English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

české př.

Manželství bez dětí den bez slunéčka.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Prosím pomozte mi,nevím už jak dál.

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím pomozte mi,nevím už jak dál.

Dannka
27.01.15
15:42
Reg. před 2016

Prosím o radu.Dostala jsem se do velmi těžké životní situace.Nevím co dělat!Rozchod s manželem,zdravotní,ale i finanční problémy.
Nic mě nevychází a zhroutil se mi celý svět.
Narozená jsem 8.3.1972
Předem mockrát děkuji a budu doufat v odpověď.
Přeji rkásný den.
S pozdravem Dana Kosinová,roz.Dostálová
 
Paní Věra
25.01.16
10:51
Nereg.

IP: 89.187.144.*
Takové problémy znám. Sama jsem měla. Stačí se ale zaměřit sama na sebe. Začněte se věnovat sama sobě, začněte třeba cvičit nebo měnit svoji postavu, začněte číst knížky, začněte se učit jazyky, začněte dělat něco, co jste vždycky chtěla, ale nikdy na to nebyl čas. Díky tomu znovuobjevíte svoji sebedůvěru a hodnotu. Hubnutí bývá nejlepší, protože výsledky uvidíte skoro okamžitě a budete se cítit mnohem lépe. Aby to bylo ještě jednodušší, doporučuju SLIMAX FEMI. Držím palečky, aby se to zlepšilo!
 
Šarlotka
25.01.16
11:23
Reg.31.8.21

Danko, nebojte se. Všechno špatné je k něčemu dobré a vše se v životě děje z nějakého důvodu. Vyzkoušejte, jak tady píše paní Věrka, trochu zhubnout se slimaxem, načerpat nové sebevědomí a všechny problémy se rázem ztratí, uvidíte. :-)
 
KvetoucíRůže
26.01.16
08:47
Nereg.

IP: 109.163.234.*
jj přesně. I když je třeba rozchod na začátku strašně těžký a připadáte si, že váš život skončil, věřte, že neskončil a hned za rohem vás čeká nové dobrodružství, nová etapa života, nové začátky. To navíc můžete začít hned u sebe, jak tady píšou kolegyně, hubnutím se slimaxem femi. Ten fakt funguje, takže budete vidět velmi rychle výsledky, budete si připadat krásně a sexy a navíc díky rychlým výsledkům i úspěšně. Určitě doporučuju alespoň vyzkoušet. Přeci jen nemůžete nic ztratit.
 
Šarlotka
26.01.16
09:24
Reg.31.8.21

Hlavně ale vydržet. Pevná vůle je asi to nejdůležitější při hubnutí. Nestačí jen chtít a dělat pro to všechno jeden týden, je nutné vydržet alespo%n několik týdnů v kuse a pak se určitě dostaví vásledky. Slimax vám k tomu alespo%n hodně rychle pomůže.
 
KvetoucíRůže
26.01.16
10:10
Nereg.

IP: 104.192.0.*
jj přesně. Vydrž, nenech se zlomit depkou. Všechno přejde a jakmile to přejde, bude zase dobře a navíc budeš mít krásnou postavu díky slimaxu.
 
Paní Věra
26.01.16
10:28
Nereg.

IP: 176.10.107.*
Navíc, když dokážeš toto a skutečně se slimaxem zhubneš, tak si budeš připadat, že dokážeš všechno na světě a posuneš se dál. Chce to prostě nové začátky.
 

ChciZhubnout
27.01.16
10:09
Nereg.

IP: 199.87.154.*
Já jsem sice ještě nikdy slimax femi nezkoušela, ale díky tady holkám a dámám, které mi poradily jsem konečně zase získala novou energii a šťávu žít dál a zkoušet to dál. Slimax femi si hnedka dneska odpoledne budu objednávat a snad s ním zhubnu. Každopádně pokud ne, vím, že tady na světě v mém snažení nejsem sama a všichni mě podporují, aby se mi to povedlo.
 
Paní Věra
27.01.16
11:06
Nereg.

IP: 176.10.104.*
Věřte, že sama skutečně nejste. Skoro všechny ženy na světe by chtěly něco změnit se svým tělem, a to nejčastěji váhu a tuky. Kde je ta doba, kdy každá chtěla být trochu při těle? No nic... . žijeme tady a teď a tak budeme muset zhubnout. :-D Naštěstí to se slimaxem femi není tak těžké, takže se nemusíme trápit v blbé posilovně nebo někde na nějakém podobném mučícím místě.
 
Paní Věra
28.01.16
09:47
Nereg.

IP: 188.138.9.*
Všechno je to v hlavě. Stačí se cítit v hlavě dobře a budete si cítit dobře i na těle a půjde to na vás poznat. To jsou jednoduché počty. A jakou roli v tom hraje slimax femi? Pomůže vám dosáhnout rychleji viditelných výsledků, takže se budete rychleji cítit perfektně. Budete ve větší pohodě, budete se cítit víc sexy a najdete si třeba i nového muže, který vám ukáže, jak úžasná jste osoba a na svůj předchozí vztah okamžitě budete moct zapomenout a zase budete šťastná.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Polibky podle znamení
Jakou vášnivou povahu skrývají rty znamení zvěrokruhu?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)