English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska
Sny22.02.24 / Renesmee-Jacob v Láska



Přátelství je jako zlatá niť, která když se přetrhne, jde sice ještě spojit, ale uzel už navždy zůstane
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Neznámý autor

Příležitost dělá zloděje.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Sny o mrtvém psovi

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Sny o mrtvém psovi

En
01.01.15
03:28
Reg. před 2016

Nedávno jsme dali utratit psa, kterého jsem měla 10 let, prodělal mozkovou mrtvici a 14 dní se trápil, byl to můj pes. Milovala jsem ho nadevše a nemohu se s jeho odchodem smířit. Měla jsem vidiny, že tu stále běhá po pokoji, byl tk yorkshierre. Zdál se mi o něm sen , že mi skákal na postel a chtěl u mě spát a když jsem rozsvítila, tak jsem viděla jeho pelech a on v něm seděl a koukal na mě. Nevim co ten sen znamená :( ! Pořád na něj myslím. Byl to muj první pejsek!Moc mi chybí!prosím poraďte!
 
En
01.01.15
03:46
Reg. před 2016

Už tu s námi není 11 dní, ale včera jsem měla vidinu jak stojí na schodě, vrtí ocáskem a kouká na mě.. tyto vidiny trvají cca 2-3 vteřiny, moc prosím a byla bych vděčná za názory. Hodně mě to trápí a nevím co by tytk vidiny a sen mohli/měli znamenat.
 
pyties
01.01.15
06:25
Nereg.

IP: 89.102.49.*
Cítím váš smutek, procházím momentálně podobným obdobím. 21.12.2014 mi nešťastnou náhodou přejelo auto moji milovanou Nelinku, Vánoce byly jedny z nejsmutnějších, které pamatuji.Také se mi o ní zdá, běhá ve snu a je šťastná, vidím ji doma všude. Duše zemřelých bytostí, ať už je to zvíře nebo člověk, se nějakou dobu zdržují na místě, kde žili. Záleží na hloubce našeho smutku, na schopnosti jejich duše tzv.pustit, aby mohly odejít tam, kam patří. Zapalte svíčku a v duchu jí dejte svobodu... .Noste ji ve svém srdíčku.
 
Dracizena
01.01.15
14:54
Nereg.

IP: 213.151.77.*
ODVÁDĚNÍ DUŠIČEK MRTVÝCH***
En, zdravím...
Ano, co zde píše Pyties, jsou základní kroky, ala my jdeme, už více do hloubky, do hlubšího uvědomování...
En... chtěj smrt Tvého pejska vidět i z jiného úhlu. Jeho smrt Tě posouvá duchovně, do toho hlubšího vnímání.
To, že máš živé vize, i sny o svém kamarádovi, je ale Tvá cesta do duchovna, které se říká transformační proces...
Tvůj pejsek má také svého Anděla, který Tě vede k cestě duchovně tvořivé a má rada zní...
Vizuálně postav z duhy sloup, který spirálovitě poroste, až do hvězd
a středem sloupu Dušička pejska, ať stoupá, až do své dimenze.
Nebo si představ, že v tom duhovém tunelu je výtah a pejska tam dej na plošinu a pošly výtah nahoru silou vůle...
Ano, potečou Ti slzy jako hrachy a jen mu ámenuj na cestu a mávej.
Věř, že pejsek dnes vnímá andělským rozumem a bude šťastný, že Tvá vize ho pošle do jeho duchovního domova, kde se zregeneruje, aby se opět mohl narodit zde na Zemi a třeba i ve Tvé blízkosti, ale s jinou srstí...
Záleží, kolik ámenujících slov pošleš ke hvězdám a kolikrát obalíš duhou své mrtvé, ale i živé...
Opakované slovo ámen, je vlastně pohonem pro ten vizuální výtah.
A lidská představa s pohonem ámen+ámen+ámen, je štěstím, jak pro zemřelé lidi, tak pro zvířata, protože jejich dušičky nebudou bloudit.
Pokud je člověk ve vizi stále vnímá a pláče ve stavu nešťastném, nemohou se od hmoty oddělit a toto je to pro ně propad do pohádkového pekla a to znamená, že se nemohou opakovaně rodit a plnit své duševní štěstí...
Až budeš pro pejska plakat štěstí, to znamená, že jeho Duše stoupá spokojeně do své dimenze, kde ji čeká očista a nové tělíčko a v dalším životě díky Tobě, už mrtvičku mít nebude... a o tom je, duchovní tvořivost člověka a kdo nehmotní skutečnost, propadá do nemocí...
Tvůj pejsek už ví, žes mu našla štěstí... andělská telepatie je rychlejší jak lidská, je nadčasová, mimočasová...
Pomáhám Ti stavět ten duhový tunel a proto bulím při psaní, jak právě vizualizuji pomyslnou výtahovou šachtu... Slzy jsou LANA, která výtah táhnou... Jednou Ti do snu přijde poděkovat Anděl Tvého pejska...
Už se těším, že mi o tom jednou napíšeš...
Šťastný Nový Rok, přeji***
 
En
01.01.15
18:30
Reg. před 2016

Já mu každý den chodim na hrobeček zapalovat svíčku, zemřel 20.12.2014 na Vánoce by to bylo přesně 10 let co by byl s námi. Před deseti lety jsem ho na Vánoce dostala.. letos to byli nejhorší Vánoce co jsem kdy prožila. Cítím, že se s tim nemůžu smířit a proto ho pořád oplakávám. Když mu jdu zapálit svíčku, tak na něj i mluvím, myslíte, že mě slyší? Tak moc ho miluju, je to dost těžké jít dál. :(
 
Azazel
01.01.15
19:19
Nereg.

IP: 79.212.183.*
Vas mrtvi pejsek citi ze vam neni dobre a chce Vas rorveselit a naznacit abyjste si koupila noveho pejska (Stenatko). Az vas uvidi jak jste stasna z novim pejskem, bude moc s klidem odejit na vecnost.
 
nn
02.01.15
02:57
Nereg.

IP: 62.204.248.*
Dnes jsem zkusila vizualizovat, videla jsem jak se muj pejsek vznasi uprostred duhoveho tunelu k nebesum a na konci se promenil ve hvezdu, celou dobu jsem mu mavala a amenovala.. mela jste pravdu ,slzy me tekly , ale najednou jsem pocitila takovy pocit ulevy a stesti. Doufam ze jsem vizualizovala jak nejlepe umim a pokud jeste neco uvidim nebo se mi bude zdat sen o pejskovi budu informovat. Dekuji za radu!
 

Dracizena
02.01.15
17:13
Nereg.

IP: 213.151.77.*
En... vizualizovala jsi jen správným směrem a já Tě přidržovala s tou Tvou vizí... Přesně řečeno, propůjčila jsem Ti svůj duhový tunel a Ty si hmotni svůj... trvá to roky, ale nádherou je, že jsi dnes vykročila...
Říkala jsem Ti, že úmrtí pejska Tě posune duchovně a do zdravého směru.
Při úmrtí nestačí jen rozsvítit svíčku a modlit se...
To se dělá věky a kam svět došel?
Dnes, v době toxické se musí vizualizovat a zhmotňovat skutečnost...
 
halil
06.01.15
14:52
Nereg.

IP: 217.75.83.*
A ešte tento a už vás tu nechám :-)

Pani En ...

Čo sú to sny a prečo sa nám snívajú, píšem v skratke, pod snom Opakujúci sa sen na ostrove ...
Je tu ešte i jeden dôvod prečo sa nám sníva a Váš sen je presne o tomto ...

Vo vedomom stave máme občas tak silnú túžbu niekam ísť, niečo urobiť, niečo vidieť ( deti to majú veľmi často ... chcú bábiku, autíčko a vianoce sú až za strašnéééééé dva dni ... :-) )
tak podvedomie spraví službičku a nechá Vás si užiť to po čom túžite ...

vo vašom prípade je to samozrejme o niečo ťažšie, keĎže váš miláčik vám zomrel ... ale aj tak, vám vaša dušička ( podvedomie, boh ) dáva prežiť ešte pár chvíľok s ňou na jedinej rovine ktorá je už po strate hmoty možná ...
a to v sne ...

netrápte sa prosím už, a netrápte ani to zvieratko, potrebuje už ísť tam, kde na vás počká ...
a navyše, vy ste o ňu neprišla, stále bude živá vo vašom srdiečku ...
v mysli, a stále s vami, stačí si na ňu spomenúť a už je pri vás ...
taká aká bola naozaj, .. k vám nepríde iba to hmotné telíčko ... :-)

prajem príjemný a pokojom v srdiečku naplnený deň :-) a nielen vám, všetkým bytostiam :-)

 
aniralk
19.02.15
01:42
Nereg.

IP: 109.80.114.*
Dobrý den, právě jsem se probudila z ošklivého snu. Zdálo se mi, že se trhala silnice pod rozžhavenou lávou, ale bylo to jen ve vsi, kde žijí mí rodiče a odkud pocházím. Bylo to hrozné, ve snu jsem jančila, že je konec světa a že můj táta sedí ve vedlejší vsi s kamarády na pivě..já se mu nemůžu dovolat a tak běžím domů ... ve dveřích pláče mamka a říká, že se domů vrátila Dina ( její pes, o kterém jsem před několika lety musela já rozhodnout, aby ho z důvodu zdravotního stavu nechala v klidu odejít do psího nebe, protože jsem se nemohla dívat, jak mamka nemá na toto rozhodnutí odvahu).Když jsem přišla domů, pobíhala Dina po chodbě, ale byla štíhlá jako před nemocí, po které hodně přibrala a nemohla pak už ani chodit. Říkám mamce, co se děje a že volám tátovi, ale on mi nebere telefon... přitom pláču. Mamka řekne, že musíme vzít všechny psy, včetně Diny a utíkat na nedaleký kopec. Jenže já na to, že žhavé lávě stejně neutečeme, a že chci, aby byl s námi táta. V tom mu zkusím znova zavolat a on to vezme, telefon chrčí, ale i tak mu rozumím, že už je doma před barákem a co se prý děje... . utíkám za ním, že musíme zkusit utéct na ten kopec a než k němu doběhnu, tak se probudím... ... Hrozný sen, nevím, co si o něm mám myslet... Můžete mi poradit, co můj se znamená, prosím. Jsem z toho úplně mimo? Děkuji,Klára
 
Dracizena
19.02.15
15:25
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Aniralk... žádný sen není blbý, ani příšerný, ani ošklivý...
Naopak Tvůj sen se mně, osobně moc líbí!
Mluví jasně o velkých změnách a tou změnou jsi Ty sama v té rodině.
Ty jsi měla sen, že se pod vaší vesnicí, odkud pocházíš, že se trhá silnice a silnice je Tvé myšlení. Myšlení je tok, jako je silnice a někdo má ten tok roztrhaný a tito lidé mohou mít sny, že jdou po hrbolaté a neschůdné cestě.
Tvé myšlení je spořádané, jako ta silnice u vás na vesnici. Sem tam nějaký výmol, ale to není nic tragického. Výmolem je nějaký neklid ve Tvém myšlení, necháš se vytočit, ale pak se udobřuješ atd...
Ale, láva Ti Tvou cestu chce poposunout jiným směrem. Dnes Ti ji snově boří, abys ji postavila vizuálně jinudy a aby nešla pod okny vesničanů.
Jančila jsi, že je konec světa, ano, protože pro Tebe začíná Nový Začátek... Tímto koncem a začátkem dnes prochází mnoho lidí a říká se tomu transformační změna... .
Zatím máš čas na tuto změnu, abys ji vyciťovala, ale seznamuj se, co to obnáší.Jsi léčivá forma, to je jasné a proto sleduj další sny, které Tě budou posouvat a nezapomeň za ně děkovat do hvězd...
I ten pes se vrátil do sna, z dimenze smrt, abys ho dodatečně uzdravovala a pak se bude moci opět rodit a někde ve Tvé blízkosti... Jednou ho v nějakém psovi poznáš, bude se k Tobě chovat cizí pes a trochu jinak.Možná, že Ti jen počůrá nohu, i to je informace "známe se z minulých životů"... a podobně...
Co když si dnes uděláš rituál a budeš si do hvězd přát, co bylo ukázáno ve snu, aby se uzdravovalo.
Zapal si svíčku, sedni si do klidu a asi 10 min. opakuj slovo ámen...
a pak napiš prosbu za uzdravení snu na papír a jdi ho zakopat někam ven pod drn, pod kámen a nebo z něj postav lodičku a pusť po vodě...
Tímto způsobem navazuješ přetržené spojení se svým Duchem Země a jak se spojení naváže, Tvá životní cesta se odkloní od lží a klamů a láva Ti bude držet i Tvé životní kroky...
Jsme přeci ze Země = ze + mě, z jejích jádra, jsme z ní, říká nám náš klon, matička Země... Jsme zhmotněni z jejího programu...
Neboj se snů, jen Tvé Duše k Tobě promlouvá a dnes i směruje...
 
Diliens
21.02.15
20:30
Nereg.

IP: 90.180.171.*
Dobrý den, dnes se mi zdalo o mém mrtvém psu kterého nám před týdnem někdo otrávil. Je pravda že naše rodina asi hlavně tatka se s tím ještě nevyrovnala přivezli jsme nové štěnátko ale stejnak. Ale k tomu snu. Ve snu jsme s mámou a tim stenetem byli u mě doma. Nikdy se tu se mnou ani s nikým jinym nebyl podívat. přisla jsem do kuchyne kde byla mamka a stene. to bylo rádo že mě vidí a já najednou viděla i falca hrozně mě vítal rad mě viděl. mamka ho však neviděla i když jsem jí na něj upozornila, rikala mi že blázním. Po chvíly chtěla z venku zavolat naší straší čubu, v tu chvíly chtěl falko hrozně ven ale když zjistil že je venku tma zarazil se, zeptala jsem se ho co se děje jestli se bojí, odpověděl mi hmmm, zeptala jsem se tedy čeho se bojí odpověď byla zlo, otazka jaké zlo, odpověděl zlo kralovna a najednou se mi místo něj začla rýsovat hlava ženy neviděla jsem přesně obličej ale obrysy ano a dost nápadně se obrys podobal někomu kdo bydlí kousek od nás. Přemýšlím co mi tim chtěl říct ale napadá mě jen to že on jediný ví kdo mu co dal sníst a ze mi to přišel říct. a dlaší věc je ta že utekl nejspíše k ráno za segrou která šla do skoly a nevšimla si ho, odjíždí do školy na 6 hodinu kdy bývá ještě tma a když sme ho našli už byl celý vychladlý takže určitě byl venku dlouho a ne chvilku.
 
halil
22.02.15
18:24
Nereg.

IP: 217.75.83.*
hm ... .

je to možné, drahá slečna, určite vie kto ...

ale? pouvažujte prosím, či by to nemohlo byť i tak, že vo vás prišiel iba váš štvornohý priateľ zastaviť zlo, ktoré sa vo vás voči jeho vrahovi šíri ...

nie preto, že by si niekto nezaslúžil spravodlivosť, on ju dostane, ale preto, že by isto nechcel, aby ste sa trápila ...

ale? chápem že sa cítite zle, homo sapiens si neprávom prisvojil zvrchovanosť nad prírodou, samozvane si prisúdil status bohorovného tvora ktorý rozhoduje o živote a smrti "nižších" bytostí. Je to smutné, veľmi smutné, že sme sami sebe dovolili dôjsť až do tohto stavu, ... :-(
ale? trápením samých seba, neubližujete nikomu inému iba sama sebe ... a ako spomínate sú tu bytosti, ktoré potrebujú vašu pozornosť a lásku ...

preto prosím, skúste odpustiť - v preklade od seba samej iba Pustiť túto záťaž, a skúste sa venovať s láskou všetkému živému ... :-)
 
halil
22.02.15
18:24
Nereg.

IP: 217.75.83.*
hm ... .

je to možné, drahá slečna, určite vie kto ...

ale? pouvažujte prosím, či by to nemohlo byť i tak, že vo vás prišiel iba váš štvornohý priateľ zastaviť zlo, ktoré sa vo vás voči jeho vrahovi šíri ...

nie preto, že by si niekto nezaslúžil spravodlivosť, on ju dostane, ale preto, že by isto nechcel, aby ste sa trápila ...

ale? chápem že sa cítite zle, homo sapiens si neprávom prisvojil zvrchovanosť nad prírodou, samozvane si prisúdil status bohorovného tvora ktorý rozhoduje o živote a smrti "nižších" bytostí. Je to smutné, veľmi smutné, že sme sami sebe dovolili dôjsť až do tohto stavu, ... :-(
ale? trápením samých seba, neubližujete nikomu inému iba sama sebe ... a ako spomínate sú tu bytosti, ktoré potrebujú vašu pozornosť a lásku ...

preto prosím, skúste odpustiť - v preklade od seba samej iba Pustiť túto záťaž, a skúste sa venovať s láskou všetkému živému ... :-)
 
katrin
18.08.18
12:04
Nereg.

IP: 46.13.19.*
zdál se mi sen mém psím miláčkovi,který mi umřel 23.7.2018.ten sen se mi zdál na dnešek a to,že už 3 dny je zpět u mé mámy,která ho měla ve svém pokoji jako kamaráda.
 
Blanicka22
11.07.19
12:44
Nereg.

IP: 213.192.4.*
Dobrý den dnes jsem měla dost živí sen o psu.ve snu jsme měli z mužem psa který potřeboval druhé srdce umíral. Bylo nám řečeno že musíme zabít druhého psa kterého nám donesou.muj muž na to neměl tak sem sním šla do místnosti na to určené když jsem k němu šla knucel a díval se na mě prosil očima ať to nedělám. Kopala jsem do něho a urvala mu čelist furt žil. Přišli doktoři a servali mě že sem to neudělala pořádně tak ho odnesli utratili a srdce dali našemu psovi. Ale ten pes jako náš co ho zachránili mě nechtěl jako by stim srdcem měl duši toho druhého psa co to znamená děkuji za odpoved
 
JanaIII
29.07.19
08:35
Nereg.

IP: 31.30.171.*
V únoru tohoto roku jsme pomohli naší fence z utrpení. Bylo to moc těžké rozhodnutí a do dnes jsme se s tím nesmířili. Dnes se mi zdálo, že se nám ztratila ve městě a nemohli ji najít. Hledali jsme ji až jsme ji našli. Byla ostříhaná, hubeňoučká, úplně jiná. Poznala jsem ji podle očiček a na bříšku měla kýlu jakou měla celý život. Přiběhla se skupinkou pejsků a řekla mi, že už nechce být u nás, že chce být u paní (jméno jsem zapomněla) a se skupinkou pejsků. A stejně jsme ji vzali, protože byla naše a nechtěli jsme o ni znovu přijít. Jeho nová paní nám to dovolila. Pak najednou sen skončil. Nechápala jsem co to mělo znamenat. Myslíte, že za mnou přišla od Duhového mostu? Jen nevím, co znamenalo, že jsme si ji stejně znovu vzali. Prosím poradíte? Děkuji
 
Nicole
07.04.20
03:25
Nereg.

IP: 93.99.225.*
Dobrý den, dne 31.12.2019 jsme museli nechat odejít naši fenečku Nelinku. Cely život byla plná síly, téměř až do posledních chvil. Přes rok a půl jsme bojovali s rakovinou jater. Nedokázali jsme si připustit, ze by nás jednoho dne opustila a přáli jsme si, aby to nikdy nepřišlo. Byl to pro nás člen rodiny. :( Hrozne moc nám chybí. Není den, abychom si na ni nevzpomneli. Nejhorsi je to večer, kdy spinkala s nami v posteli. Několikrát týdne se nám o ni zda. Nevím, co si o snech máme myslet. Někdy jsou to sny vesele (vzpomínky na společne krasne chvíle) , jindy vidim její konce, kdy nám odchazela před očima, měla záchvaty... .. :( prosím o radu. Máme její hrobecek na zahradě a každý večer chodím zapalovat svíčku.
 
NELA
24.05.20
11:13
Nereg.

IP: 109.81.208.*
Zdravím strašně by mě zajímalo co znamenají moje sny ,,, 9.9.2019 jsme museli našeho pejska Nelinku utratit protože měla nádor a rakovinu kůže... doteď jsem se stim prostě nevyrovnala pořád při každé vzpomínce to bolí a chce se mi brečet ale furt se mi zdají o ní sny vidím ji někdy šťastnou někdy ztrapenou a už i s tím jak má ten nádor ale dneska se mi zdálo jak je živá a tam kde je teď pohřbená tak že tam 3 měsíce žila a že už mě chtěla vidět tak tam odtud utekla a měla strašnou radost úplně se přišla mazlit a vypadalo to tak reálně a dokonce tam byl i pejsek Aaron kterého jsme si přivezli den po úmrtí Nelinky aby nám nebylo tak smutno,,viděla jsem ve snu jak si spolu hrají
 
Konstantin
26.05.20
15:40
Reg.3.8.20

-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Shar
27.06.20
23:57
Nereg.

IP: 78.80.114.*
Ahoj chci se zeptat nedávno jsme museli nechat utratit pejska kterého jsme měli 16 let prodělala mrtvičku byla jsem i u toho když jsme ji nechávali utratit nebyla na tom dobře a včera se mi zdálo jak leží na zemi a kouká na mě a zdála se spokojená. Nevíte prosím co to znamená?
 
Dracizena
30.06.20
20:56
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Dokud své zvířátko neodvedeme, je v bolestivém sevření... já za zvířátka ámenuji, protože vím, že je to světelné slovo, které má duchovní sílu a zemřelé odvádí do jejich dimenzí...
 
Konstantin
23.07.20
15:12
Reg.3.8.20

-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Janicka.dvorakova9@seznam.cz
06.08.20
08:50
Nereg.

IP: 89.177.212.*
Ahoj,
byli jsme s rodinou na dovolené. Byl s námi i náš pejsek, který s námi strávil v dubnu 11 let. V lednu mu již selhávali ledviny, dostali jsme ho z toho. Bral tedy už 2 roky léky na srdce, odvodnění... přidala se štítná žláza a v poslední době záchvaty. Vzhledem k velikosti srdce nebylo možné vyloučit nádorové onemocnění mozku pod narkózou. V den odjezdu asi 2 km od chaty ochrnul na zadní nohy a dusil se. Naštěstí veterina byla 2 km od toho místa. Jediné co jsem mohla udělat je bylo pomoct mu odejít. Na veterině i doma při pohřbívání jsem mu říkala, že ho pouštím, ať na mě počká, že se uvidíme a že se omlouvám,že jsem nedokázala víc.
Dracizeno: udělala jsem duhovy sloup a včera ho pustila ještě takto... snad se mi to povedlo a je šťastný. Měla jsem dnes sen umřel mi v něm asi 2x, ale pak jsem ho viděla v nějakém výtahu, jak jede směrem dolů, ale čichal, takže jsem viděla, že byl živý. Vytáhla jsem ho, ale on chtěl zemřít... pamatuji si to matně. Pořád hledám andělská znamení, která mi přišla i před jeho smrtí. Teď mi chodí také, ale stejně hledám dál... jen bych chtěla vědět, že je tam šťastný a že se nezlobí. 2 roky bojoval, ale tohle už jsem nedokázala vyřešit. Trápím se a připadám si sama, byl to můj chlapeček, bylo to mé dítě. Díky za názor
 
Nicole
06.08.20
09:30
Nereg.

IP: 93.99.225.*
Jen když to tady čtu, neubranim se stále slzám. Nelinka nám stále tolik chybí. Náš smutný konec jsem tady již psala :(. Rada bych tedy také věděla, zda když ji vidím ve snu - někdy šťastnou, někdy umírající- zda je tedy za duhovym mostem šťastná :(.
 
Janicka.dvorakova9@seznam.cz
07.08.20
18:32
Nereg.

IP: 89.177.212.*
Ahoj, vzkaz pro Nicol.
Já již svou odpověď dostala. V srdíčku cítím klid, mír a lásku. Vím, že je náš chlapeček v pořádku, dostala jsem až neuvěřitelné znamení a také vím, co znamenal můj sen. Viděla jsem ho 2x zemřít, protože jsem svého broučka před rokem oživovala a oni mi ho vrátili alespoň na rok, ale i za to jsem vděčná. Proto ve snu 2x zemřel... a vím, díky znamení, že je teď šťastný a v pořádku. Bolest zůstává, chybí mi fyzický kontakt, ale je v pořádku doma a to je pro mě to nejdůležitější... se svou bolestí se teď poperu mnohem snáz. Věř, že i tvůj pejsek je šťastný a přej mu klid, žádej o znamení a věř, že přijde. Držím ti pěsti ať je to brzy a najdeš i ty svůj klid.
 
Damana
18.12.22
20:35
Nereg.

IP: 89.103.206.*
Dnes je to týden co nám odešel náš milovaný Maxík. Byl nemocný a hodně trpěl, tak jsme mu pomohli odejít. Bylo mu skoro 14. Každý den jsem brečela a chtěla, aby se vrátil. Dnes jsem při ranní meditaci poprosila zdroj o pomoc a po meditaci jsem znova usnula a zdál se mi sen. Byla jsem s manželem v nějakém velkém obchodě a objevil se tam Maxik měla jsem strašnou radost že se vrátil, běhal okolo a mohla jsem ho i pohladit. Říkala jsem to manżelovi ale on ho neviděl. Pochopila jsem že ho vidím jen já. Divně chodil a já jsem si všimla že má dlouhé silné žluté drápy a pomyslela jsem si že je bude potřebovat ostříhat. Chvilku jsem si ho nevšímala a on mě zezadu kousnout spíš štípnul do zadku i v tom snu to dost bolelo. Pak jsem mu hodila jeho hračku gumovou kačenu a on jí chytil a spolknul a pobíhal dál. Dostala jsem strach z toho divného chování, nebyl to můj Maxik jakoby v něm byla jiná duše. Zlá duše. Pak jsem viděla plačící paní, která ho hledala. Přišla jsem k ní třásla jsem s ní a křičela jsem že je mrtvý že se nikdy nevrátí a že ho nemá už hledat a nemá si ho ani všímat. A ona nic plakala dál a dívala se stranou. V tom snu jsem pochopila že to není on že jsem si ho zhmotnila protože jsem si to strašně moc přála a že to není správně že to nemám a nemůžu chtít že to není možné. Pak jsem se probudila a chvíli mi trvalo než jsem si uvědomila realitu a první myšlenka byla že ta plačící paní a já co s ní třásla jsem byla obě JÁ! Co znamená ta cizí duše v Maxikovi? Vysvětlí mi to někdo prosím?
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...
Numerologický výpočet aury
Aura je energie, která obklopuje každého z nás. Novinka!
více...
I ťing
Čínská klasická metoda věštění budoucnosti pomocí šesti mincí.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)