dobrý den, chtěla bych vás požádat o radu ohledně mých snů. Již poslední rok se mi nepravidelně zdávají sny o duších. Někdy je ani nevidím a oni se nijak nedávají najevo, ale zkrátka o nich vím a vzbuzují ve mně velký strach. Pokusím se stručně převyprávět jen pár snů (které se vyprávět dají, protože u všech to nejde):

1)Našla jsem v místnosti, která v domě ani není, dvě holčičky - duchy, se kterými jsme se skamarádila.

2)Minulý týden se mi zdálo, že v pokoji (který je neobydlený a předělávám si ho jako svůj pokoj) jsme našli takové ty satanistické desky na věštění a další takové předměty, přestože chvíli předtím tam nebyly. Byla cítit přítomnost duchů.

3)Jednou se mi zdálo, že moje mamka byla v lese a našla mrtvého člověka. Měli jsme doma jakési zařízení, díky kterému jsem viděla to, co i ona a já viděla, jak se kolem ní míhal duch, běžela jsem ihned za taťkou, abychom ji běželi zachránit - sen tak končil. (Ten den pak ve skutečnosti chtěla jít do lesa, ale já jsem jí to zakázala.)

4)Na schodech našeho domu byl duch, který tam měl být už hodně dlouho. Taťka říkal, že jsme ho nějak vzbudili, že naposledy se pokusil shodit mojí mamku, když se mnou byla těhotná. Když jsem pak po schodech ve snu chodila, měla jsem hrozně divný pocit a v pokoji jsem se bála, že ze schodů přejde do místností.

5)Zdálo se mi, že jsme se školou navštívili nějaké staré místo- opuštěnou chalupu, ve které jsem se hrozně bála, protože jsem duchy cítila a pak jsme byli u kostela, kde se nám i zjevil.

6)Dnes se mi zdálo, že jsme měli se svým mladším bráchou spát jakoby ve zdi, kterou máme nad schody. Byly tam vydlabané prostory - dvě místa na spaní. Pak jsme seděli s taťkou v místnosti (která v reálu neexistuje) a on nám říkal o jakýchsi duších, o kterých mu říkal náš děda, že prý začali tancovat v jedné podkrovní (zase neexistující) místnosti v den, kdy jsem se narodila. Začali jsme se hodně bát a šli spát zpět do svých pokojů, ale nemohli jsme strachy usnout a naspali jsme jen pár hodin. Rodiče tu noc spali v místnosti (opět neexistující), kde bylo spoustu věcí po mém dědovi, (který v našem domě bydlel s babičkou, ale rozvedli se a on se odstěhoval).


To jen pár snů a možná nezní tak děsivě, spíš naivně, ale nebyly nic hezkého...
Proč by se mi mohly takové sny zdát? Pokud to nějak pomůže, je mi 17. Přeji hezký den a děkuji za případnou pomoc :)
 
Dracizena
07.02.15
14:54
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Aničko... oslovuje Tě Tvá Duše a stínuje Tvou minulost...
V minulých životech, jsou to životy Tvé Duše, Ti dnes Tvá Duše snově radí, abys odvedla zbloudilé dušičky, které se Tě drží, právě že z těch minulých životů.
Pomáhala jsi lidem v očistě od zbloudilých duší, i od těch negativních, které se v člověku projevují záchvaty zuřivosti, šílenstvím, pominutí mysli, ale i schizofrenií... atd... .
Také jsi uměla vyvolávat duchy a zaříkávat a pod...
A dnes máš proto tyto sny, aby sis uvědomila svou dávnou minulost a dušičky, které sis přinesla do tohoto života, abys je rituálně postupně odváděla... Ale na vše máš čas, jen sleduj co Ti říká před spaní mysl. Sleduj sebe v sobě.Buď sledovatel svého druhého-JÁ-***
Ničeho se neboj, tento Dar nese každý člověk, že máme na sobě, ale i v sobě energie, které dnes, v Konci Světa a v Začátku Nového, že musíme odsouvat do jejich dimenzí...
Je to lehké. Než usneš, dělej si představy, že jsi strom a žiješ těsně u země v jeho kmenu a tím kmenem dušičky posílej vzhůru do koruny a vědomě je od těla odpoutávej, jako barevné balónky. A tím zhmotňuješ skutečnost. Ten STROM je Tvým Životem a máme ho každý. A koruna, to je hvězdné nebe a poupátka na větvičkách, to jsou hvězdičky a kvítka, to jsou slunce a to jsou dimenzní domovy dušiček mrtvých lidí, ale i zvířat atd... Je to jen vizuální hra, ale je to hra o zdravý život...
Kdo je obalen těmito dušičkami, padá do hlubokých depresí, únavy, i spavosti... Čekej další sny, které Tě potěší... pokud něčemu nerozumíš, napiš mi na meil... jsem seznam.cz
Máš duchovní Dar a já Ti gratuluji...
 
xAnnaxx
15.02.15
09:59
Nereg.

IP: 109.81.211.*
Dobrý den, sice opožděně, ale velice děkuji, moc jste mi pomohla a také se mi hodně ulevilo :). Přeji krásný den
 
Luis
28.11.19
08:44
Nereg.

IP: 188.167.200.*
Ahojte,mam dotaz. Poslednu dobu sa mi snivaju sny o duchoch. Nie su to moc príjemné sny a su viac nez len živé. Niekedy su tie sny tak realne ze po prebudení nemám ponatia ci sa to naozaj stalo alebo nie, pebo niektoré sny vyzerajú ako moja bežná noc.
Popravde tie sny su velmi negativne a silné. Niektoré viac niektoré menej.
Snazil som sa nájsť co to moze znamenať ale tp co som nasiel mi nedáva zmysel. Lebo ak so mnou komunikuje podvedomie tak keho zvratenej reci nerozumiem. Takisto v tychto snoch som si vsimol je vzdy voda. Ci uz kracam cez nejake močiare alebo sa ocitnem v kupeloch alebo na kupalisku alebo na mieste pri ktorom tecie nejaka voda. Takmer vzdy je v tychto snoch prítomná voda. Ale sny su skutocne hrôzostrašné častokrát bojujem o život.
Viete mi pomôcť pochopit co sa deje?
 
Evina Ch
17.06.20
19:59
Nereg.

IP: 178.255.168.*
dobry den,mela bych na vas prosbu. dnes se mi zdal sen,ze ke me do mistnosti prisla moje kolegyne a privedla sebou znameho psa,ze Dastymu nekdo ublizil,zeptala jsem se komu,psovi,nebo panickovi?Dastyho jsem pohladila a vzapeti do mistnosti vbehl jiny pes,obehl ji,skocil pres postel a zase utekl.Otocila jsem se a kolegyne byla pryc,koukla jsem na Dastyho /cerny labrador/ ten se zmenil v rotvajlera,tak jsem otevrela dvere,aby mohl ven a venku byla velka tma,ve dverich pavucina a na ní tri velky pavouci.Odesla jsem smerem k posteli a snazila se sundat pavucinu z obliceje. v tu chvili me probralo susteni bundy u mych nohou a mela jsem pocit,jako kdyz na postel nekdo leze.Chtela jsem otevrit oci a neslo to,neslo se ani hnout,jako by me nekdo zalehl.V tu chvili mi probehlo hlavou,ze jsem vzhuru,ale nemuzu se pohnout,ze to byl asi nejaky duch? Chvili na to to bylo pryc,ja si sedla na posteli a bylo chladno a snad celej clovek me par vterin brnel.Muzete mi prosim rict,co by to mohlo znamenat? Dekuji za odpoved. S pozdravem Evina :)
 
Konstantin
21.06.20
04:42
Reg.3.8.20

-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Konstantin
21.06.20
04:48
Reg.3.8.20

-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
SAsha
06.03.21
19:27
Nereg.

IP: 85.163.224.*
Dobrý den .. dnes se mi zdal trošku divný sen o duchách... zdálo se mi že všude kde jsem byla se něco hýbalo a chodilo pořád jsem brečela a když jsem vstala cítila jsem se jak kdyby mi někdo ležel na zádech nevím jestli to je tohle ale vím že jsem měla obyvák ale vypadalo to jako pokoj mého dědi co už nežije nejde to vysvětlit nemůžu si na nic vzpomenout cítila jsem se hnusně
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...
Magická koule lásky
Pokud potřebujete nakopnout správným směrem :) Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)