English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Sen o mrtvém dítěti

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Sen o mrtvém dítěti

Weri
29.05.18
00:41
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Zdál se mi sen o mém tátovi který je živí a jel na motorce s malým blondatym chlapečkem kterého neznám ale v podvědomí to měl být syn me sestry která opravdu těhotná je. Táta se smál a jel z vršku a já a mamka jsme na něj volaly že mu spadne. Za zatáčkou se opravdu vyboural.bezela jsem tam a nemohla je nikde najít pak jsem uviděla mého souseda (který zemřel před 2 roky) jak táhne malé tělíčko po zemi dítě mělo jen lebku na hlavě čistě bílou a za hlavou na zemi srdce křičela jsem na něj jestli žije . Soused na mě volal ať jdu pryč nebo to budu mít před očima do konce života .poté jsem v zahradě spatřila jak leží můj táta viděla jsem mu jen nohy a ty se hýbaly. Ležel na nějaké plechte a měl bílé kalhoty které v životě nenosil. Poté jsem se probudila .musela jsem na to myslet celý den a nemůžu ti dostat z hlavy ven. Poradí někdo co by to mohlo znamenat? Děkuji moc všem
 
Dracizena
07.06.18
22:36
Nereg.

IP: 185.131.62.*
Veri... pomodlila jsi se někdy za rodiče? tak to udělej, ale světelně ... Vzkazuje Ti to otcův Anděl který se ukázal skrze bílé kalhoty... Máš před sebou duchovní cestu, víš to?Ne pobožnou, ale duchovní...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)