English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Sen o hríboch

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Sen o hríboch

pachlinka
01.06.15
20:21
Reg. před 2016

snívalo sa mi o tom,ako sa štverám na nejakú trávou zarastenú hrádzu,bolo teplo,sen bol v pekných slnečných farbách,keď som dosiahla vrchol hrádze,zostala som na nej ležať a zrazu som cítila ako sa začínam prepadávať,bolo to mäkké prepadávanie,cítila som trávu,mach,hlinu ale nebola som špinavá a ešte som videla košaté stromy a v ich korunách samé hríby,na jednom biele,na ďalšom hnedé a veľmi ich bolo veľa,sen sa mi sníval nad ránom,tvrdo som spala,zobudil ma budík a mala som rozpačité pocity.Neviete,čo to mohlo znamenať?Vopred ďakujem
 
Dracizena
15.06.15
13:17
Nereg.

IP: 185.64.40.*
Pachlinko, dávala jsem si čas na odpověď Tvého snu..dej vědět, jestli se sem vracíš... zatím jen v krátkosti...
Strom a na něm hřiby, je Tvou duchovní úrodou...
Pozor, před výbuchy... ovládej se a nestyď se za to, že na vznětlivé přestaneš reagovat... Pak by Ti shůry ta úroda byla odebrána... a začala by ses propadat opravdu, ale psychicky...
 
pachlinka
17.06.15
21:44
Reg. před 2016

Dobrý veče,ano,pozerala som občas,či nájdem odpoveď a tá Vaša ma teda až prekvapila!! mám problém s mojim vznětlivým manželom,kedysi som sa pre jeho reakcie veľmi trápila ale dosiahlo to nejaký bod,naposledy tento víkend a keď na mňa doslova řval jak zmyslov zbavený,ja som bola úplne v kľude ale úplne a cítila som,ako to ide všetko mimo mňa,vedela som,že mám pravdu, a už len to ako reagoval,ma utvrdilo,že sa nemýlim ale dostala som sa do fázy,kedy netuším,čo bude ďalej,ďakujem za vašu reakciu
 
Dracizena
18.06.15
16:47
Nereg.

IP: 185.64.40.*
Pachlinko, když si budete přehazovat manželovu brutalitu jako míč, on je silnější a tím míčem Ti může i ublížit.On vyhazuje ze svého těla hustou energii, je to ta brutalita, je to jeho výron zla na světlo Boží... vyjádřím se trochu i biblicky, je tomu lépe rozumět...
Manžel je jako sopka, která čas od času musí vyvrhnout svou lávu na povrch země, aby se v zemi přetlak uvolnil a to samé se děje v lidech, kteří jsou napěchovaní, jako papiňák nežádoucími energiemi.
Nejspíš je manžel masožravec a tito lidé v těle střádají zvířecí energie a proto se chovají zuřivě, jen cenit zuby.
Tito materiálni lidé se neumí duchovně čistit a proto se za svůj kus života umí naplnit duchovním přetlakem a proto ty jeho výbuchy, jako atomové hřiby a proto ty hřiby ve snu...
Musíš už přestat do něj šťouchat, jako do vosího hnízda, protože Tvé tělo se zbytečně obaluje tím, co on ze sebe vyvrhne a je to smrdutá energie... dá se říci, hnilobná a proto ses i podobně pojmenovala a tím jsi mi napověděla.. Naši mysl vedou andělé, ať se to někomu líbí a nebo nelíbí je třeba ale vědět, kdo jsou ti andělé... ale to můžeme dát řeč jindy... Ví, že on bude soptit dál, ale ty se chraň, abys do sebe nevsakovala jeho lávu, pak by Tě bolelo i srdíčko a zatěžovala bys ho.
Nech ho soptit, protože ono to z něj musí vytéci, aby to zlo nepodědily děti, i v příbuzenstvu... a o to jde...
Ale ty hřiby neznamenají jen výbuchy, jsou to Tvé plody, jsou to jablíčka na Tvém Stromě jménem Život... Tím, že jsi pokorně trpěla a snažíš se i ovládat, tak Tvůj Anděl Ti vzkazuje, že se do Tvé mysli přiblíží tak blízko, že ho budeš slyšet ... .
Tomu se říká štěstí a já Ti to štěstí podržím...
ámen+ámen+ámen za vás oba, i za celou rodinu...
 
pachlinka
18.06.15
20:56
Reg. před 2016

budem nad tým premýšľať,len tá moja prezývka je detská skomolenina mena... nevymyslela som ju ja ale jedno dieťa,aj tak ďakujem,ešte sa ozvem
 
Dracizena
18.06.15
22:17
Nereg.

IP: 185.64.40.*
Nezáleží, kdo ji vymyslel, ale záleží žes ji správně uchopila, mluvím o té přezdívce... Lidé mají své andílky a ty nám napovídají a proto i to zkomolené jméno je nápověda, která nám dnes napovědělo, aby ses naučila čistit těžké energie, které na Tebe hází muž.Je to humus a ten páchne a to je určitý druh energií... které dělají záněty v těle... Vidíš, k čemu jsme se spolu až dostaly?A jde jen o přezdívku a já už vím, jakým druhem světla Tě čistit... A proto se problémy, i sny musí probírat, abychom se dostali k podstatě...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)