English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Když se jedny dveře zavřou, jiné se otevřou.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Všechny mé chyby se mi podaří napravit. ”


Myšlenky moudrých

La Bruyere

Je příjemné pěstovat přátelství ze záliby a z úcty; trapné je pěstovat je pro zisk: to vlastně znamená doprošovat se.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Prosím o výklad na lásku :)

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím o výklad na lásku :)

dominika22
15.09.14
13:03
Nereg.

IP: 90.224.205.*
Prosím o výklad, chcem vedieť čo ma čaká ohľadom vzťahov. Mám priateľa 12.8.88, ale nemôžem prestať myslieť na jeho kolegu 24.1.83, ktorý ma veľmi priťahuje a mám dojem, že som do neho zamilovaná. Mám sa pokúsiť na neho zabudnúť,alebo mám veriť, že budeme mať spoločnú budúcnosť a budem naozaj šťastná? ĎAKUJEM VEĽMI PEKNE Dominika 12.5.1992
 
Merit
15.09.14
23:15
Reg. před 2016

Domi, neber to jako rejpani, soud ..
zkus si jenom predstavit, ze jsi v kuzi tveho pritele ..

ze jsi v praci a mas tam kolegyni a tvuj pritel se do ni zamiluje, predstav si to jako zrcadlo .. jak ti JE??? ..jak se citis?
ze nekoho miluje ..nekdo ho ..ONA ho pritahuje ..neco k ni citi ..
a co ty? .. udelal vse, aby to srovnal mezi vami? .. mluvil s tebou o tom? .. jak ted budes s kolegyni v praci vychazet? .. zbori se neco?

ber me s rezervou .. pa
 
Dracizena
16.09.14
11:59
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Dominiko... souhlasím s Merit, dost jasně Ti nastínila situaci...
Má rada... rozejdi se se svým přítelem a nech ho dýchat, když Ty sama dýcháš pro jiného.
Vycházej ze situace která se Ti jasně ukazuje...
Až pak, až budeš volná, ono se to samo vyvrbí...
Oba mají životní číslo DESET, jestli jsem dobře počítala.
A to znamená, že, když bys přesedlala k tomu druhému, tak do pár let se zakoukáš zase do jiného a bude se to opakovat, až ztratíš na své vážnosti a kráse.A nebo to udělá on Tobě... vše se vrací v podobě bumerangu...
Už to, že se zde ptáš, tak Tvá nejistota tě brzdí a před důsledky varuje.
Občas si vytáhni, i zde na věštírně kartu dne. Tvůj Anděl začne s Tebou jasně komunikovat, i skrze věty, zde na věštírně připravené.
Mě duchovno ukázalo kartu, hodně ohnivou, s velkým problémem a do toho se nežeň...
Ale jinak... dělej, jak myslíš. Ale mysl měj stále ve světle svých citů... Když jsou city v temnotě, člověk dělá chyby, i když je přesvědčen, že ne... pááá
 
dominika22
16.09.14
18:45
Nereg.

IP: 81.237.111.*
Ďakujem pekne za odpovede, len pani Dracizena nerozumiem tej ohnivej karte, neviem o aky problem moze ist... Sama by som bola radsej, keby citim taku lasku k priatelovi s ktorym som, len srdcu sa bohuzial rozkazat neda.Samozrejme aj jeho mam velmi rada..Jeho kolegovi sa vyhybam, ale aj cez to vsetko na neho uz 3 roky stale myslim...
 
Dracizena
16.09.14
19:08
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Ta karta znamená, nepokoj, hádku, oheň na střeše...
A ne vždy člověk prožívá lásku k druhému, s kterou má jít do života.
Jo když si tě jen Tvůj Anděl testuje?...
Vaše duše se znají věky a jo když ten Tvůj platonicky zamilovaný pocit, je jen pocit Tvé Duše z blízkosti jeho Duše... možná mi nerozumíš, ale nevadí... Buď pevná ve svém životním postoji. Musíš také vědět, že lidské energie mají i silnou magnetickou přitažlivost.
Dávej si dokola otázku, jestli jeho tělesný magnet je ten, který Tě má přitáhnout, až k sobě... A dostaneš časem odpověď.pááá
 
dominika22
20.09.14
17:44
Nereg.

IP: 81.237.100.*
Ďakujem veľmi pekne za Váš čas... snáď si z toho niečo zoberiem a dostanem sa z tejto situácie... Už prešla príliš dlhá doba... S priateľom sa nerozídem, budem veriť, že príde zase všetko to pekné...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)