Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pondělí, 22.7.2019
Svátek slaví Magdaléna, zítra Libor.

Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prosim p. Konika

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosim p. Konika

Romi
(10.04.19 / 16:00)
Dobrý den,
prosím o výklad, jak se bude dále vyvíjet naše manželství. Já 15.2. 1980 on 3.4.1975.
Moc děkuji.

Koník
(10.04.19 / 16:32)
Dobrý den, je tu energie,harmonie, Plutonická vazba, ovšem narušena Luna s Venuší a to oboustranně, což vede občas k pocitům že už sebe máte dost a může to vyvolávat povrchní jednání, až kritiku a spory, poté to ale každého z vás mrzí, on je ten který má tendenci velet a vy ho následovat, je potřeba, aby jste se naučili respektovat a může to byť dobré. Naučte se klidně si o všem promluvit a hlavně domluvit.

Romi
(10.04.19 / 16:53)
Děkuji moc za odpověď, ještě se zeptám...prošli jsme si teď krizí, ale už je to lepší..komunikujeme a zdá se, ze je to na dobré cestě. Je možné mi říct, je mezi námi stále láska a podaří se nám překonat problémy, hlavně tedy mě po psychické stránce ( obnovení důvěry atd.)?

Koník
(10.04.19 / 17:02)
Dobrý den, ano, jak jsem napsal je zde Plutonická vazba a ta podporuje opětovné vzkříšení vztahů, posunutí ho do jiné, mnohdy vyšší úrovně,transformace.

Romi
(10.04.19 / 17:11)
Moc děkuji

Romi
(10.04.19 / 17:11)
Moc děkuji

Romi
(10.04.19 / 17:23)
Ještě poslední dotaz,je možné, ze bychom spolu ještě měli další dítě v blízké budoucnosti?

Koník
(10.04.19 / 17:37)
Dobrý den, progresní Luna bude koncem roku v trigonu na Venuši,na které stojí nativně Slunce, je tam velká šance, tedy možnost, velká energie ohledně dítěte.

Romi
(10.04.19 / 17:41)
Děkuji 😘

« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)