English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Pro všechny

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Pro všechny

Hermit
19.11.21
09:11
Reg.17.7.21

Hezký den vám, všem a hodně zdraví!
Opět musím napsat, že tyto výklady dělám ve svém volném čase a zadarmo. Admina neznám a nejsem s ním v žádném smluvím vztahu. Takže za sebe teď to budu dělat jinak: BUDU si hledat, kdo se už na co ptal a odpovídat budu jen na to, co budu chtít já... ..k nějakým hovadinám, jestli bude mít "žahnutý žuby nahóru"? a bude blonďák? a bude mladší????, tím se zabývat nebudu. Rovněž dotazy co 14 dní od těch samých lidí, ohledně chlapa, tady si sáhněte každá do svědomí, to je váš boj a vaše svědomí. Já pokud si najdu, že jste se na to samé ptala před méně jak půl rokem a svou intuicí poznám, že mě taháte za fusekly, tak odpovídat na toto nebudu.
Admin mě může klidně za to vyhodit, to je jeho web, u mě je to takto. Bereš nebo ne, jdi jinam.
Začátkem tohoto týdne se na jednom e-pipi webu pro maminky mimojiné objevil dotaz, co se tu stále opakuje, plus zřejmě můj výklad, ale tam se dotyčná docela vodkopala, protože za její posr... .život můžeme my... ...
Na ostatní dotazy ráda zodpovím - pokud mi to čas a hlavně moji "lupaví palci" dovolí, beru to jako intelektuální cvičení. Ztrácet čas s hloupými dotazy a tahat na něcí písknutí karty fut dokola na tu samou věc nehodlám. Na to si musíte zajít k placené kartářce a tak se ptejte co týden.
Vám všem, co jste porozumněli tomuto psanému textu se omlouvám, ale buď se tu budeme brodit v močůvce, nebo se něco můžeme navzájet o sobě dozvědět a konstruktivně si poradit. Nazvěme to třeba "výhrada svědomí", to mají i katolíci:)
Zdaví Hermit
 
Lilianka
19.11.21
09:53
Nereg.

IP: 40.117.176.*
Milá Hermit,
dovolte mi se vyjádřit k Vašemu obsahu.

Nejprve bych chtěla poděkovat za sebe a všechny, že nám děláte berličku a pomáháte prostřednictvím Vašich výkladů.
Avšak pokud byste se zamýšlela a používala intuici již dříve, tak by to nemuselo dopadnout tak, že byste musela sepisovat Vaše vyjádření a "vyhrožovat", že budete odpovídat jen na dotazy, které Vy sama si určíte a opakujícím dotazům se budete vyhýbat, protože nejmenovaná osoba to dělá neustále a Vy to pořád tolerujete, že jste dělala výklad jedné a té samé osobě, a až nyní se nad tímto pozastavujete ...
Prosím, neurazte se, ale mě přijdete jako stará raketa, co si tímto chce zvednout sebevědomí a dokázat, jak jsou její názory nepostradatelné.
V poslední době jsem si všimla, že k výkladům přikládáte i Vaše drsné rady. Zřejmě jste si v životě toho docela dosti prožila, ale některým poznámkám byste se mohla ušetřit, protože mi přijdete jako typický všeználek-všude byla, všechno zná.
Takže přeji Vám brzké uzdravení.
Možná byste se měla věnovat více svému zdraví než lidem na webu.
 
Andrian
19.11.21
19:33
Reg.21.10.20

Milá Hermit, chci Vám jen vyjádřit podporu. Jste moc hodná, že si na nás uděláte čas. A takto nezištně pomáháte. Vaše výklady a formulace jsou skvělé. A i Vaše rady nebo zkušenosti. On to člověk právě potřebuje, aby mu ostatní nemazali med kolem pusy a neříkali jen to, co chce slyšet. Někdy je těžké se kouknout do takového zrcadla. Ale o to víc si toho vážím. A myslím, že nejsem sama. Díky.A.
 
Hermit
19.11.21
19:43
Reg.17.7.21

Milá Lilianko,
děkuji vám za váš brilantní rozbor. Teď jste na to kápla, jsem drsná a mám mizernou intuici... .Drsné rady si mohu dovolit, protože to dělám jako koníčka a nikdo mě za to neplatí. Na intuci zapracuji, ale to víte, stará raketa, co byste chtěla. Všude jsem byla a rozumím všemu, to jste také trefila. Tak víte co - já si ponechám svůj styl a vy tu můžete převzít ty opakované rady.
Zdraví Hermit
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)