English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

prosba

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

prosba

anika
07.10.13
10:44
Reg. před 2016

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli budu já nar.29.7.1994 v budoucnu stále s mojim přítelem nar. 25.10.1993 nebo se rozejdeme jelikož si už moc s ním nerozumím a nyní se mi zalíbil jiný muž.
Děkuji za odpoved
 
XENIE
11.03.14
08:20
Reg. před 2016

Ráda Vám vyložím "vztahovou věštbu". Jestli chcete, kontakt na mne najdete zde: klikněte na "Esoterika", pak klik na "Katalog astrologů... " Jestli mi napíšete na e-mail - uveďte Vaše datum narození a též datum narození Vašeho přítele. Přeji Vám vše dobré.
 
orchideaxp
12.03.14
05:05
Reg. před 2016

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli můj vztah bude pokračovat. Ja jsem se narodila 22.6.1963 a přítel 27.11.1963. Přítel momentálně podstupuje chemoterapii, je zmatený a odhání mně od sebe, aby jsem si našla zdravého chlapa. Moc mně to bolí, protože ho miluji. Děkuji.
 
Camie
12.03.14
12:32
Reg. před 2016

... Orchideaxp - nepotřebujete žádnou věštbu. Váš partner se nachází v nezáviděníhodné situaci. Je nemocný, má strach, zlobí se. Uzavírá se do sebe, protože celá jeho situace ho silně deprimuje. Proto Vás odhání a odmítá. Cítí se neschopný a nepoužitelný jako muž. Svým jistým způsobem chrání i sám sebe, ale věřte, že je rád, že jste u něj.

Vím, že je to i pro Vás těžké, ale vydržte, i když je to kolikrát velmi těžké. On Vás potřebuje. Pokud cítíte, že to nezvládáte, doporučuji najít si v okolí, nebo v nemocnici, psychologa, se kterým byste měla možnost si o celé situaci popovídat a doporučuji k němu vzít i přítele. Přece jen lékaři léčí tělo, na tu duši oni kašlou.

Hodně štěstí a výdrže.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)