English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Lansky

Muži si myslí, že je bezvadné, když ženy dělají kariéru. Dokud suma na výplatní pásce není vyšší než na jejich.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

pro Dračí Ženu

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

pro Dračí Ženu

Maya L´Altra
12.10.12
11:46
Reg. před 2016

Dobrý den.

Měla jsem asi před týdnem zajímavý sen.
Jela jsem autobusem, seděla na předním sedadle za řidičem, ale bylo to vpravo. Vedle mě kamarádka. Celý autobus jsme byli jedna parta. Projížděli jsme hlučným městem a najednou autobus zastavil, řidič vystoupil a šel jen něco spravit. Autobus se však nenápadně sám rozjěl. Ani jsme si toho nevšimli, ale až když jsme v rychlosti projeli dvě křižovatky, na jejíchž semaforech nesvítila výstražná červená, ale černá!, tak jsem si uvědomila, že něco není v pořádku. Rychle jsem chytla široký volant a ukočírovala autobus. Podařilo se mi zastavit až když jsme vyjeli ven z města. Zastavili jsme na krásné silnici, kolem se zelenaly velké zdravé stromy a svítilo slunce, které si ve městě nevybavuji. Byl klid a pokoj.
Mnoho snů se mi nezdá, ale v dětství se mi zdály jen dva a to pořád dokola: jsem dítě, v noci ležím v posteli ve svém pokoji, otevřou se dveře a v nich stojí kostlivec. To je vše. Druhý sen byl podobný: u mé postele v pokoji stojí vlčice na podstavci. Z obou snů jsem měla hrůzu a stále se vracely.


Už delší dobu, asi tak půl-tři čtvrtě roku, mám takový pocit, že hledám nějaké střípky , které mi chybí do skládačky, jejíž tajemství mi dá jiný a zajímavý směr. Zkrátka se chci ptát, ale nevím na jaké otázky. Proto se mi špatně vysvětluje, proč Vám vlastně píšu, jen myslím, že mi tento kontakt na Vás nepřišel do cesty náhodou.
Byla bych Vám moc zavázána za jakoukoli zpětnou vazbu.

Jmenuji se Karin Urbanová a jsem narozena 31.12. 1980.

Děkuji
 
Dracizena
14.10.12
23:29
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Karin ZDRAVÍM TĚ... a když toto slovo napíši s velkými písmeny, tak to znamená, že si Tě bere do náruče Tvůj Anděl hvězdný... Zprvu to bude můj Anděl, to vím jistě, protože můj Anděl hvězdný je pod černou aurickou barvou, která je nekonečnem a proto jsi mohla projet tou křižovatkou... Máš Anděla jménem Štěstí... Nedivím se, že jsi seděla vpravo.Já když někam jedu, i letím, vždy vím dopředu, že budu sedět vpravo a tak se vždy stalo.Máš stejný směr kterým mě vedou bytosti světla, bytosti mimozemské a proto sis mě našla...
Ano, budeš vědomě kočírovat své tělesné vozidlo/autobus/ a věř, že v něm žije všechen život této planety, jen v jiném rozměru...
Máš Dar, který Ti chce předat v této magické době, v Konci Světa Tvůj Duch... a ještě to stihne...
Tvůj život nekončí, ale začíná...
Hledáš střípky a to jsou kousíčky Tvé dušičky, až ty kousíčky najdeš, doplníš si své aurické jablko a to je štěstí, které uzdravuje neštěstí...

Spíše jsi zde měla nechat meil, jak jméno...
Máš životní číslo 7 = jsi rozvážná a raději vyčkáváš jak pospícháš, protože víš, že život umí bolet... a nic Ti neuteče...
 
Dracizena
14.10.12
23:36
Nereg.

IP: 213.151.77.*
U lidí, kdo mají probuzeného Ducha, když jim odepisuji, tak kolem svých rukou vidím jejich základní barvu aury... Vidím nádhernou zelenou, tak příjemnou, jako máš své světlo ve své povaze Karin...
 
Dracizena
14.10.12
23:45
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Jejej, Karin, Anděl mě vedl, když jsem Ti zde odepsala,že jsem koukla na papír kde mám jména, ale ne kvůli Tobě. Někdo by řekl, že si všiml náhodou a co nevidím? Od Libeho a celý týden se na Tebe připravuji.
Netušila jsem, že jsi to Ty a tolik jemnosti jsem z Tebe cítila...
Cítila jsem radost a teď ještě větší...
Jdeme na meilík...
 
Maya L´Altra
14.10.12
23:54
Reg. před 2016

:)
karin.urbanova@seznam.cz
:)
Velice děkuji!
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)