Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je čtvrtek, 2.4.2020
Svátek slaví Erika, zítra Richard.

Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Šťastný je ten, kdo se naučil být nadšený. Ne ten, kdo se naučil závidět.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Lidé v tomto domě budou šťastní. ”

Myšlenky moudrých

Rochefoucauld

Milujeme vždycky ty, kteří nás obdivují, ale ne vždy ty, které obdivujeme my.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!

Odwiedź tę stronę w języku polskim: Mojeczary.pl!
zpět

Pro Dracizena od Nikita23

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Pro Dracizena od Nikita23

Nikita23
(11.03.13 / 15:58)
Hele když jsem asi před týdnem zapálila sirku tak jsem mohla pomocí myšlenek nechat plamínek vyrůst a zhasnout....a v jednom okamžiku jsem jaky viděla nějaké malé bytosti (myslim salamandry)......ale nwm co to znamená.....pls poraď!

Dracizena
(12.03.13 / 23:03)
IP: 213.151.77.*
Nikito zdravím Tě a Ty když něco od někoho chceš, aspoň pozdrav a Ty zabučíš jako tele a na mně HELE...jistě, nejsem žádná s nosem nahoru, ale já se musím napojit na Tvé éterické pole a když, tak potřebuji od člověka modlitbu a tou je i to obyčejné slůvko PROSÍM, DĚKUJI, ZRAVÍM atd. ...je to jasné? Tak si to vezmi k srdci, takto by Tě duchovno daleko nedostrkalo...
A teď k věci....ano, manipulace s ohýnkem u svíčky, je komunikace s svým živelným Duchem a živelný Duch je tam nahoře, Tvůj mmimozešťan, kterému se říká UFO...

Ale pozor, když nebudeš opatrná a do duchovna půjdeš materiálními kroky a bez modlení, bez správných afirmací, tak Tě toto UFO může pěkně ztrestat...
Má afirmace je, opakované slovo ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN atd...
Ano, viděla jsi v miniatuře bytosti, které Tě sledují na dálku, ale i na blízko, v podobě modulu UFO...vidíme to ve filmech, oni nelžou, jen ne vždy jsou dobře lidské nápady srovnané...
U mně toto všechno bylo a od mala mně vedou všemožné, shůry bytosti.
Oni sice žijí vedle nás, i v nás, i pod námi atd. ale lidstvo se lépe orientuje, když si myslí, že nás sledují shůry...
Má rada zní...sedni si do tureckého sedu spoj si dlaně, prsty opři o sebe ve výši pupku a začni ámenovat /shůry Tě povedou, jak dlouho/ a dodatečně si vybav ty bytůstky a děkuj jim a také opakuj několikrát to slovo DĚKUJI...Pak věř, že to na Tebe nebude útočit, ale budeš dostávat od této dimenze jasné předtuchy a mnohým pomůžeš...

Nikita23
(16.03.13 / 20:49)
aha....díky a omlouvám se......

Dracizena
(17.03.13 / 22:20)
ne, neomlouvej se...je lepší být svá a neservírovat masku...byla jsi svá a toho si cením...ale okomentuji svéráznost druhému...
to je nám i souzeno...měj se dobře...těším se, na další Tvé duchovní kroky....pááá

Nikita23
(18.03.13 / 10:30)
Dracizena: já opravdu taková nejsem, ale sestra mě už málem vyhodila z pc a chtěla jsem ti napsat, víš??....

Dracizena
(18.03.13 / 11:36)
Jednou budeš citlivě vnímat své duchovno a dnes si přede mne vyklopila energii, kterou musím odklidit a to je ta energie, kterou ses předvedla...mělo to tak být...Vím, že si říkáš jak to? Proč jsem se tak zachovala, ale okolnosti nás často vedou tak, abychom z těla vytlačili těžké energie a netížily nás ve své duchovní cestě....

Nikita23
(18.03.13 / 12:25)
díky

« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)