Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je sobota, 24.8.2019
Svátek slaví Bartoloměj, zítra Radim.

Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Sen o duších

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Sen o duších

Mledger
(30.07.19 / 08:02)
Zdravím nedávno se mi zdál zvláštní sen nad kterým sem přemýšlela celý den . Pamatuju si že jsme byli někde ubytování byli vtom snů kamarád a můj přítel a ještě moje kamarádka kterou sem strašně dlouho neviděla měla sem sebou i moji kočku .ta mi furt chtěla utíkat na pokoji kde jsme byli bydleli 2 duchové jeden byl zlý bála sem se ho nevím co kamarádi to si nepamatuju ale moje kočka furt mnoukala a utíkala ten zlý duch si že mě dělal srandu snažil se mi ublížit a nemohla sem pryč ztama pak se objevil zničeho nic nějaký muž taky duch který se mě snažil ochránit zamiloval se do mě a já do něho ...pamatuju si že sem se hrozné zamilovala do ducha
Nevíte co to znamená ? Do teď to nechápu a mám to v hlavě nerozumím tomu kdo by ten hodný duch mohl být ale pamatuju si ho jako krásného
Napadlo mě že to byl herec joker kterého miluju od malička mám ho všude a on umřel jako mladý
Jinak nechápu ale jak sem se probudila měla sem dobrou smějící se náladu
Prosím o odpověď

« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)