English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Wilde

Člověk má být stále zamilován. To je důvod, proč se nemá ženit.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Sen

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Sen

Poutou
05.04.15
12:49
Nereg.

IP: 82.66.122.*
Zdalo se mi, ze jsem cestrve pracovala, v chemicke vyrobe (ve skutecnosti pracuji v nemocnici v laboratori). Moje vedouci byla takova sarkasticka. Zacali se me hybat vsechny horni zuby, a vsechny me vypadaly, mela jsem je na dlani,byly nadherne bile. Na tele, se me nafukovala s stahovala obrovska boule, rekla jsem memu synovi aby zavolal moji matku a te jsem v klidu vysvetlila, ze si musim zavolat pohotovost...

Vim, ze podvedomi se mi snazi neco rict, nevim jestli je to souvisloti s moji momentalni praci. Resim novy, pro me obtizny ukol, tak si rikam, jestli me nechce rict, abych si davala pozor a "nevylamala si na nem zuby", a nebo jestli mi nerika, abych z te moji prace neodchazela, ze by ta moje dalsi prace nemusela byt tak zajimava pro me? Predem moc dekuji za vsechny namety. Petra 14.9.1968
 
Dracizena
05.04.15
22:35
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Pout... Petruš... zdravím...
Holka, vždyť si nádherně odpovídáš...
Každý sen má minimálně 5 výkladů a každý výklad je jedním smyslem, máme jich pět, že? A proto v snovém ději můžeš vidět pět možných směrů.
BOULE... můj Anděl Ti vzkazuje... zvedá se Ti tlak kvůli určitým lidem.
nedělá to tělu dobře.
Neber si k srdci to, co tam nepatří...
Nepolykej povýšenost druhých, čím více se ten druhý povyšuje, druhého ponižuje. Když se dokážeš od tohoto odprostit, pak ten druhý časem z té své výšky domýšlivé spadne na zadek a zesměšní se.
ZUBY... vypadané zuby jsou lidé, kteří Ti během života hnuly se žlučí.
Vrať se do snového příběhu a zuby si znovu nasaď a přej si, aby zdravě zakořenily a tím to skutkem bude Tobě odpuštěno, že jsi některé lidi hodila přes palubu, naštvali Tě a nemohli za to.Ono se nám toto stává často a pak za to i nevědomky, zdravotně trpíme...
Horní zuby jsou silnější jak spodní a to znamená, že ses musela během života zbavit silných jedinců. Mluvím o vibrační jejich síle.
Sepiš si ty lidi, ucítíš u srdíčka kteří to jsou a vypusť ze svého těla vědomě jejich energii.je to pro Tebe velmi důležitá léčivá terapie...
Z práce neodcházej a drž se ji pokud to půjde.
Být opatrná nestačí, ale obalovat se duhou, aurou zemitou, Ti do konce života vystačí... Energie duhy ve Tvém těle, Ti pak mysl povede automaticky k opatrnosti.A budeš opatrná, protože Tě povede barevný duhový Anděl k té opatrnosti.
Laboratoř, svým způsobem je to chemická výroba.
Tvůj sen je duchovním posunem... přeji šťastné kroky...
a přeji Velikonoce s červenými tvářičkami, s úsměvem na tváři...
měj se dobře...
 
Poutou
07.04.15
13:41
Nereg.

IP: 164.2.255.*
Dekuji ti moc za tvou odpoved draci zeno
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...
Numerologický výpočet aury
Aura je energie, která obklopuje každého z nás. Novinka!
více...
I ťing
Čínská klasická metoda věštění budoucnosti pomocí šesti mincí.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)