For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je čtvrtek, 18.8.2022
Svátek slaví Helena, zítra Ludvík.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 18.8.2022
Svátek slaví Helena, zítra Ludvík.

Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...
Hodiny smrti
Zajímá vás, jaký čas vám byl na tomto světě vyměřen? Zjistěte si svůj předpovězený čas.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prosím o výklad na vztah

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím o výklad na vztah

Princezna
18.11.21
10:35
Reg.18.11.21

Dobrý den, ráda bych věděla, jak to teď ke mně (ryba) má bývalý přítel (střelec). Občas se potkáme a je vidět, že mě rád vidí. Chybím mu? Je nějaká šance na obnovení pravidelné komunikace, schůzek, vztahu? Vyřešil si už své problémy? Ráda bych jej vídala častěji, chybí mi. Předem děkuji.

Marhaba
19.11.21
06:57
Nereg.

IP: 40.88.124.*
Dobrý den,
vyložila jsem karty přes Vaší osobu a vyšlo mi, že bohužel spolu pravděpodobně nikdy nebudete. Má jinou ženu a o Vás vůbec nestojí.
Je mi líto, že jsem Vám nemohla podat příznivější zprávu.

Lalila
19.11.21
14:40
Reg. před 2016

Princezno, neberte tuto odpověď vážně. Je to nešťastná žena, která jiným narušuje vlákna !!!!!!!

« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...

Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)