English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Pyramida Venuše
Předpovědi lásky a přátelství na základě náhody.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Schweitzer

Nechť každý usiluje v tom prostředí, v němž žije, aby projevil svému bližnímu opravdový humanismus, na němž záleží budoucnost lidstva.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Prosím o radu .. Co ve mě je ? :..

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím o radu .. Co ve mě je ? :..

Tenessis
18.11.13
20:46
Reg. před 2016

Mohu poprosit někoho o radu ? Potřebovala bych vědět , jak mohu zjistit co všechno umím. Je to teprve rok , co jsem "zjistila" ( nevím jak to tady napsat) " že umím/mohu" vykládat karty ( tarot). Poslední dobou se mi stává , že když se na člověka podívám , vidím číslo ( ve své mysli), to číslo vždy znamená nějaký den, který byl významný pro toho člověka. Mám velice silné a pravdivé intuice, pokaždé poznám , že mi někdo lže, když se opravdu o něco snaží (... ) bolí mě hlava. Moje matka určité věci uměla , souviselo to hlavně s její intuicí a babička z otcovy strany je také "vědma/věštkyně/... ", bohužel u ní vím pouze , že umí vykládat karty , vím , že umí ještě něco ale nechce mi říci co. Mě by právě zajímalo , jestli nějak mohu zjistit , co všechno ještě dokážu. Případně co bych od sebe měla ještě očekávat. Další fakt je ten , že u babičky ( z otcovy strany) teď bydlím a když třeba vykládám karty nebo tak , tak mě hrozně bolí hlava. Prosím tedy někoho o radu :) Děkuji
 
Dracizena
19.11.13
12:12
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Tenes... tělo s Tebou mluví, i tou bolestí v hlavě a říká Ti, že nemáš dostatečnou ochranu...
Má rada... vizuálně se obaluj duhou... je to vizuální rituálek a dnně
si jmenuj a kolikrát? To ucítíš ... Toto slovo je stříbrným paprskem, který Tě bude dobře směrovat..a propojí Tě s Tvou hvězdnou oblohou...
Pozor, každý máme svou hvězdu, která je Tvou hvězdnou oblohou...
A ty duhové zábaly, ty slouží ke vzniku nových čaker, které musí vyrůst z buněk a na kůži se dají vnímat, jako když roste nová travička... Nové čakry, jsou jasný přísun informací shůry...
Nikdy nikomu nevykládej, aniž by se za Tebe nepomodlil a stačí jen třikrát opakovat slovo ÁMEN.Je to světelná modlitba a nad modlitby...
A samozřejmě, i ty za druhého, ale ámenuj i za Anděla, který Ti povede mysl při výkladu... Na tuto bytost kartáři zapomínají a pak mají se svým zdravým starosti a výklad jim nepomůže... protože svého Anděla mají nemocného, lidmi vysátého... .
Každý by chtěl zadarmo z duchovna vědět, ale nikdo se za vykládajícího nepomodlí, natož za jeho Anděla... .
Ano, duchovní Dar se neprodává, ale daruje, ale duchovno také umí plácnout přes prsty těm, kteří jen chtějí a energii vykládajícímu nevrací a živí se z ní...
Tak na to buď opatrná... aby Tě jednou lidské energie nevysály...
 
Dracizena
19.11.13
12:15
Nereg.

IP: 213.151.77.*
opravuji... rádo mi skáče písmeno J, místo A...
často si ÁMENUJ a ne jmenuj...
 
Tenessis
21.11.13
17:12
Reg. před 2016

Dracizena : Každopádně děkuji za odpověď. Teď nechci být hrubá ale vše co jste napsala se mi hoodně příčí , jelikož já mám jíného boha ( bohyni), kde ámen atd nehraje roli. hlavně jsem se ptala, co bych od sebe měla ještě očekávat a to hlavně proto , že neznám své další předky. V tím vykládáním , karty vykládám když vím , že je to nutné , ale to ostatní nelze zastavit. Prostě to vidím ani se mě na to nikdo nemusí ptát :)
 
Dracizena
22.11.13
23:11
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Tenessis... určitě, nebuď hrubá na lidi kteří Ti nesou zvěst shůry...
A uvědom si, že já, spíše, ONI shůry, odpovídají skrze mou maličkost nejenom tobě, ale všem, kdo nás zde čte...
Ano, každý má v sobě svou boží energii která ho popohání, ale lidstvo má jen jednoho BOHA... A je pod jedním celosvětovým jménem, které vyslovil téměř každý člověk této Země a to je slovo-jméno ÁMENA !!!
Nepospíchej s odpovědí, když nevíš jaká energie tebou vládne...
Vyčkej, Anděl jménem Čas, musí mít svůj čas a pak ti tvé buněčné tělo mnohé vysvětlí...
 
Nike.
29.11.13
17:51
Nereg.

IP: 37.48.40.*
"... lidstvo má jen jednoho BOHA... A je pod jedním celosvětovým jménem, které vyslovil téměř každý člověk této Země a to je slovo-jméno ÁMENA !!!"

Je třeba k tomuhle komentář? Věřím, že ne. Odpraví se to samo.
 
Maty
29.11.13
22:15
Nereg.

IP: 176.222.228.*
Tenessis, bolest hlavy může znamenat tlačení na pilu (chci vědět, chci znát vysvětlení hned teď). Asi by Ti prospělo to "chtění" na chvilku odložit, naladit se na klid a nechat vše proudit, co k Tobě přijít má, včas přijde
 

Regi
01.12.13
20:32
Reg. před 2016

Maty,děkuji,přesně tohle jsem potřebovala slyšet.No to se mi ulevilo.Boží mlýny melou... .Jsi perfektní.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)