English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Plinius

Určitě je lepší být mistrem v jednom oboru, než průměrným v mnoha; ale na druhé straně je lepší být tím druhým, když nelze být tím druhým, když nelze být tím prvním.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Ryba na hrobě

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Ryba na hrobě

Lusija71
08.06.16
09:17
Nereg.

IP: 194.228.32.*
Dobrý den,

dnes nad ránem se mi zdál zvláštní sen. Jsem těhotná, a většinou zvláštních snů tedy přikládám tomuto požehnanému stavu, nicméně by mě význam zajímal. Když se kouknu na jednotlivé věci do snáře, stejně si to nedovedu dát do souvislostí...
Tak tedy - v jednom pro mě známém prostředí jsem procházela kolem kostela, kde si nějaký člověk - muž kopal s míčem, ale byl to míč na házení. Já držela v ruce míč kopací, a tak jsem mu chtěla nabídnout, že mu ho půjčím, než sem zase přijedeme, že pak mi ho vrátí... najednou z toho ale nějak sešlo, ani jsem k němu nedošla, protože jsem na hrobě vedle kostela spatřila ležet velkou černou rybu, která jen naprázdno klapala tlamkou, chtěla se nadechnout a očima mě prosila, at ji zachráním. Nejdříve jsem se ji bála vzít, aby mi nevyklouzla, ale nakonec jsem ji vzala do náruče a ladně vpustila do řeky a zachránila ji. Vrátila jsem se k tomu hrobu, protože tam na kříží byla ještě jedna rybka, taky černá, ale o dost menší. Taky žila a chtěla pomoci. Vzala jsem tedy do rukou i ji, ale ona se mi proměnila v ruce v nějakého zeleného brouka, motýla, či co to bylo. Zvedla jsem tedy ruku do vzduchu, ta ryba - tedy pak už brouk - vzlétla a odletěla pryč. V hlavě mi celou dobu zněla jedna anglická písnička o ukolébavce, a já měla celou tu dobu hrozně dobrý pocit, že jsem rybám pomohla (jsem ztracený milovník zvířat ). Pak už jen vím, že tam přišli moji rodiče a koukali na tu velkou černou rybu do řeky, kterou jsem zachránila jako první, a říkali že jsem hodná a že ta ryba je krásná... .

 
Dracizena
13.06.16
20:15
Nereg.

IP: 185.64.40.*
Černá ryba, ano požehnaný stav v ženské linii...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...
Polibky podle znamení
Jakou vášnivou povahu skrývají rty znamení zvěrokruhu?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)