English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 2.5.2024
Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 2.5.2024
Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej.
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prosím p. Konika....co mě ještě čeká?

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím p. Konika....co mě ještě čeká?

kreta
14.04.24
13:54
Reg. před 2016

Dobrý den. Podíváte se prosím na mě. Co mě čeká tento rok a případně následující 2-3 roky? 20.9. 1970 cca 17,30
Velmi pěkně děkuji
 
kreta
14.04.24
13:59
Reg. před 2016

Moc děkuji za odpověď. Kterou jste mi napsal v jiném "tématu". Trochu mě tedy děsí změna práce. V mém věku už se práce nehledá jednoduše...

Mohu ještě otázku bydlení? Zůstanu ve stejném místě?

A ještě jednou moc děkuji.
 
Konik7811
14.04.24
14:23
Reg.11.4.24

Nebojte,přechod planet přes Saturn se bude odehrávat v oblasti financí a i když je Saturn energie řádu a poviností,a má tedy pracovní ,tak Jupier a Uran nejspíš nebudou usilovat o změnu práce,ale spíš o změnu nějakého nastavení,které bude pro vás však pozitivní,a mělo by to být tedy bez pocitu beznaděje,naopak pocítíte,že vám jdou okolnosti vstříc.Originálním a expanzivním způsobem,bydlení by mělo být bez problémů,tam se příští rok dostane Jupiter a to je opět skvělé pro tuto oblast.
 
kreta
14.04.24
18:36
Reg. před 2016

Moc děkuji za odpověď. Kterou jste mi napsal v jiném "tématu". Trochu mě tedy děsí změna práce. V mém věku už se práce nehledá jednoduše...

Mohu ještě otázku bydlení? Zůstanu ve stejném místě?

A ještě jednou moc děkuji.
 
Konik7811
15.04.24
09:33
Reg.11.4.24

Dobrý den,nebojte,jakékoliv změny příjdou,budou v souladu s vašimi plány,představami a hlavě ta konstruktivní podstata tam bude silná.Pokud nastnou změn,které pravděpodobně nastanou,budou pr vás výhodné a budete z nich mít dobrý pocit,i když Uran bývá občas z počátku velmi šokující,tak postupně se to vzjeví jako velmi prospěšné a s Jupiterem ty pocity budou znatelné hned při změnách,budte nalděna novátorsky a konstruktivně a čekejte pozitiva.Při těchto tranzitech člově obyčejbě už sám chodí změnám naproti.
 
kreta
15.04.24
11:00
Reg. před 2016

Velmi pěkně Vám děkuji. Omlouvám se, neuváděla jsem podrobnosti. Ale snad to čtete správně a konečně se můj život opět otočí.
Přišla jsem o vše... o byt a pokud se nestane nějaká "šťastná náhoda" a soud nerozhodne v můj prospěch, skončím ještě s dalšími dluhy, protože byt byl prodán za takových okolností, že se prodal pod cenou. Ztrácím i další své útočiště a to dům ve kterém fyzicky žiju a který miluju... opět, pokud se nestane něco mimořádného, tak mě z domu soudně vystěhují a já jsem nyní na tom tak, že si nebudu moci dovolit ani pronájem... a s tím je spojeno vše..v práci mi hrozí ukončením, protože se mi nedaří na nový vztah nemohu ani pomyslet (pokud nebudu čistá a bez dluhů)
 
Konik7811
15.04.24
11:53
Reg.11.4.24

Podíval jsem se trochu zpět a tranzitní Saturn vám šel 12kou a to je dost nepříjemné.plus výstup z 12 na Ascendent,to je opravdová zkouška,a ted vám jde tedy polem 1,Saturn je planeta ,která přináší mnohdy až extrémní situace a nutí člověka mnohdy až kapitulovat,ale skutečnost je taková,že jeho ůkol je na základě řádu a poviností člověka posunout,mnohdy až přes bolest a slzy,zároven ale dodá člověku praktické uvažování a při přijetí jeho energie,dá velkou sílu a odměnu.Je to velmi těžké ,srejě tak jako umí všechno zbořit,zaterasit ,tak umí i ve velkém podpořit ,obohatit a posílit,takže jsem si jistý,že po zvládnutí jeho testů vám dá sílu a přijdou nové radosti,protože Nativni Saturn čeká jak jsem psal Jupiter ,je to vzácný přechod,taková spojení je jednou za mnoho XX let.Takže nepřestante být konstruktivné naladěna,Jupiter je ještě v záhlaví,ale velmi vás potěší.
 

« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Čtyřlístek štěstí
Věříte na štastné čtyřlístky ?...
Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)