English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Probudila jsem se s krvavými škrábanci

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Probudila jsem se s krvavými škrábanci

2017
20.05.17
12:36
Nereg.

IP: 88.103.74.*
Ahoj
Mám takový problém dnes jsem se probudila se škrábanci , ale když jsem večer šla spát ještě jsem je neměla. To by nebyl až takový problém máme doma kočku , i kdybych tohle vzala v potaz tak tyto škrábance jsou tlusté do šířky to by kočka nedokázala . Takové to problémy mám s tím že si myslím že u nás doma někdo je mám už docela dlouho hodněkrát když jsem byla doma sama slyšela jsem kroky a otvírání dveří , ale nikdy to nezašlo až k tělesnému kontaktu. Prosím jestli víte jak to vyřešit nebo proč se mi to děje napište
 
Red
20.05.17
21:37
Reg. před 2016

Bez legrace: Ostříhat nehty.
 
kena
04.06.17
08:35
Nereg.

IP: 94.113.169.*
ahoj,konečně někdo,kdo zažil to co já.Já jsem se ráno vzbudila a měla jsem pořezané břicho,napiš mi na email
 
Dracizena
05.06.17
17:21
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Žijeme ve světě energií, které jsou živější jak my lidé... a ONI nás nutí držet s nimi krou... ale ten, kdo je materiálně vyladěný, toho se nevšimnou, až v jeho dalších životech... ale komu se otvírají smysly do jemnohmotnosti, sleduje své tělo a okolí i z jiného úhlu pohledu... Je třeba si uvědomit, že ty energie žijí i našich tělech a umí se do nás obléknout a třeba Ti ztuhne šíje a nepohneš se, i kdybys chtěla... umí člověka hodit do ochrnutí, nebo navodit potíž, kdy si lékaři neví rady... a nebo člověku vypnou mysl a bouračka na silnici je na světě... Záleží, jak moc člověk tyto živé energie aktivuje do dobra a nebo do zla... příště napiš své jméno, aby Ti mohl druhý podat pomocnou ruku... tahám lidi z duchovního bahna...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
Čtyřlístek štěstí
Věříte na štastné čtyřlístky ?...
Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)