English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...
I ťing
Čínská klasická metoda věštění budoucnosti pomocí šesti mincí.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Pronásleduje mě staré známé číslo 23..

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Pronásleduje mě staré známé číslo 23..

The Fallen angel
24.09.20
17:58
Reg.24.9.20

Dobrej den rád vás poznávám všeci, jsem tu nový..
A rád bych se vás poptal co to znamená když mě pronásleduje číslo 23 ?
Tohle číslo zbožnuji, přijde mi strašně sympatické a vidím ho snad všude..
mám ho dokonce i v datumu narození :D , mrknu na čas a tam 23 kouknu na SPZtku auta a tam 23 nebo někdo v mé blízkosti ať už je to student nebo učitel se baví o příkladu které zahrnuje číslo 23 nebo když máme matematiku tak vychází dost často 123 nebo 23 či 32 a tak
vím že moje osudové číslo je 3 a taky jsem zjistil že číslo 23 je dost tajemné samo o sobě a to se nebavíme o kultu který byl posedlý tímto číslem..
tak ptám se po vaši pomoci nejsem si jist co mi to číslo říká najde se tedy někdo kdo by mi mohl pomoci ?
Děkuji předem za pozornost a případnou odezvu přeji hezký den :D
 
Justi.n.a
30.09.20
00:12
Nereg.

IP: 109.81.211.*
VÍTEJ V MÉM SVĚTĚ. Je to krásné číslo, mě docela uklidňuje.. vždycky si říkám, že je vše v pořádku a jak má být. :)) film jsem teda neviděla a ani se dívat neplanuju, mohla bych přijít o své krásné iluze a fantazii :) uzivejme si to cislo dal, hezky den:-)
 
magdalena
07.10.20
22:04
Reg. před 2016

č.23 v datu narození, v kartách štastná hvězda, lví síla, vyladuje průšvihy ... ...
 
The Fallen angel
09.10.20
07:17
Reg.24.9.20

Děkuji Dajdo..
koukl jsem se na ten film a zde jsem opravdu dosáhnul některých mých odpovědí a ještě více otázek ohledně toho čísla nebylo zcela objasněno.

Just.n.a jsem rád že to konečně vidí někdo stejně když to číslo je v mé blízkosti tak mi to připomene že je tu vedle mě někdo kdo nade mnou drží ochranou ruku
cítím se více v bezpečí a jakoby šlo vše podle plánu zcela souhlasím.


Magdaleno i tobě děkuji tohle jsem třeba ani nevěděl nevíte kde bych se o tom čísle mohl dozvědět více ?

Přeji všem krásný den.
 
Dracizena
10.10.20
20:17
Nereg.

IP: 178.255.168.*
ZDRAVÍM FALLEN... dej si otázku, kdo v hlavě Tě vede, aby se oči uměli zaměřit vždy na stejná čísla... je to druh energie, která pramení v obrovské hloubce buněk v hlavě a tudy vede Cesta do hvězdných dimenzí... Ale, tam ještě nevidíš, ale všímat si stejných čísel je první duchovní schůdek, na který si Tě Tvá Duše postavila... 2+3= 5 a kolik máme smyslů? PĚT a sem si Tě Tvůj Anděl hvězdný vede, aby ses naučil čistit své smysly a tím si vyjasníš vnímání, až do jasnozřivosti... Pokud chceš vědět více, napiš mi na meil... okopíruju Ti to důležité... jméno znáš a seznam.cz
 
The Fallen angel
16.10.20
12:52
Reg.24.9.20

Děkuji moc Dračí ženo
rád se dozvím něco více
e-mail jsem ti tedy už poslal.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)