English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

sen-děda

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

sen-děda

meduza
05.06.11
23:05
Reg. před 2016

dobrý den,chtěla bych poprosit o výklad mého snu.bydlela jsem v bytě,přišli njací chlapi,co se zabívají mrtvolami a přinesli pytel a z toho .pytle vylezl oživlý můj děda,který je několik let po smrti,hrozně jsem se bála a utíkala se schovat před ním do koupelny,on tam přišel za mnou a pak jen už vím,že mi někdo řekl,že ještě týden žil,než doopravdy umřel.a druhý sen hned den poté byl takový,že jsem měla vlasatýho kamaráda,šli jsme ve škole po schodech,on byl opilý,spadl do mezipatra,lehl si na záda a třískal hlavou do dlaždy,tak silně až mu z hlavy začala stříkat krev a nakonec umřel,hrozný,děsivý,silný rány.prosím o vysvětlení těchto snů.byly dost nepříjemný.děkuji moc
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)