English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 30.4.2024
Svátek slaví Blahoslav, zítra Státní svátek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 30.4.2024
Svátek slaví Blahoslav, zítra Státní svátek.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Prosím o pomoc".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Prosím o pomoc

Blazíííínek
03.07.10
03:13
Nereg.

IP: .*
Dobrý den,
mám velkou prosbičku mohl by být někdo tak hodný a kouknul se do kartiček co mám dělat?? Jsem na dálkovém studiu v oboru podnikání ukončila jsem řádně druhý stupeň Čeká mě poslední rok a maturita, ale nastal jistý problém.. Škola se nehorázn hroutí, mění se všichni učitelé a ředitelka nám vše ve škole zhoršuje.. Na denním studiu třetí ročník celý končí... A já vůbec nevím co mám dělat Jestli mám jít na novou škola a dodělat si tam třetí stupeň a maturitu nebo zůstat na této škole... Prosím koukněte se do kartiček jak mám dále postupovat Moc děkuji za každou odpověď budu vděčná
 
agaven
04.07.10
10:49
Reg.3.6.18

som agaven slovenka skor vestica a vestim na inom fore. nie nechod prec ,neukazuje sa tam ziadne balenie kufra ako odchadzas pec ..Ostanes dalej na tej skole aj mas tam kamaratov tmavolasatych ciernych a oni ti dost pomahaju ale aj nadalej budu pomahat ..nie osud nemas na inej skole ani neukazuje zmenu ..vydržat na tej skole robia zmeny ale casom zistis ze je to tam fajn ..až na niektorych ucitelov..Inak povedane bud vtierka nasilu sa vyskieraj usmievaj na nich a podlizuj.Viem nie je to pre teba takto spravne nie si ten typ ale inak to ani nepojde ..Cim viac budes vazna smutna a ina budu ta brat ze si namyslena ..agaven ahojko
 
kajdik
14.07.10
17:19
Nereg.

IP: .*
Ahojky,
Potřebovala bych nějakou kartářku nabo kartáře který by mi řekl,kdy se na mě konečně usměje štěstí.
Ráda bych už konečně našla tu pravou lásku
Budu ráda když se mi někdo ozve.
 
kika2
22.07.10
12:39
Reg. před 2016

Veľmi potrebujem pomoc. Ozve sa mi niekto. Napíšem mu svoje problemy na e-mail. Ďakujem.
 
agaven
22.07.10
19:53
Reg.3.6.18

agaven 2@zoznam.sk slovenska narodnost vestica toto je meil..
 
Anna0514
01.08.10
11:00
Nereg.

IP: .*
Měl by někdo kontakt na dracizena?Děkuji Anička
 
ZZZdena
01.08.10
13:54
Reg. před 2016

Anna0514: dracizena odpovídá i na těchto stránkách:
Kategorie: Různé... Téma:"Dracizena odpoví co ví ... "
 
miro
13.08.10
16:37
Nereg.

IP: .*
dobri den potreboval bi som pomoct celi svet sa mi ruca nevim co mam robit nemam peniaze rodicia ma vihadzuju z domu vsetko je proti mne ani zamesnat sa mi nedari prosim poradte mi niekto dakujem
 

slečna
14.08.10
21:54
Nereg.

IP: .*
a to ťa vychadzuju len tak, pre nič za nič, anjelik ?
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)