English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Rochefoucauld

Co se nazývá přátelstvím, bývá jen spolek na ochranu obapolných zájmů a výměna dobrých služeb.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Pro Ceského Merlina

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Pro Ceského Merlina

Viktoria24
05.07.11
18:12
Reg. před 2016

Dobrý den Merline,četla jsem vaše vykládání snů-jejich pochopení. Tak bych vás chtěla poprosit zda byste mi pomohl vyložit můj sen,který se mi zdál už dříve,ale nemohu na něj zapomenout. Vidím všechny detaily jako by se mi to zdálo včera. Ve snu byl datum 11.11.v 11 hodin,že se budu vdávat. Ale všechno zařizování bylo úplně na poslední chvíli (v den obřadu). Nemohla sem sehnat ty správné prstýnky které jsem chtěla a ani šaty. Pak sem čekala na ženicha,který měl pořád dost času (tak jako ve skutečnosti). A obřad se nakonec nekonal. Nestihlo se to. A tím sen končí.
No a od té doby co se mi tento sen zdál,tak sem se rozešla s přítelem (ženichem). Ale pořád je sen jak živý-hlavně to datum a čas. A hlavně ve snu nebyl rok-jen 11.11. v 11 hodin. Pomůžete mi s výkladem? Děkuji vám. V.
 
Ceský Merlin
07.07.11
21:19
Nereg.

IP: 89.203.165.*
Ahoj, ano, rád ti se snem pomůžu, ale musíš vydržet, protože hned zítra odjíždím na dovolenou do Pyrenejí, tak se na to dostanu až v druhé polovině července. Děkuji za pochopení a vydrž a nezapomeň svůj sen. Kdybych se dlouho neozýval, tak mi to, prosím, připomeň na můj e-mail astrotom@seznam.cz. Měj se hezky a přeji hezké sny Merlin
 
Viktoria24
07.07.11
22:54
Reg. před 2016

Děkuji ti. A na ten se se nedá zapomenout. Už hezkou chvíli ho nosím v hlavě. A přeju ti krásnou dovolenou. Viktoria
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...
Kostky
Okamžik náhody rozhoduje o naší budoucnosti. Co vám napoví hozené kostky. Nová verze!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)