English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Sen o konci světa

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Sen o konci světa

NF.- Nefes
23.10.12
08:54
Nereg.

IP: 79.212.243.*
Ahoj před pár dny se mi zdál živej sen.Všechno bylo v pohodě venku jen malinko poprchávalo.Byla jsem se sestrou kamarádkou a tchíní v jednom malim pokoji.Byl téměř prázdný byla tam jen jedla postel a na proti ní uprostřed zdi zrcadlo.O něčem jsme se bavili když jsem najednou v zrcadle uviděla jak se celá ta místnost naklání na jednu stranu . Myslela jsem že mám halucinace ale hned na to se místnost celá naklonila stejně tak jako v zrcadle.Všichni jsme začali křičet. po chvíli bylo vše zase v pořádku ale pak zase.Seděli jsme na té posteli namačkané na sebe a zírali jsme do zrcadla co se bude dít dál.V zrcadle se všechno stalo jako první a hned za pár vteřin se to stalo i ve skutečnosti, jako by jsme měli pár vteřin na to se připravit.V zrcadle jsme viděli jak se místnost celá otáčí .Začali jsme křičet ještě ve chvili kdy se to nedělo.Když se zase vše vrátilo tak jsem se podívala na okno.na nebi se nořil černý dým s červenými prasklinami .Vím zní to divně ale nevím jak jinak to popsat. Po pár minutách jsme šli já a kamarádka do malé předsíně kde byli dvě okna. Viděli jsme jak se na nás valí snad celé moře. Věděla jsem že umřu že to je konec.Modlila jsem se aby to vše přestalo, abych se najednou mohla objevit na uplně jiném místě a v jiný čas.Nevěřila jsem tomu že je to možný ale nepřestávala jsem se za to modlit.Moje přání se vyplnilo .Oběvila jsem se v měkké posteli zachumlaná v peřině.Z okna bylo vidět čisté a modré nebe. Byl to jen sen ale já měla pocit jako by se to stalo. Po dvou dnech jsem měla zase sen o tom že byl konec světa.Byl jinej. Nebyl ani tak živej jako ten předtím. Možná si myslíte že je to ze strachu kvuli tomu že se mluví o tom že 21.12 2012 má být konec světa. Já z toho strach nemám a nikdy jsem na to ani nevěřila... Nevíte někdo co to znamená? Předem děkuji za odpověd.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)