English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prosím o vysvětlení snu :-(

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Prosím o vysvětlení snu :-(

Bublina93
20.04.16
22:12
Nereg.

IP: 194.228.20.*
Ahoj, pomohli by jste mi vysvětlit sen?
Zemřela mi babička. Babičku jsem měla neskutečně moc ráda.Zdál se mi o ní sen, den, před jejím pohřbem.
K ránu jsem už nemohla usnout a nakonec jsem usnula a zdálo se mi právě o babičce, byl to velmi krátký sen. Byli jsme v nějakém tmavém pokoji, najednou jsem uviděla babičku stát v koutě pokoje, šla jsem za ní, pohladila jsem ji po tváři, rukou (byly velmi studené). Objaly jsme se. Babička mi řekla: Přijď se za mnou ještě podívat. Vypadala velmi spokojeně. Byl to velmi živý sen, byla sem velmi ráda, že jsem babičku viděla.
Když nastal den pohřbu, vyplnila jsem babičky přání a šla jsem se s ní rozloučit při otevřené rakvi. Opět byla velmi spokojená a studená na dotek.

Neví někdo, co ten sen znamenal? Moc děkuji za odpovědi.
 
Januľka
22.04.16
08:59
Nereg.

IP: 90.64.8.*
Povedala by som, že presne to, čo si spravila. Jej prianie si vyplnila. Uchovaj si babičku vo svojom srdci, nesmúť za ňou, ona je spokojná tam, kde je.
 
ivanatomkova@email.cz
26.04.16
08:07
Nereg.

IP: 141.0.12.*
pred lety mi umrela babicka a dnes se mi zdal sen,ze mi narychlo chystala svatbu z kamaradem,byla jako prekvapeni,takze jsem mela bilou ,dlouhou sukni ,ale nemohla jsem sehnat bily vrsek,ale nakonec ,jsem si nechala k tomu svuj svrsek bily,ale nemela jsem cas moc na uces.ale svatba se odehrala jen tak tak.
 
vesteni.Vanda
14.05.16
22:18
Reg.27.4.16

Výklad snů na vesteni.Vanda@seznam.cz
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)