English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

pro Merit

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

pro Merit

danula
13.07.11
19:16
Reg. před 2016

Hezký večer, díky za zprávu, no, musím se připravit - instalovat, ale zatím můžeme takhle, jsem jak v kleštích, protože stále miluju přítele, ale předpokládám, že on mně už ne, práce se nezdařila a myslím, že sázel na to, že se mnou něco vyděláu, což se nepovedlo.Zde jsou data narození všech mých blízkých, nevím vůbec co dál a jak?
Je vůbec nějaká šance na lejpší život, fakt myslím, že kam šlápnu je všude zle, všechno zhatím a zkazím, jak dětem, rodičům, tak i tu mou lásku.
Zde data.
já 20.10.1965
přítel 31.1.1939
starý známý 4.5.1946
dcera 13.12.1985
syn 17.1.1987

díky a zatím jsem na příjmu D
 
Merit
13.07.11
21:34
Reg. před 2016

ahoj Danulo :-)
divam se na ta vase data, do numera nahlizim ja osobne na linku
najdise.cz - znas ten link?
tam je to rozpracovane, tu pan Filip ti urcite neco odpovi taky..
ja delam karty, ale fakt jenom osobne, ci na skypu .. tu ne..
spis se zamyslim jako "stara raketa" :-).. jestli muzu :-)

tebe pritahuji starsi muzi?..

tolik bych ti toho napsala :-D.. ale to se tyka nitra.. to se tu neda devce :-)..
hodim ti sem link na najdise.cz, hodila jsem si te tam a muzes si tam zadat i deti, i tvoje fesaky :-).. staci to oznacit mysi, dat prave tlacitko mysky a zvolit "novy panel".. a ono se ti to otevre :-) ..

tu to je:
numerologie.najdise.c z/numerologicky-rozbor-da ta/20.10.1965#numerologicky-rozbor

a sjed si az uplne dolu ;-).. pokud se ti na tom neco nelibi a vzdy se neco takoveho najde a u kazdeho.. tak se s tim da pracovat :-)

hlavne si hlavinku nezasvin tim, ze se ti vse zbortilo atp.. a ze pomalu na nic nemas narok?..
asi jsi nikdy nevidela svoje vnitrni Bozstvi.. devce.. to by jsi toto nenapsala :-).. to je neco uzasnyho..
Buh nema s nicim problem.. to my si to vytvarime :-)..
ale taky nema cenu to tu rozepisovat nak vic :-)
pokud se na tom skypu mame poznat.. pokud to ma probehnout, probehne to.. :-), ted nebo pozdeji :-)

nedavno jsem na skypu byla na nekoho i neprijemna :-D a divim se, ze me rovnou neposlal do "rite" :-).. za cas se vratil.. klidnej, spokojenej :-).. a je to vsechno ok! :-)
jestli dokazes podekovat Bohu (nevim v co ci v koho veris)..
za vsechny svoje prusvihy.. protoze je to zivotni skola..
jestli dokazes odpustit.. poprosit o odpusteni.. jsi na dobre ceste..
jestli to umis.. pak si mame co rict..
mas dve deti, jsou taky Bozim darem i kdyby zlobily.. jsou tvoje :-)
zijes.. vsechno se ti muze srovnat.. pokud o to stojis..
nemusis jit do neceho se mnou.. najde se treba nekdo jiny, kdo ti poda ruku.. pomuze ti.. pokud najdes klid a mir v dusi je to dobre znameni :-)
nikdy nejsi "sama".. muzes prosit.. mas na to plne pravo a samozrejme svobodnou vuli se rozhodnout :-)

mej se devce krasne.. tak jak potrebujes.. jsi "milovana".. nikdy na to nezapomen.. staci si poprosit a tvuj zivot muze dostat uplne jiny rozmer..

davam ti sem krasnou pisnicku od floydu :-).. je nadherna i ten text :-).. a protoze jsme na tom vekove podobne, snad ti to neco rekne.. drz se.. nic neni takovy jak to navenek vypada..
pa :-)*

tu je ta pisnicka :-))

karaoketexty.cz/texty -pisni/pink-floyd/hey-you -34028

 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)