English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Sny o exmanželovi...

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Sny o exmanželovi...

hybolka
25.09.17
21:03
Nereg.

IP: 83.208.173.*
Jsem 17 let rozvedená, nebylo to příjemné období, nedokázala jsem se s tím vyrovnat. Bývalého jsme viděla pouze na promoci dcer cca 6 let zpět. Nikdy se mi o něm nezdálo, ale poslední 2 měsíce téměř pravidelně, je mi to nepříjemné a ráno jsem na sebe naštvaná a nechápu proč ty sny a vlastně je i nechci. Ve snech vím, že jsem rozvedená, někdy se vrací někdy jsme před svatbou, která nikdy stejně není, protože nepřijde a já tam stojím sama a ani z toho nejsem překvapena, že to nevyšlo a nepříjemné to bylo včera, protože to byl sen jak v reálu, dokonce jsem vnímala slova a hudbu. Nevím proč se mi to děje a co mám vyřešit.
Děkuji za pomoc ve vysvětlení a pochopení...
hybolka
 
Dracizena
26.10.17
21:36
Nereg.

IP: 185.64.40.*
Hybolko... sen je Tvým vnitřním Andělem a ON vnímá, co bývalý muž do Tebe naskládal za energie, které jsi nevynesla z těla ven.jde o vize ozdravné... Málo kdo si uvědomuje, jak v těle vznikají např. nádory... Hádkami a kritikou do sebe sajeme hrubohmotné energie toho druhého a ty se v nás hromadí a pak příjde věk a tělo nám ukazuje co v nás ztvrdlo a třeba v podobě nádorů... Tvá Duše andělská Ti chce ukázat cestu, jak si své tělo čistit od těchto naskladovaných hrubých energií... Budeš muset dělat opak toho, co bys ráda. Ignorovat bývalého, to ne, ale obaluj ho pomyslně do barev, do duhy... a nebo si ho namaluj a barvičkami začmárej... Jsou to terapie které Tě budou zbavovat jeho energií, které se uvěznily ve Tvém těle... Snový Anděl Tě chce dostat na duchovní cestu samouzdravovací... držím palce... vizuálně sviť...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)