Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací
Dnes je neděle, 22.10.2017
Svátek slaví Sabina, zítra Teodor.Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Sen- nemůžu přijít na to co se mi snaží řict

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Sen- nemůžu přijít na to co se mi snaží řict

Mamdarka
(13.12.16 / 21:24)
IP: 90.176.81.*
Ahoj, chtěla bych se zeptat na sen který mě docela překvapil.
Musela jsem se nějak naučit nějaké vypravováni a výslovovat ty slova ktreé mi nešly aby mě mohl tatka pustit z tmavé zaprášené místnosti beze světla, otevřel mi a poslouchal jak čtu koktala jsem, říkala jsem že to umím a že to umím abych do té místnosti nemusela jít zpět protože mě to tam děsilo, nevěděla jsem ale z čeho, nevěřil že to umím, koukl se do místnosti a viděla jsem i já tu holku od krve která ležela na zemi v klubíčku v rohu, připomíná mí tu z hororu "Kruh",a hned mě napadlo čeho jsem se bála, ihned ty dveře zavřel a zamkl, a řekl že to vypraovaní umím a šel.

Další sen se mi zdál předešlý den, trochu ho zkrátím.
Ten sen je o tom že jsem byla se školou v chatkách,pršelo tak řekli že kdo chce někde jít tak přijede autobus, spolužačky říkaly že tam nejdou do toho autobusu, já šla, byla tam jiná škola, jela jsem tam se spolužákama, ale jeli jsme s jinou třidou, do nakupovacího centra ve kterém jsem už ve snech byla.
Po schodech dolů jsme utíkali do obchodů (asi jsme něco hledali),
Vlezli jsme do dámských sprch se spolužákem, neměly tam ani závěsy ale aspon se ty ženy na nás usmívaly, běhali jsme dál, vlezly jsme do japonského obchodu kde jsme chtěli projít ale řekli at si uděláme pár dřepů, nechtěli jsme cvičit, proběhla jsem a čekala na spolužáka ale nechtěl dřepovat tak jsem popadla jejich dřevěnou podložku na zemi s vyrytým číslem 7 (v tom obchodu jsem byla už i v jiném snu, ta podložka tam byla taky) a oba dva utekli, pak jsem se zbudila.

Prosila jsem o vysvětlení snů v modlidbě, ale i tak jsem nic nezjistila.

 
Dracizena
(15.12.16 / 21:15)
IP: 92.62.225.*
napiš mi na meil...je třeba probrat tu sedmičku a Tvůj datum narození atd...a je toho více...a protože zde jsou i kritizující trolové, tak jim nebudeme dělat radost, aby "nakukovala dáma Niki" do mého výkladu...jméno znáš a jsem seznam.cz
 
« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
TOPlist
 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)