English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je neděle, 28.4.2024
Svátek slaví Vlastislav, zítra Robert.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je neděle, 28.4.2024
Svátek slaví Vlastislav, zítra Robert.
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...
Čtení z ruky
Kompletní popis a metody čtení z ruky.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Vyklad?".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Vyklad?

Lejny
16.07.10
23:30
Nereg.

IP: .*
ahojte... viem,ze sem pise vela ludi a ziada vas o vyklad... ale potrebovala by som pomoct... s jednym chalanom to mame silno "zamotane"... ja ho asi lubim,ale neviem,ako je na tom on... niekedy to vyzera,ze mozno aj on,niekedy zas vobec nie... a teraz sa mi uz dlho neozval a ja neviem preco... nevedel by mi niekto poradit?... dakuje Lejny... .
 
mno...
17.07.10
12:48
Nereg.

IP: .*
No tak to je dobrá veta- ja ho asi lubim.
 
Beatris
23.07.10
20:43
Nereg.

IP: .*
Lejny, ten chlapec, to je jen klam. Zapomeňte na něj, jen si s Vámi hraje. Tají Vám nějaké věci, není fér-pusťte ho z hlavy, láska čeká jinde.Přijde až na to budete připravená a budete to nejméně očekávat.

Hezký víkend. Beatris
 
Lejny
24.07.10
12:03
Nereg.

IP: .*
Beatris,vedela by si mi povedat,co mi taji? ... a samozrejme dakujem
 
Lejny
24.07.10
13:07
Nereg.

IP: .*
a ta laska kedy pride?... lebo sa mi zda,ze skor ma nasiroko obchadza...
 
marion
25.07.10
23:50
Reg.21.2.17

potrebovala by som pmôcť ohladom môjho zdravotného stavu
 
cacorka_15
27.07.10
21:49
Nereg.

IP: .*
potřebovala bych také radu..mám vedle sebe člověka,který je podle mě moc fajn,jen někdy mám z něho zvláštní pocit..od jedné mojí kamarádky jsem dostala kontakt na paní z Prahy-pravděpodobně věštkyně,a ptala jsem se zda-li je tato osoba upřímná..napsala,že to na mě prostě hraje,že nevidí žádné city..mě jen mate proč mi někdo bude pomáhat,když nic necítí??No,hlava mi to opravdu nebere...
 
ned
30.07.10
21:29
Nereg.

IP: .*
LÁSKA SI NAJDE KAŽDÝHO,ALE PEČOVAT O NÍ JE PAK TĚŽKÉ,ABY ZŮSTALA ZA KAŽDÉHO POČASÍ.PŘEJI VŠEM,ABY JI NAŠLI A UDRŽELI SI JÍ.JÁ JI OPEČOVÁVÁM JIŽ 33 LET A JDE TO.
 
1slune
02.08.10
21:44
Nereg.

IP: .*
Ahojky všem, kteřírádi chodí do tohoto fora... Karty mne přitahují, nejvíce zlatý tarot , ale bohužel ho ještě nemám, jsem začátečnice a proto bych vás všechyn prosila o výklad, zda mám vlohy pro toto duchovní umění a zda s ním uspěji.Simča.Děkuji. 31.1.1979
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)