Visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je neděle, 29.11.2020
Svátek slaví Zina, zítra Ondřej.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je neděle, 29.11.2020
Svátek slaví Zina, zítra Ondřej.
Fórum:

Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Keltský horoskop
Keltové připodobnili podstatou člověka k vlastnostem stromům.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Problém v láske

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Problém v láske

michaela27
28.03.18
16:16

Dobry deň pani Gama, môžete mi prosím poradiť.. robím niečo zle vo vzťahoch? Nedarí sa mi nadviazať perspektívny vzťah už niekoľko rokov. Naposledy som randila s mužom narodeným v znamení Váhy, rok narodenia 1985, všetko vyzeralo ok, ale odrazu sa prestal ozývať. Kde robím chybu.. narodená som 27.11. 1983, čas približne 5:20. Ďakujem Vám

Gama
28.03.18
16:44

Mišule,Mišule mé mílé téma souboj Titánů střelec-váha.Jste střelec s absedentem ve štíru kotě.Štíří tvor ve vás očekává spontální projevy zamilovanosti od partnera.Přesto že máte trošinku problém vyjádřit své pravé emoce.Víte váha je tvor váhavý to především a protože nemám u váhy alespoň celé datum narození tudíš neurčím jakého tvora ještě v sobě váha má.Pravděpodobně jste u něj probudila nějaké pohnutky které se mu nezamlouvaly.To se stává.Takže kotě chcete váhu budete muset být dáma,něžná,zranitelná přesto samostatná trochu fuška ne.Ale jde to drahoušku.Váhy mají rády obdiv a lichotky o své dokonalosti.Když se kolem nich skáče a přehnanou péčí též nepohrdnou a 100%zájmem nikdy ne naopak.Když ne tak mají pocit že o ně nemáte zájem děvče.Takže moje milá ozvěte se mu a říkejte mu jak vám schází jeho šarm,humor jeho oči na které nemůžete zapomenout a pozvěte ho vi na rande.Přesně jako had který pomalu obtáčí kořist a až budete mít všechny smičky pak teprve utáhnout beruško.Trochu ženské chytrosti dítě moje.Jsem střelec a mám váhu již 31let takže to jde!Nefňukat a šup na něj potvoráka.

michaela27
28.03.18
16:51

Ďakujem, na jednej strane ho nechcem uháňať, ale nechcem to ani vzdať..

Gama
28.03.18
17:01

Bezva to dáš.

michaela27
28.03.18
17:07

Ďakujem veľmi za povzbudivé slová

michaela27
29.03.18
20:37

Dobrý deň pani Gama, aj keď som mu písala, všetko ignoruje.. asi by ma menej bolelo keby mi napísal odmietnutie, ako toto ticho.. niekedy rozmýšľam, či si podvedome vyberám mužov s ktorými nemám budúcnosť. Ja viem že aj sklamania patria k láske, len už by som chcela vytvoriť domov.. samozrejme aj tak stále dúfam že sa ozve.

michaela27
29.03.18
20:41

Asi ma aj dosť zaskočila taká prudká zmena správania, 6 týždňov všetko fajn a odrazu obrat o 180 stupňov

Gama
04.04.18
16:00

Míšo,váha je tvor váhavý a všechno mu trvá neskutečně dlouho.Váha se nerada rozhoduje protože přiznat pak že udělala chybu nebo že se spletla hotová poprava.Než jim něco ta jejich hlava veme to by se scvoknul i velbloud ikdyž je docela tupej.Dokáží neskutečně dlouho polemizovat o jedné otázce že střelec si zatím stihne dát kávu,uklidit celý dům a ještě skočit k holiči no prostě někdy hrůza.Ta vůdčí osobnost je vždy jejich protějšek.Věřte že za ně budete dělat i špinavou práci protože se vždy odmítnou zamazat čímkoli.Když se váha potřebuje třeba někoho zbavit udělá to jeho protějšek.Váha vždy usiluje být oblíbená,milována,obdivována a dokonalá.Prostě polobůh.Nikdy nepřiznaj pravdu ani chybu a to ani ve vztahu k vám.Jsou schopni do nekonečna vše okecávat až z vás udělají toho jediného možneho blba.Jsou to prostě srabové a slaboši.nikdy se neřídí tím co kážou ostatním.To zcela uřímně,moje milá.Takže pokud chcete váhu budete muset vynaložit větší úsilí.Tak pevné nervy a hodně štěstí.

michaela27
04.04.18
16:27

Ďakujem, to máte úplnú pravdu, on aj na otázku pri rozhovore odpovedal pomaly. Až som niekedy mala pocit, že mi vlastne ani neodpovie. Viete každý mi radí, nech sa mu už neozyvam a nechám ho nech sa ozve prvý on. Je pravda že mi v sobotu napísal správu, kde mi povedal, že vraj som na neho tlačila, aj keď nemám ten pocit.. aj som sa mu teda ospravedlnila, ale na moju otázku či teda ostanemr v kontakte alebo to chce uzavrieť neodpísal. A ja teraz neviem či mu mám po pár dňoch znova napísať alebo počkať nech sa sám ozve. Nechcem aby mal znova pocit že na neho tlačím, pretože vraj bol preto pár dní ticho aby som si to uvedomila.. ja vlastne ani neviem či ma chce "vychovávať" alebo to vlastne potichu ukončil.. neviem čo mám robiť

Gama
05.04.18
15:30

Pochopila jste to správně neustálá převýchova.Váhy hledají celý život dokonalého partnera protože dost dobře nechápou co to vlastně je.Vládne jim slunce tak se považují za polobohy ikdyž nejsou prostě trochu jim uniká realita.Dám vám přiklad ze svého života.Můj muž měl na velikonoce udělat nákup s naším synem.Na seznamu byla napsaná hladká mouka on přivezl hrubou mouku ale do krve se hádal že jsem to tak napsala.Když jsem mu předložila onen seznam tvrdil že je tam psáno hrubá ikdyž i syn četl hladká.To mluví za vše,ne.Jen oni mají pravdu ikdyž prokazatelně lžou.Měla bys mu říci že takové chování nejasné není vhodné.To přeci dokonalá bytost nedělá no ne.Je vrcholem slušnosti odpovědět i se vyjádřit protože každý člověk chce vědět co se děje a jeho přístup je vrcholem nevychovanosti.Nešlo by zařídit že se potkáte na nějaké akci kam ho pozve váš společný kámoš?Pak samo sebou musíte být naprostá bohyně.Po všech stránkách top to pro střelce není problém že.Pak zastane názor že dokonalá jste a mimo jiné nesnese konkurenci je přeci polobůh ne.Na té párty mu věnovat pouze letmý úsměv a pozdrav a pak zářit mezi ostatními muži zaměstnat mu plně jeho nabubřelé smysly.Aby mu došlo že fakt není střed vesmíru a že máte spoustu jiných možností pak se rozpohybuje mrcha líná. Drahoušku prostě pasti,pasti,pastičky.

michaela27
09.04.18
15:59

Dobrý deň pani Gama, stretnúť sa nám pohuzial nedá.. v štvrtok som mu napísala správu ako ste mi poradili, ale žiadna reakcia. Dosť ma to mrzí, pretože až takú zmenu správania som nečakala a hlavne keď mi nedokázal napísať dôvod alebo aspoň si niečo vymyslieť.. kontaktovať ho už nejdem, život ide ďalej, aj keď stále myslím na to, že sa to napraví.. hlavne Vám chcem poďakovať za vypočutie a láskavé slová, pomohlo mi to

« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Vrba přání
Vyřčené přání je napůl uskutečněné přání... Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...

Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)