English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Rochefoucauld

Kdybychom sami neměli chyby, nečinilo by nám to takové potěšení upozorňovat na chyby druhých.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Prosím paní Hermit

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím paní Hermit

Micacek
14.11.21
23:37
Reg.6.9.21

Dobrý den, mohu jen prosím poprosit ještě , kde potkám a jak poznám budoucího partnera? A jsou ke mně moji přátelé upřímní ? Děkuji moc
 
Hermit
15.11.21
21:06
Reg.17.7.21

Milá Micánko,
tak přeci když chcete potkat partnera, tak je to jedno kde, ne? Prostě tam, kde se pohybujete, což je u většiny lidí práce, okolí domova, výlety... .Nějak nerozumím, k čemu je ta otázka. Poznáte to předci srdcem a ve své nejhoubjěší mysli, a to myslím zcela upřímně, nehledejte v tom žádnou ironii.
Co se přátel týče, vytáhla jsem karty:
0/Blázen - Král Pentaklů - Rytíř Holí... ..
Fakt, že se ptáte na upřímnost svých přátel, svědčí o tom, že v podvědomí máte nějaké pochybnosti, a tady jsou karty docela na místě. Protože podle nich byste se měla mít na pozoru především vůči mužským přátelům, působíte na ně jako naivní a rádi občas z vás něco "lehce vytáhnou" a mohou to třeba použít proti vám. Takže tady bych si dávala pozor na to, s čím vším se komu svěřujete.
Mějte se hezky.
Hermit
 
Micacek
15.11.21
21:17
Reg.6.9.21

Děkuji mockrát , paní Hermit , je možné si na Vás prosím vzít nějaký kontakt ? Protože jste opravdu velmi velmi dobrá… Díky
 
Micacek
15.11.21
22:33
Reg.6.9.21

Děkuji mockrát , paní Hermit , je možné si na Vás prosím vzít nějaký kontakt ? Protože jste opravdu velmi velmi dobrá… Díky
 
Hermit
17.11.21
18:44
Reg.17.7.21

Kontakt na sebe sem dávat nebudu, jednak to tu není povolené, ale hlavně jsem si to žu zkusila. Snesla se na mě smršť dotazů, stále dokola "kdy to bude dobrý, kdy potkám toho pravého a kdy budu mít prachy"... ..a pak to přešlo ve sprosté výhrůžky, proč to nechci té dotyčné asi na nebesích "porychtovat", proč jim to nepřeji... .
Dotazy mi chodily i v noci, s tím, že je to "smrtelně důležité", a to bylo, že "zítra jdu na natáčení nějaké číčoviny na nově - budu tam dělat roští, tak "jestli se budu bavit".
To jen tak všeobecně, co jsem zažila, neberte si to osobně.
Hermit
 
Micacek
18.11.21
06:19
Reg.6.9.21

Jasné , chápu…
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)