For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je středa, 17.8.2022
Svátek slaví Petra, zítra Helena.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 17.8.2022
Svátek slaví Petra, zítra Helena.

Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Horoskopy na 2023
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2023?
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:

Z dětí, které jsou milovány, vyrostou dospělí, kteří umějí milovat.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Jdu vstříc lepšímu životu, protože si ho zasloužím. ”

Myšlenky moudrých

La Bruyere

Leckdo neposlouchá ani rozumu, ani dobrých rad a chybuje vědomě jenom ze strachu, aby nebyl nikým ovládán.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes or No Tarot

zpět

Sen o tlustem muzi a umele muchomurce cerve...

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Sen o tlustem muzi a umele muchomurce cervene

Lenicka
11.02.21
15:30
Nereg.

IP: 85.160.36.*
Ahoj, jestli nekoho zaujme, poprosila bych o vyklad snu. Co muze znamenat, kdyz me ve snu provokuje tlusty muz (citim ze jde o velmi blizkeho cloveka) a kdyz uz stojim blizko od neho tak se otevre strop a z nej "vyjede" mala cervena muchomurka z umele hmoty? Dekuji predem za odpoved :) muchomurka je kdzt vzhuru nohou, kloboukem dolu, a klesa z otvoru ve strope.

Dajda
12.02.21
10:44
Reg.29.6.18

Nevím, ale kdyby se zdálo něco takového mě, tak bych byla opatrná na někoho z rodiny s čím přijde. Celé by to mohlo být sice líbivé, ale falešné a jedovaté. Chápeš, co tím myslím.

Lenicka
12.02.21
14:09
Nereg.

IP: 85.160.36.*
Ahoj, dekuji! Potvrdila jsi to, co si myslim. Otazkou zustava, zda je to jen můj strach a jeho interpretace anebo zda je to budoucnost.

Dajda
13.02.21
10:28
Reg.29.6.18

To je tvoje intuice, tak se podle toho zařiď. Důvěřuj, ale prověřuj!

Saryna
15.02.21
00:22
Nereg.

IP: 37.188.135.*
Ahoj mohl by jste mi prosím někdo vysvětlit moje noční můry stále se opakuje stejný sen. Bloudím ve velkém městě sama někdy v noci někdy v dešti nebo ve dne cizí město nemohu najít cestu domů. Posledně jsem se ocitla v cizím městě spousta lidí kráčela jsem městem strach těžko na duši... Děkuji

Dajda
16.02.21
07:39
Reg.29.6.18

To máš ještě dobrý, mě se k tomu zdá, že mi někdo ukradl kabelku se vším všudy. Takže jsem bez peněz, karty, telefonu i dokladů. Samotné bloudění cizím městem po tmě a v dešti by mi přitom nevadilo, kdybych nebyla okradena. V jednom z těch snů jsem vyhledala pomoc na služebně policie.

« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...

Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)