English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prosím dračí ženu o výklad snu

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Prosím dračí ženu o výklad snu

Ninuška
04.08.16
19:30
Nereg.

IP: 89.177.36.*
Zdál se mi dnes sen. Byli jsme s manželem a dcerou na dovolené v přírodě,v chatce u řeky,kde manžel chytal ryby... měli jsme pohodového souseda,ktery tam měl srub a taky chytal ryby. Najednou nám ten soused nabídl koupi jeho pozemku. Když nás u něho provázel,tak se nám to celkem zamlouvalo. Najednou však zmizel. My si to ještě chvilku procházeli,lezli jsme tam po takových malých skaliskach u té řeky a pak když jsme vyšli zpět na cestu,uvideli jsme tam záchranáře. Na otázku co se stalo,nam řekli , že tam ten pán upadl,prastil se o skalisko a bohužel nepřežil . Ukazovali na místo,kde přesně a řekli nám,že se to stalo tady,na vašem pozemku... .
prosím vysvětlíte si tento sen? Vím,že jsem se v něm i po probuzení cítila zvláštně. Jako kdyby to byl duch nebo nějaký anděl strážný a to že upadl bylo fiktivní . Nevím,jak bych to popsala... .
 
Dracizena
05.08.16
23:47
Nereg.

IP: 86.49.183.*
Ninuš, odpovídáš si... je to duchovní sen a přiblížení Tvého Ducha...
Já mu říkám Anděl hvězdný a dnes v Konci Světa se dějí s lidskou myslí změny... ty negativní jdou do své, až šílené negace a Ti pozitivní, jim se otvírá vnímání... mezi ně patříš i Ty... Ryby+ řeka+ zemřelý, to je Tvůj život... RYBY= buď opatrná, neriskuj, sleduj... .ŘEKA= půjdeš proti proudu až dojdeš ke svému premenu, kde na Tebe čeká Tvůj Anděl hvězdný který Ti dá Dar jasnozřivosti... ale přijde to k Tobě, až bude ten správný duchovní čas... a Ty jdi dnes tomu naproti... pracuj na sobě /poradím na meilu jsem seznam/ a MRTVÝ= to znamená, že je čas, aby sis odváděla duše mrtvých, aby jsi nepadala do únavy a nebo někdo kolem ... ZÁCHRANÁŘ=ano, patříš do lidského větvení kterým říkám záchranáři... TVŮJ POZEMEK= jde o Tvé tělo, to je Tvým pozemkem a z těla si budeš čistit energie, které nejsou Tvé, jen se nás drží... Já si je také stále odvádím a tělo čistím různými terapiemi... napiš, poradím více... pááá
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Numerologický výpočet aury
Aura je energie, která obklopuje každého z nás. Novinka!
více...
Magická pečeť
Unikátní symbol, který vás posiluje v důležité životní rozhodnutí či mezní situaci. Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)